Zázraky života (TV seriál)

Česko, 2010 - 2012, 22 h 57 min (Minutáž: 28x50 min)

Džian Baban

Veronika Freimanová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Ornest, Jana Plodková, Roman Zach, Igor Chmela, Petra Špalková, Klára Melíšková, Jiří Hána, Jana Krausová, Jaroslav Plesl, Eva Nosálková-Leinweberová, Natálie Drabiščáková, Václav Neužil ml., Evženie Nízká, Gabriela Míčová, Jakub Wehrenberg, Jitka Sedláčková, Robin Soudek, Radek Kuchař, Tomáš Bambušek, Jiří Vyorálek, Ladislav Trojan, Dáša Kouřilová, Marie Ludvíková, Kateřina Smržová, Barbora Milotová, Jiří Havelka, Ela Lehotská, Kateřina Lojdová, Ladislav Hampl, Claudia Vašeková, Zuzana Bydžovská, Jiří Černý, Perla Kotmelová, Gabriela Štefanová, Hana Seidlová, Magdalena Zimová, Leoš Noha, Marta Vítů, Kamila Vondrová, Matúš Bukovčan, Tomáš Jeřábek, Petra Horváthová, Ivo Novák, Zorita Azrak, Vendula Křížová, Roman Slovák, Stanislav Majer, Vlasta Peterková, Jitka Nerudová, Saša Rašilov nejml., Marek Daniel, Klára Issová, Lucie Roznětínská, Markéta Richterová, Robert Geisler, Teresa Branna, Jan Lepšík, Jan Vápeník, Marek Němec, Michaela Doležalová, Miloslav Maršálek, Tomáš Pospíšil, Lída Hroudová, Magdaléna Sidonová, Ladislav Dušek, Marek Pospíchal, Jakub Šmíd, Nataša Gáčová, David Máj, Zuzana Onufráková, Jiří Maryško, Čeněk Koliáš, Martin Veliký, Milan Duchek, Lenka Ouhrabková, Judita Hansman, Zuzana Martínková, Igor Adamec, Eva Kelemenová-Ziliziová, Petr Macháček, Tomáš Měcháček, Petr Varga, Marcel Rošetzký, Monika A. Fingerová, Radim Špaček, Daniel Rous, Petra Ben Messaoud, Zuzana Stavná, Lukáš Melník, Tatiana Evonuk, Vojtěch Fülep, Jitka Prosperi, Adam Kubišta, Kamila Valůšková, Tomáš Kořének, Lenka Krčková, Martin Donutil, Karolína Ruppert, Irena Kristeková, Adéla Press, Dorotka Šlajerová, David Punčochář, Lukáš Hrabák, Róbert Slovák, Petra Bučková, Sabrina Ema Kulhánková, Jakub Žalud, Tomáš Pokorný, Viktorka Šlajerová, Eva Hromníková, Beata Greneche, Ida Sovová, Kryštof Rímský
  • Segrestor

Cos to, Janku, cos to sněd, žes viděl tak debilní svět. Považte sami. 16 x 50 minut, to je 800 minut, tedy 13 hodin čiré hrůzy sledováním invaze mimozemšťanů, kteří jakoby zázrakem přežívají na naší krásné modrozlené planetě. Tu se snaží začlenit do běžného života, tedy asimilovat a přitom se tam nikdo asi nemiloval, tu se snaží napadnout pilíře naší společnosti, to jest jednota a bratrství, svými nekalými rejdy intrikářských bastardů. Ne, toto sci-fi nebylo dle mého gusta, to si radši půstím rajský plyn a kouknu z okna s výhledem na magistrálu. Tam se dějí zajímavější věci. No schválně, tuhle jsem viděl projet embéčko, jindy zase dva kamiony za sebou a jednou jeli i policisté s majáčkem...(7.3.2012)

• igi B.

Ejhle! Narodil se další debilek!! Největší >hvězdy< pražských čudláren jedou... Hotovej zázrak!!! . . . Vykadili zasloužilí umělci nový serriál, bohužel však při výronu děťátko pošlo, asi nějakej sajrajt ve zkumavkách... Takovej kách... :-( . . . Jo ona je to vlastně reklama na nějaký TY kliniky, že... - - - - - (Poprvé a naposledy viděno 15.3.2010 na >Príma srajdě< , hodnocení 11., komentář zde jako třetí - 15.3.2010)(15.3.2010)

• Prubner

Už úplně první scéna 1.dílu byla tak zoufale strašná, že jsem ztratil i ty poslední iluze, které jsem snad měl. Od Papouškové jsem po Pojišťovně štěstí nic nečekal, ale doufal jsem, že se za ty roky už naučila aspoň základní řemeslo. No, nenaučila se nic. Dialogy jsou fádní, nenápadité, místy přitroublé a nechtěně směšné. Herci jsou většinou strašní, oni nehrají, ale jen deklamují naučené věty a jsou duchem úplně jinde (asi přemýšlejí, za co utratí honorář). Netuším, proč si účinkováním v tomhle paskvilu kazí pověst takoví herci, jako Vilhelmová, Ornest, Freimanová. Plodková mě zklamala, od držitelky Českého lva bych čekal lepší práci. Ale je fakt, že ty hrozné dialogy se ctí odříkat asi nejde. Prostředí asistované reprodukce je sice zajímavé, ale nevím, co z něj chtějí vytěžit, řekl bych, že tam se moc zápletek nenabízí.(16.3.2010)

• Tosim

Tenhle nový seriál potvrdil dvě věci: 1) tu neuvěřitelnou, že p. Eva Papoušková má smysl pro humor (ale obávám se, zda to není jen tím odstupem Jiřího Ornesta), 2) že smrt autorku fascinuje natolik, že bez ní už opravdu není schopá rozehrát nějaký dramatický moment. Další záležitosti už nemá smysl příliš komentovat (děti, nemocniční zařízení, láska, peripetie, ony klasické ingredience pro ženy) a také "všechno se ňák vyřeší," ta opustí tohoto jen tak mimochodem, ten si nakonec nabrnkne tu, ačkoli to bylo jasné, no ale zmizet musel, jeden dva díly, pak nic, pak ten poslední a je to hotovo. Spokojenost, zdá se, vládne! 30%.(17.6.2010)

• ivishka

Z velmi nepochopitelného důvodu mi tahle pitomina kupodivu natáčená televizí prima připadá jako nekonečná časová smyčka, která se neustále točí tam a zpátky. Z jistých důvodů jsem vypla zvuk a sledovala chvíli jen obraz a pak jsem si zase pustila zvuk a děj se jakoby nikam neposunul. Pořád se jelo dokola to samé. Igor Chmela je samozřejmě komik na svém místě ale jako herec(podobně jako většina kolegů z partičky)není moc dobrá volba a Jana Plodková mi už vadila ve filmu Protektor.Něco jako nekonečný a nikam se neposouvající seriál bez jakékoliv perspektivy.(2.4.2012)