Reklama

Reklama

Zázraky života

(seriál)
všechny plakáty
TV spot
Drama
Česko, (2010–2012), 22 h 57 min (Minutáž: 45–52 min)

Hudba:

Džian Baban

Hrají:

Veronika Freimanová, Tatiana Dyková, Jiří Ornest, Jana Plodková, Roman Zach, Igor Chmela, Petra Špalková, Klára Melíšková, Jiří Hána, Jana Krausová, Jaroslav Plesl, Eva Leinweberová (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(28)

Obsahy(1)

Mít, či nemít dítě je vážné rozhodnutí. Schopnost je skutečně počít je ale dnes stále palčivějším problémem. Příchod dítěte odjakživa symbolizuje naději a právě ta nebude chybět v novém původním televizním seriálu Televize Prima. Zázraky života vyprávějí příběhy personálu i pacientů soukromého rodinného zařízení asistované reprodukce Centrum Život. Každý den tu svádí boj o vznik nového lidského života její majitel a zakladatel prof. MUDr. Petr Diamant (Jiří Ornest). Odhodlaně mu v tom pomáhá jeho dcera, vynikající lékařka Eliška (Jana Plodková). Profesorovou pravou rukou je embryolog RNDr. David Salač (Roman Zach) a gynekolog MUDr. Marek Tichý (Igor Chmela). Žádná operace by se v Centru Život neobešla bez anestezioložky MUDr. Vlasty Klímové (Veronika Freimanová). V prostředí plném naděje i bolesti prožívají lékařské kapacity lásky i osobní tragédie a při tom soustředěně pomáhají ostatním lidem k naplnění smyslu jejich života. Nemocniční personál, doktoři a jejich pacienti, ti všichni přinášejí atraktivní náměty pro moderní vztahový seriál z prostředí soukromého zdravotnického zařízení, kde jsou si lidé blíž… (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (58)

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele

Z velmi nepochopitelného důvodu mi tahle pitomina kupodivu natáčená televizí prima připadá jako nekonečná časová smyčka, která se neustále točí tam a zpátky. Z jistých důvodů jsem vypla zvuk a sledovala chvíli jen obraz a pak jsem si zase pustila zvuk a děj se jakoby nikam neposunul. Pořád se jelo dokola to samé. Igor Chmela je samozřejmě komik na svém místě ale jako herec(podobně jako většina kolegů z partičky)není moc dobrá volba a Jana Plodková mi už vadila ve filmu Protektor.Něco jako nekonečný a nikam se neposouvající seriál bez jakékoliv perspektivy. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

U jedné scény jsem měl pocit, že koukám na Letiště. Prima, bude bžunda, asi jde o parodii. Ten doktůrek vážně dělá hodně zlýho na tu novicku na recepci, to je fakt prdel, i to herci přehánějí, ta gesta, dikci, nesmyslné dialogy to jen podbarvovaly. Až pak jsem si všiml, že to někdo myslí smrtelně vážně. V tom případě zábava pro spodních pár vypatlaných milionů. ()

Reklama

Tessie 

všechny recenze uživatele

Zajímavé, kolik je tady odpadů... Víte, kdyby takové seriály nebyly sledovány, tak by nevznikaly další a další příběhy na pokračování... Jenže lidé koukají, veřejně hlásí "to jsou mi hovadiny" a večer si pouští další díly a seriály se točí proto dál a dál... Zkrátka nevěřím, že třeba s tímto seriálem je to opravdu tak špatné, že zaslouží jen 13 procent. Osobně si myslím, že tento kousek byl natočen kvalitně - otevřel choulostivé téma, do toho nějaké zápletky rodinné i ve vztahu, moderní prostředí, špetka humoru... Co jiného od takové seriálu čekáte? Já opravdu jen tohle, proto jsem spokojena. Nicméně se mi líbí komentáře frajírků, kteří se "vydrželi" koukat na celých 13 dílů a hlásají do světa co to bylo za příšernost...Very funny... ()

Segrestor odpad!

všechny recenze uživatele

Cos to, Janku, cos to sněd, žes viděl tak debilní svět. Považte sami. 16 x 50 minut, to je 800 minut, tedy 13 hodin čiré hrůzy sledováním invaze mimozemšťanů, kteří jakoby zázrakem přežívají na naší krásné modrozlené planetě. Tu se snaží začlenit do běžného života, tedy asimilovat a přitom se tam nikdo asi nemiloval, tu se snaží napadnout pilíře naší společnosti, to jest jednota a bratrství, svými nekalými rejdy intrikářských bastardů. Ne, toto sci-fi nebylo dle mého gusta, to si radši půstím rajský plyn a kouknu z okna s výhledem na magistrálu. Tam se dějí zajímavější věci. No schválně, tuhle jsem viděl projet embéčko, jindy zase dva kamiony za sebou a jednou jeli i policisté s majáčkem... ()

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Ejhle! Narodil se další debilek!! Největší >hvězdy< pražských čudláren jedou... Hotovej zázrak!!! . . . Vykadili zasloužilí umělci nový serriál, bohužel však při výronu děťátko pošlo, asi nějakej sajrajt ve zkumavkách... Takovej kách... :-( . . . Jo ona je to vlastně reklama na nějaký TY kliniky, že... - - - - - (Poprvé a naposledy viděno 15.3.2010 na >Príma srajdě< , hodnocení 11., komentář zde jako třetí - 15.3.2010) ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama