Zázraky života (TV seriál)

Česko, 2010–2012, 22 h 57 min (Minutáž: 45–52 min)

Džian Baban

Veronika Freimanová, Tatiana Dyková, Jiří Ornest, Jana Plodková, Roman Zach, Igor Chmela, Petra Špalková, Klára Melíšková, Jiří Hána, Jana Krausová, Jaroslav Plesl, Eva Leinweberová, Natálie Drabiščáková, Václav Neužil ml., Evženie Pfeifferová, Gabriela Míčová, Jakub Wehrenberg, Jitka Sedláčková, Robin Soudek, Radek Kuchař, Tomáš Bambušek, Jiří Vyorálek, Ladislav Trojan, Dáša Kouřilová, Marie Ludvíková, Kateřina Smržová, Barbora Milotová, Jiří Havelka, Ela Lehotská, Kateřina Lojdová, Ladislav Hampl, Claudia Vašeková, Zuzana Bydžovská, Jiří Černý, Perla Kotmelová, Gabriela Štefanová, Hana Seidlová, Magdalena Zimová, Leoš Noha, Marta Vítů, Kamila Vondrová, Matúš Bukovčan, Tomáš Jeřábek, Petra Horváthová, Ivo Novák, Zorita Azrak, Vendula Křížová, Roman Slovák, Stanislav Majer, Vlasta Peterková, Jitka Nerudová, Saša Rašilov nejml., Marek Daniel, Klára Issová, Lucie Roznětínská, Markéta Richterová, Robert Geisler, Teresa Branna, Jan Lepšík, Jan Vápeník, Marek Němec, Michaela Doležalová, Miloslav Maršálek, Tomáš Pospíšil, Lída Hroudová, Magdaléna Sidonová, Ladislav Dušek, Marek Pospíchal, Jakub Šmíd, Nataša Gáčová, David Máj, Zuzana Onufráková, Jiří Maryško, Čeněk Koliáš, Martin Veliký, Milan Duchek, Lenka Ouhrabková, Judita Hansman, Zuzana Martínková, Igor Adamec, Eva Kelemenová-Ziliziová, Petr Macháček, Tomáš Měcháček, Petr Varga, Marcel Rošetzký, Monika Šabartová, Radim Špaček, Daniel Rous, Petra Ben Messaoud, Zuzana Stavná, Lukáš Melník, Tatiana Evonuk, Vojtěch Fülep, Jitka Prosperi, Adam Kubišta, Kamila Valůšková, Tomáš Kořének, Lenka Krčková, Martin Donutil, Karolína Ruppert, Irena Kristeková, Adéla Press, Dorotka Šlajerová, David Punčochář, Lukáš Hrabák, Róbert Slovák, Petra Bučková, Sabrina Ema Kulhánková, Jakub Žalud, Tomáš Pokorný, Viktorka Šlajerová, Eva Hromníková, Beata Greneche, Ida Sovová, Kryštof Rímský
  • Karlos80

Zázrak je že jsem to vůbec nakonec dokoukal:-)! Strašné ve všech směrech.. Navíc, koukám co herec, to jméno a v oblasti filmu skutečně pojem, včetně ordinačního přeběhlíka Zacha, zde emryologa:-) Začalo se na cca 10 jménech, až poběží seriál dlouhé roky, jak je u nás dobrým zvykem, tak ji zde bude nejméně 300:-)! Komentář zde jako pátý v pořadí...ps: Když už i moje matka, velká fanynka růžovky, prohlásila, no nebudu radši sprostej, tak natom přeci jen něco bude:-)(15.3.2010)

• Tosim

Tenhle nový seriál potvrdil dvě věci: 1) tu neuvěřitelnou, že p. Eva Papoušková má smysl pro humor (ale obávám se, zda to není jen tím odstupem Jiřího Ornesta), 2) že smrt autorku fascinuje natolik, že bez ní už opravdu není schopá rozehrát nějaký dramatický moment. Další záležitosti už nemá smysl příliš komentovat (děti, nemocniční zařízení, láska, peripetie, ony klasické ingredience pro ženy) a také "všechno se ňák vyřeší," ta opustí tohoto jen tak mimochodem, ten si nakonec nabrnkne tu, ačkoli to bylo jasné, no ale zmizet musel, jeden dva díly, pak nic, pak ten poslední a je to hotovo. Spokojenost, zdá se, vládne! 30%.(17.6.2010)

• 007.

Seriál, kterých se točí tucty, tentokrát ordinace v růžové zahradě obráceně a v podání primy. Vykradená hudba z Lásky nebeské (+ Americká krása) má vytvořit atmosféru jako v Ln, ale naopak ukazuje na markantní rozdíl mezi nimi. Doktorka než oznámí dobrou zprávu, tak z toho udělá pořádné drama, od začátku je nám servírováno vše , co jde, aby to mělo pořádné "grády". 2. Díly %(27.10.2013)

• Prubner

Už úplně první scéna 1.dílu byla tak zoufale strašná, že jsem ztratil i ty poslední iluze, které jsem snad měl. Od Papouškové jsem po Pojišťovně štěstí nic nečekal, ale doufal jsem, že se za ty roky už naučila aspoň základní řemeslo. No, nenaučila se nic. Dialogy jsou fádní, nenápadité, místy přitroublé a nechtěně směšné. Herci jsou většinou strašní, oni nehrají, ale jen deklamují naučené věty a jsou duchem úplně jinde (asi přemýšlejí, za co utratí honorář). Netuším, proč si účinkováním v tomhle paskvilu kazí pověst takoví herci, jako Vilhelmová, Ornest, Freimanová. Plodková mě zklamala, od držitelky Českého lva bych čekal lepší práci. Ale je fakt, že ty hrozné dialogy se ctí odříkat asi nejde. Prostředí asistované reprodukce je sice zajímavé, ale nevím, co z něj chtějí vytěžit, řekl bych, že tam se moc zápletek nenabízí.(16.3.2010)

• warhammer

To nejsou Zázraky života, ale zázrak, že režiséra ještě nikdo nesejmul. To je neuvěřitelný! Natočí se jedna sračka. Pak druhá, třetí, čtvrtá... Natočí už tady u nás někdo seriál, kterej není úplně stejně píčoidní jako ty ostatní za posledních x let?! To jsem zvědav co příjde příště. Kravín na růžové pasece? Ordinace na dvorku? Rodinná pouta-Počátek? Nebo se dočkáme pokračování seriálu Ulice pod názvem Silnice + volné pokračování Chodník?(21.6.2013)