Zázraky života (TV seriál)

Česko, 2010, 28x50 min

Jiří Ornest, Jana Plodková, Roman Zach, Igor Chmela, Veronika Freimanová, Tatiana Vilhelmová, Petra Špalková, Klára Melíšková, Jiří Hána, Jana Krausová, Jaroslav Plesl, Eva Nosálková-Leinweberová, Natálie Drabiščáková, Václav Neužil ml., Evženie Nízká, Gabriela Míčová, Jakub Wehrenberg, Jitka Sedláčková, Robin Soudek, Radek Kuchař, Tomáš Bambušek, Jiří Vyorálek, Ladislav Trojan, Dáša Kouřilová, Marie Ludvíková, Kateřina Smržová, Barbora Milotová, Jiří Havelka, Ela Lehotská, Kateřina Lojdová, Ladislav Hampl, Claudia Vašeková, Zuzana Bydžovská, Jiří Černý, Perla Kotmelová, Gabriela Štefanová-Ježková, Hana Seidlová, Magdalena Zimová, Leoš Noha, Marta Vítů, Kamila Vondrová, Matúš Bukovčan, Tomáš Jeřábek, Petra Horváthová, Ivo Novák, Zorita Azrak, Vendula Křížová, Roman Slovák, Stanislav Majer, Vlasta Peterková, Jitka Nerudová, Saša Rašilov nejml., Marek Daniel, Klára Issová, Lucie Roznětínská, Markéta Richterová, Robert Geisler, Teresa Branna, Jan Lepšík, Jan Vápeník, Marek Němec, Michaela Doležalová, Miloslav Maršálek, Tomáš Pospíšil, Lída Hroudová, Magdaléna Sidonová, Ladislav Dušek, Marek Pospíchal, Jakub Šmíd, Nataša Gáčová, David Máj, Zuzana Onufráková, Jiří Maryško, Čeněk Koliáš, Martin Veliký, Milan Duchek, Lenka Ouhrabková, Judita Hansman, Zuzana Martínková, Igor Adamec, Eva Kelemenová-Ziliziová, Petr Macháček, Tomáš Měcháček, Petr Varga, Marcel Rošetzký, Monika A. Fingerová, Radim Špaček, Daniel Rous, Petra Ben Messaoud, Zuzana Stavná, Lukáš Melník, Tatiana Evonuk, Vojtěch Fülep
  • slovan1

To snad néééééééééééé.... Další radoby seriál, který je zaměřen jen na jednu skupinku diváku. Na takovou, která žere takové "díla" jako je Ordinace v růžové zahradě, VKV a jiné. Seriál, který opět nahlíží do oblíbeného nemocničního/zdravotnického prostředí. Nevím co to je za módu... Na Nemocnici na kraji města nemá nic. Hlavní je, že to je děs. Přiznávám, že jsem neviděl ani jeden díl celý, ale čtvrt hodinka mi stačila. Příšerné oblečky, příšerné herecké výkony a děj podobný těm, které ona skupinka diváku zná snad už stokrát ohraný. Tvůrci, dejte pokoj a přijděte, prosím, už konečně s něčím revolučním a originálním!(19.6.2010)

• Beagle

Je to tragédie. Ty pracovní haleny a operační empíry v sexy barvách co vypadají jako ze StarTreku, to bych i pominula (i když by mě zajímalo, kde si je nechávají prát, po pár operacích a vypráních by jim ve skutečnosti ty barvičky asi brzy daly sbohem). Vymazlený interiér vyzdobený fotkami miminek z celého okresu taky beru. Ale tolik klišé z oboru gynekologie-asistovaná reprodukce už jsem dávno neviděla (a to Ordinace běží už dlouho). Protože fóry postavené na trapnosti odběru spermatu, rozlití zmíněného vzorku na zem muchlujícími se zaměstnanci a pacient, který má evidentně fetiš (ha ha) na kostkovaný závěs? Příští díl zase pro změnu láká na ziskuchtivé dárce semene (protože to v televizi bude vypadat hrozně srandovně, řekli si asi scénáristé). A abych nezapomněla na ženy, neuchycení jejich embryí je zde doprovázeno hned tragickými autonehodami před očima přítomných lékařů (a embyrolog nad mikroskopem, pronášející věty typu "Co mi sem nosíte tu snídani, mám si snad do těch embryí nadrobit?!" je zřejmě také myšlen jako vtipná vložka). Takže zdravím všechny chápavé lékaře, kteří si seriál pustí ve službě. Doufám, že se dobře pobaví a služba jim rychle uteče. A pacientům vzkazuji, ať se na nějakou takovou kliniku jdou podívat na vlastní oči. Tohle je prznění medicíny, jako je v českých televizích poslední dobou dobrým zvykem.(22.3.2010)

• ivishka

Z velmi nepochopitelného důvodu mi tahle pitomina kupodivu natáčená televizí prima připadá jako nekonečná časová smyčka, která se neustále točí tam a zpátky. Z jistých důvodů jsem vypla zvuk a sledovala chvíli jen obraz a pak jsem si zase pustila zvuk a děj se jakoby nikam neposunul. Pořád se jelo dokola to samé. Igor Chmela je samozřejmě komik na svém místě ale jako herec(podobně jako většina kolegů z partičky)není moc dobrá volba a Jana Plodková mi už vadila ve filmu Protektor.Něco jako nekonečný a nikam se neposouvající seriál bez jakékoliv perspektivy.(2.4.2012)

• elizabeth_ba

Díky nefunkčnímu kompu, čekání na Sběratele kostí a včerejší nechuti cokoli před tím aktivně dělat jsem se krátce kolem osmé hodiny podívala na jakýsi díl tohoto seriálu a už asi po pěti minutách jsem přemýšlela, co to ... je!? Hvězdičku to nedostane ani za fešného Zacha, i když jen díky němu jsem to teda nakonec s absolutně (ale skutečně absolutně) vypunutým mozkem dokoukala... A jsem si jista, že si to vůbec tak dlouhý komentář nezasloužilo.(28.5.2012)

• warhammer

To nejsou Zázraky života, ale zázrak, že režiséra ještě nikdo nesejmul. To je neuvěřitelný! Natočí se jedna sračka. Pak druhá, třetí, čtvrtá... Natočí už tady u nás někdo seriál, kterej není úplně stejně píčoidní jako ty ostatní za posledních x let?! To jsem zvědav co příjde příště. Kravín na růžové pasece? Ordinace na dvorku? Rodinná pouta-Počátek? Nebo se dočkáme pokračování seriálu Ulice pod názvem Silnice + volné pokračování Chodník?(21.6.2013)