Zázraky života (TV seriál)

Česko, 2010 - 2012, 22 h 57 min (Minutáž: 28x50 min)

Džian Baban

Veronika Freimanová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Ornest, Jana Plodková, Roman Zach, Igor Chmela, Petra Špalková, Klára Melíšková, Jiří Hána, Jana Krausová, Jaroslav Plesl, Eva Nosálková-Leinweberová, Natálie Drabiščáková, Václav Neužil ml., Evženie Nízká, Gabriela Míčová, Jakub Wehrenberg, Jitka Sedláčková, Robin Soudek, Radek Kuchař, Tomáš Bambušek, Jiří Vyorálek, Ladislav Trojan, Dáša Kouřilová, Marie Ludvíková, Kateřina Smržová, Barbora Milotová, Jiří Havelka, Ela Lehotská, Kateřina Lojdová, Ladislav Hampl, Claudia Vašeková, Zuzana Bydžovská, Jiří Černý, Perla Kotmelová, Gabriela Štefanová, Hana Seidlová, Magdalena Zimová, Leoš Noha, Marta Vítů, Kamila Vondrová, Matúš Bukovčan, Tomáš Jeřábek, Petra Horváthová, Ivo Novák, Zorita Azrak, Vendula Křížová, Roman Slovák, Stanislav Majer, Vlasta Peterková, Jitka Nerudová, Saša Rašilov nejml., Marek Daniel, Klára Issová, Lucie Roznětínská, Markéta Richterová, Robert Geisler, Teresa Branna, Jan Lepšík, Jan Vápeník, Marek Němec, Michaela Doležalová, Miloslav Maršálek, Tomáš Pospíšil, Lída Hroudová, Magdaléna Sidonová, Ladislav Dušek, Marek Pospíchal, Jakub Šmíd, Nataša Gáčová, David Máj, Zuzana Onufráková, Jiří Maryško, Čeněk Koliáš, Martin Veliký, Milan Duchek, Lenka Ouhrabková, Judita Hansman, Zuzana Martínková, Igor Adamec, Eva Kelemenová-Ziliziová, Petr Macháček, Tomáš Měcháček, Petr Varga, Marcel Rošetzký, Monika A. Fingerová, Radim Špaček, Daniel Rous, Petra Ben Messaoud, Zuzana Stavná, Lukáš Melník, Tatiana Evonuk, Vojtěch Fülep, Jitka Prosperi, Adam Kubišta, Kamila Valůšková, Tomáš Kořének, Lenka Krčková, Martin Donutil, Karolína Ruppert, Irena Kristeková, Adéla Press, Dorotka Šlajerová, David Punčochář, Lukáš Hrabák, Róbert Slovák, Petra Bučková, Sabrina Ema Kulhánková, Jakub Žalud, Tomáš Pokorný, Viktorka Šlajerová, Eva Hromníková, Beata Greneche, Ida Sovová, Kryštof Rímský
  • honajz

U jedné scény jsem měl pocit, že koukám na Letiště. Prima, bude bžunda, asi jde o parodii. Ten doktůrek vážně dělá hodně zlýho na tu novicku na recepci, to je fakt prdel, i to herci přehánějí, ta gesta, dikci, nesmyslné dialogy to jen podbarvovaly. Až pak jsem si všiml, že to někdo myslí smrtelně vážně. V tom případě zábava pro spodních pár vypatlaných milionů.(16.3.2010)

Zajímavé, kolik je tady odpadů... Víte, kdyby takové seriály nebyly sledovány, tak by nevznikaly další a další příběhy na pokračování... Jenže lidé koukají, veřejně hlásí "to jsou mi hovadiny" a večer si pouští další díly a seriály se točí proto dál a dál... Zkrátka nevěřím, že třeba s tímto seriálem je to opravdu tak špatné, že zaslouží jen 13 procent. Osobně si myslím, že tento kousek byl natočen kvalitně - otevřel choulostivé téma, do toho nějaké zápletky rodinné i ve vztahu, moderní prostředí, špetka humoru... Co jiného od takové seriálu čekáte? Já opravdu jen tohle, proto jsem spokojena. Nicméně se mi líbí komentáře frajírků, kteří se "vydrželi" koukat na celých 13 dílů a hlásají do světa co to bylo za příšernost...Very funny...(16.10.2010)

• elizabeth_ba

Díky nefunkčnímu kompu, čekání na Sběratele kostí a včerejší nechuti cokoli před tím aktivně dělat jsem se krátce kolem osmé hodiny podívala na jakýsi díl tohoto seriálu a už asi po pěti minutách jsem přemýšlela, co to ... je!? Hvězdičku to nedostane ani za fešného Zacha, i když jen díky němu jsem to teda nakonec s absolutně (ale skutečně absolutně) vypunutým mozkem dokoukala... A jsem si jista, že si to vůbec tak dlouhý komentář nezasloužilo.(28.5.2012)

• Segrestor

Cos to, Janku, cos to sněd, žes viděl tak debilní svět. Považte sami. 16 x 50 minut, to je 800 minut, tedy 13 hodin čiré hrůzy sledováním invaze mimozemšťanů, kteří jakoby zázrakem přežívají na naší krásné modrozlené planetě. Tu se snaží začlenit do běžného života, tedy asimilovat a přitom se tam nikdo asi nemiloval, tu se snaží napadnout pilíře naší společnosti, to jest jednota a bratrství, svými nekalými rejdy intrikářských bastardů. Ne, toto sci-fi nebylo dle mého gusta, to si radši půstím rajský plyn a kouknu z okna s výhledem na magistrálu. Tam se dějí zajímavější věci. No schválně, tuhle jsem viděl projet embéčko, jindy zase dva kamiony za sebou a jednou jeli i policisté s majáčkem...(7.3.2012)

• J*A*M*A*L

Vrchol stupidity českých seriálů. Zlatá Ordinace v růžové zahradě, zlatá Ulice, zlaté Cesty domů. Nejhorší seriál české kinematografie a pro mě bonus: nejhorší seriál vůbec. Horší seriál jsme už snad opravdu natočit nemohli. A to těch "na hovno" seriálů máme mraky. Epizody se skoro pořád točili jen kolem jedné postavy, poté přišly zvraty a na pár minut se zas objevila jiná postava, a pak zase přišla ta stejná postava. Scénář a příběh filmu totální "Mision Failed" a to, že by se mi mohla alespoň nějaká scénka líbit byla "Mision Immpossible".(9.4.2013)