Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (649)

Obyčejný lidi tady mají možnost říct do kamery JAK JIM CHUTNALO JÍDLO a většina z nich si těch svejch 15 minut slávy zatraceně užívá, neboť věděj, že je to s největší pravděpodobností naposled, kdy můžou bejt V TELEVIZI důležitý. Takže pokora stranou, dobře, horší je, když jejich kulinářský umění stojí za pendrek, takže se tím zároveň trochu ztrapňujou, což je ale zase to, co mě na tom nejvíc baví. Šmejdění po domácnostech komentovat nebudu, to je bulvárně hnusný a odporný.(12.9.2010)

• KatRi

Tenhle pořad může skvěle posloužit jako odstrašující ukázka toho, jací lidé v téhle zemi žijí a co vaří. To snad není ani divu, že jeden z nejúspěšnějších kuchařů je v této zemi Babica. Více než o vaření je však toto pořad o lidech, jejich způsobu bydlení, tady se totiž vařit nenaučíte a ani žádný zajímavý recept nepochytíte. Jen doufám, že ten, kdo to dělá, má z toho upřímnou zábavu a směje se naší české malosti a blbosti.(18.4.2011)

• Raimok

Zatím jsem nesnesl ani jednoho člověka, co tam vařil. Viděl jsem ale asi jenom pět necelých dílů. Jinak je to dobrej nápad a věřím, že to spoustu lidí zaručeně pobaví. 41 %(23.6.2011)

• Reverger

Kreténi si pěkně přijdou k Vám do bejváku a už to začíná…Prolezou sem a tam Váš byt, zkritizujou, co můžou. Pak hovádka dostanou před držku žrádlo, který musej řádně a co nejinteligentněji zkritizovat….Pak to beztak někde tajně v koutě žerou, ale co bychom si nezahráli na kritiky, přece na nás mířej kamery… Nakopat je do prdele!(22.9.2011)

Soutěž ve vaření o 40 tisíc korun. Já osobně bych kvůli některým vychytralcům nejnižší bodové ohodnocení v každém pokračování škrtl(25.2.2012)

• LBsmoke

ale nadruhou stranu je to prdel slušná..(21.4.2012)

Neřekl bych, že toto je pořad úplně o vaření. Spíš než kulinářské schopnosti soutěžících sleduji to, jak moc dokážou být lidi svině. Právě tady vyplyne na povrch, jaký kdo ve skutečnosti je a mě celkem baví sledovat to chování. Koncept je sice podprůměrný, ale tím kdo celé reality-show dodává větší šmrnc, jsou právě její účastníci. Nejednou jsem se upřímně zasmál.(24.3.2016)

Opravdu záleží na prostředí, které si štáb momentálně vybere a na něm teprve závisí nová parta nesourodě sourodých lidí, jejichž týdenní odysea za kulinářskou odměnou bude zajímavě koukatelná či bude absolutním fiaskem, zostuzením zúčastněných před celou republikou a v neposlední řadě pro nás diváky enormní ztrátou času. Když už v televizi s mým velmi omezeným časem na Prostřeno narazím, je to naštěstí v okamžiku, kde mě právě probíhající den nebo celý týden zaujme a najednou jsem v kulinářském opojení, i když si sám uvařím leda čínskou polívku. Největším televizním dobrodružstvím shledávám sváteční cizinecké speciály. Doufám, že se o Vánocích zase dočkáme pořádně peprného mezinárodního souboje.(22.9.2018)

• bidja

* za ukázku perverznosti co se lidi nestydí do televize ukázat, to je zrcadlo jako bič.(25.3.2010)

Nakoukání do českých domácností je docela zábavné.(29.3.2010)

• naxicka

Sonda do blbosti národa českého.....Bohužel.(25.9.2010)

• Martin_W

Nesleduju pravidelně, ale podívat se na to určitě dá. 43%(6.11.2010)

Skvělý nápad jak sblížit lidi pomocí jídla, ukázat nové recepty i to jak se žije v různých koutech republiky a nejen tam, ale i jak žijí naši krajané třeba v Austrálii. Vtipné komentáře, dobrá struktura a zajímavá výherní částka. Myslím, že každého, kdo alespoň jednou něco ukuchtil napadlo, jak by si asi počínal v rámci svých konkurentů, co by nabídl, jak by poklidil, jakou zábavu by vymyslel a do čeho by investoval těch 40 táců:)(27.12.2011)

Sem tam se na to podívám ale každej den bych na to asi koukat nemohl , naštěstí se většinou trefím když tam sou zrovna sympatičtí lidé .(17.1.2012)

Občas je mi trochu líto, když bije do očí jak je něco sehrané a předem připravené - např. jeden ze soutěžících řekne ,,dnes bych si určitě nedal guláš" a hned je střích na soutěžícího který ten den vaří a říká ,,jako hlavní chod budu dělat guláš" :)) jednou dvakrát by to člověk považoval za náhodu, ale ve skoro každém díle??? A takových věcí je tam více... Ale pokud chce člověk jen vypnout a sledovat něco nenáročného, tak je to fajn. A občas zaujme i nějaký ten recept. :)(21.3.2012)

• Milky.

Vrcholně trapná záležitost. Nechápu Vydru, že se něčemu tak obludnému zaprodal.(27.3.2012)

• Oyer

Zajímavá oddychovka, myslím že většinou asi pro dámy. Jedna ze dvou hvězdiček patří komentáři Václava Vydry.(25.7.2012)

• betyn

Opakovaný vtip není vtipem,respektive po stém dílu,obsahující totéž už mě to leze krkem a přestává to mít kouzlo (vtip).Nápad dobrý,lepší,ale stále pořad o vaření,kterých je na obrazovkách tisíce,nicméně tento je asi mezi všemi nejlepší a to proto,že se nejedná čistě o pořad o vaření,ale spíše o reality show,nýbrž soutěž.Pokud ale TV Prima něco nezmění,nezatraktivní,nejenže ztratí diváky,já budu nucen dát odpad,jelikož ‘‘mlít‘‘ pořád dokola to samé je nudné.(10.8.2012)

Vlastně, vůbec ne špatný pořád/soutěž. Mě tyhle pořady ani moc nevadí a prostřeno je fakt solidní pořad, lépe řečeno soutěž. Aby také ne, když to stále vysílají a zřejmě to má stále víc fanoušků. Jeden z těch mála českých pořadů, které se mi fakt líbily.(21.3.2013)

• kubyno

Krásně česká, nanejvýš stupidní reality show, kde se banda vymatlanejch závistivců, toužících po svojí hodině slávy, navzájem uráží jen aby dokázali, že oni jsou mnohem lepší. Hnus! A vůbec, nejlépe to vystihl Verbal...(25.6.2013)

• Sawk

Festival intelektu českých, kulinářsky založených občanů, vždy chytrých, příjemných a naprosto vyrovnaných lidí. Nehorázně trapný pořád, při němž mi není trapně za lidi, kteří jej vymysleli, či kteří ho, rádoby vtipně, komentují, ale za ty chudáky, co si naivně myslí, že se před celým národem totálně neznemožní. Podvečer co podvečer všedních dnů přichází Prima s novými lidmi, jejich byty, příběhy a skvělými vlastnostmi! Po x tisících x stech x dílech to začne nudit a přestane to jakkoliv bavit. Po x miliónech dílech to jednoho velice nasere a po pár stech dalších epizodách bych Primu nejradši vyřadil ze seznamu nekabelových kanálů! Doufám, že brzy už žádné Prostřena nebudou v existenci obrácená. K vaření to má těžce daleko. {5%}(28.10.2015)