Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (650)

• LuccaS27

Banda idiotů se snaží vařit! No comment! Akorát mě to rozčiluje, když to vidím...(18.4.2012)

Někdy vydržím sledovat jen pár minut, někdy vydržím celých pět dní. Hodně záleží na lidech, proto průměrné hodnocení.(20.7.2011)

Většina dílů je pro mě podkreslení volného času, kdy jen poslouchám, co se tam děje, ale když se v soutěži objeví nějaký exot (což je docela často), tak se těším na další den, co mu o5 vypadne z huby.. Jinak komentáře Vydry a Bouškové jsou někdy fenomenální.(20.7.2011)

• Clavius

Aneb jak se ze soutěžního pořadu o vaření stane reality show, kde se navzájem cizí lidé svěřují se svýma tajnostma nebo kolikrát brečí nad blbostí. Opět ukázka českého národa, 2% z příhlášených možná předvedla gurmánský zážitek, ostatní jsou individua podobným těm, kteří se příhlásí do Talentu a neumějí vůbec nic. 1* z lítosti.(12.9.2011)

• deadman93

Je to docela sranda... teda ne ten pořad, ale fakt že "obyčejný" smrtelník vyhraje 25 tisíc (myslím), zatímco selebrita vyhraje zájezd pro 2 do kači řitě v hodnotě 300 tisíc.... spravednost!(10.7.2012)

• BenderG

Televizní prostor českých gayů již od roku 2010...(21.8.2012)

• Tigran

Chápu, že někdo tenhle bizár sleduje jen proto, že prostě bizarnosti miluje a rád se nechá mučit. Viděl jsem z donucení jeden díl, který u mě vzbuzoval následující stavy v tomto pořadí: Nuda, wtf moment (kdy jsem pochopil, že tu jde o něco víc než jen o nudný pořad o vaření), zhnusení, mindfuck a hysterický záchvat smíchu. Následně jsem si musel pustit ještě dva díly, jelikož jsem doufal, že do baráku vlítne Terminator a všech těch pět ženských postřílí, protože tak by to prostě mělo být. Starý báby u televizí přece vyžadují happy endy, ne? O co vlastně jde, je zde napsáno v obsahu, takže já jen doplním to, co jsem na vlastní oči viděl: Za šíleného uřvaného hysterického komentáře Vydry a Bouškové (já byl při sledování taky v různých hysterických stavech, takže je vlastně ani neodsuzuju) proběhla rekapitulace předchozích dvou soutěžních dnů a stručné představení soutěžících. Pak o sobě jedna z nich, která ten den zrovna měla vařit, o sobě začala vyprávět, že je na pracáku, ale že se ani nesnaží moc práci hledat, prostě že se ráda válí, ráda si čte a v jednom kuse chlastá. No aspoň byla upřímná. Potom následovaly prostřihy na ostatní ženský (budu je označovat slovem fůrie), které ji náležitě zkritizovaly, protože jim vadilo, že je narozdíl od nich mladá a docela k světu. Tyto prostřihy nakonec vygradovaly v to, že všechny začaly plivat různě špínu na všecky ostatní. Po této velmi zajímavé části vložily těmto čtyřem fůriím do rukou menu, které jejich mladá kolegyně bude vařit. Následovaly znechucené obličeje, protože paštiku nežerou, na polévku nemají chuť, dezert by si sice daly, ale je jim jasný, že bude nepovedený, protože ta mladá je úplně neschopná a strašně chlastá, takže to bude celý nechutný. Do toho pořád džoukují Vydra & Boušková stylem "jak by asi chutnal hráškový dort? Hmm, asi, jako dort z hrášku". Následuje příchod fůrií do baráku dnešní soutěžící. Chodí po pokojích, očumují, komentují, na všechno sahají a všecko kritizují, protože to jsou nelidské podmínky, ve kterých by ony teda žít nemohly. Peklo. Na řadu konečně přišla večeře. Paštika špatná, protože v ní byly játra, což se přece nedělá, proboha. Kde ta ženská žije. Ať už nikdy nevaří a jde se zabít! Jedna z fůrií to komentuje slovy "ne, že by mi to nechutnalo, ale ta chuť mi nesedí, nebudu to jíst". Čočková polévka taky špatná, protože jedna fůrie čočku nemusí a navíc má období kojení (vínem ovšem nepohrdla, no aspoň bude harant líp spát), druhá ji nechce jíst navečer a nemá na ni chuť a třetí ji nejí vůbec, protože je to prostě fuj! Hlavní chod samozřejmě taky nebyl v pořádku. Jedna fůrie očekávala něco zajímavějšího, druhá k tomu chtěla místo pečených brambor šťouchané brambory a třetí by to uvařila rovnou celý jinak. Smetanu, která měla do jídla patřit, odmítly. Neměly na ni chuť. Obzvláště fůrie, ze které nakonec vypadlo, že jí jenom zeleninu a ovoce. Je tedy super, že se přihlásila do takovéto soutěže. Pak následovala tzv "zábava", která spočívala v tom, že mladá hostitelka uvařila ostatním odpornou kávu a kvalitní kávu, aby poznaly, která je která. Poté, co se fůrie skoro pozvracely z nekvalitní kávy, překvapivě uhádly, že ta kvalitní je logicky ta druhá. Srandy kopec. No pak do sebe začaly tlačit dezert, který byl dle očekávání hodně pod úrovní, chutnal jako bábovka a slušný člověk by něco takového neměl jíst. Neměl! Navíc jedna z fůrií dnes večer vůbec neměla chuť na tvaroh. To vše bylo zakončeno bodovým ohodnocením, hysterickým záchvatem Vydry a Bouškové a mým velikým překvapením, že jsem to vůbec přežil. Další dva díly oplývaly obdobnou kvalitou, kdy nejlepší zápletkou byl vlas, který jedna z fůrií našla v jídle a tudíž se ho potom ani nedotkla. Takže když to shrnu: Docela spokojenost, bohužel ve finálním díle nepřišel Terminator a všechny fůrie se rozešly v klidu do svých domovů, jedna z nich ještě k tomu o 50 000,- Kč bohatší. A na špatný konec jsem zrovna neměl chuť. Takže odpad, je mi líto.(25.3.2013)

Samo o sobě mě to moc nebaví, ale někteří specialisti jsou kolikrát lepší než ty nejslavnější komedie. xD Takže 1* za intelektuálně znevýhodněný pořad a 3* za ty osly ,co tam lezou.(23.7.2013)

• Brusíček

Tato Kulinářská amatérská soutěž by mohla být skvělou kdyby vaření samotné hodnotil profesionál, a né samotní soutěžící jejichž hodnocení je zcela neobjektivní a vždy se najdou tak 2 s***ě které po celý týden všechny bodově skrouhnou a tudíž vyhrají. Jak jsem již zmínil pokud by hodnotil kuchařský znalec a tudíž by zmizelo taktizování, pomlouvání a jiné libůstky mnohým tak k srdci přirostlé mohlo by to být i za 80%, ale v této podobě nemohu jinak než 10%.(22.3.2014)

• Ydrosten

Kdyby to bylo jen o vaření , tak dám o jednu hvězdu víc , protože mě vaření baví a rád si zkusím nový recept. Bohužel je to pokažený tím že je tam " šmejděníčko " ( co je komu potom jaký mám potahy na gauči ) a že je tam nutná ta zábava. Doprdele mám vařit nebo se mám naučit nějaký kouzelnický triky abych nedostal nižšší hodnocení ?? Co to je za blbost , tak snad vařím a hodnotím jídlo ne ?(6.1.2015)

• ludva10

Tak tento pořad na mne působí dost nudně. Pár dílů jsem viděl, když to u nás někdy běželo v TV, ale vůbec mě to teda nezaujalo. Nejvíc mě ale sr... to, jak se skoro vždy někdo v pořadu buď hádal nebo se navzájem pomlouvali.(26.2.2015)

• Deratizer

Musím se smát komentářům, které naříkají, že Vydra svými průpovídkami snižuje kvalitu pořadu :-) Naopak, jeho proslovy naprosto vystihují úroveň této zvrácené televizní zábavy. Vydra si z toho dělá psinu a za jeho komické proslovy dávám jednu hvězdu. Snobští bossové tohoto pořadu hrabou a hrabou mamon ze sledovanosti s nohami na stole a hubou od ucha k uchu, jak se jejich očima "lůza z podhradí" ztrapňuje a hádá zpravidla o pár drobných před celým národem, aby mohla vydělat snobské producenské vrchnosti rychlý prachy, tzn mnohem více, než uškudlených pár drobných pro výherce. Aneb vydělej nám producentům ty prostý bezcenný člověče svým ztrapňováním se před celým národem balík a my ti za to dáme pár tisíc (pro nás drobný do kapsy) a ještě se pobavíme na tvůj účet.(21.11.2016)

• cogi

Tak občas na zasmání, když se díváte celý díl, jak jeden všechny kritizuje a nakonec uvaří ten největší hrůzu .. ale nikdo nemá na paní, která vařila mikrokuchyni (zelenina, zdravé jídlo apod) a večer vyvrcholil, že předčítala hostům ze svojí knížky o výše zmíněném stylu života .. týden mě bolelo břicho, jak jsem se nasmála(21.3.2010)

Nejvtipnější reality show! Nesmírně, hříšně a nehorázně se u toho bavim. Jakože opravdicky! :)(7.7.2010)

Neurazí ani nenadchne. Tísíc lidí, tisíc chutí.(20.10.2010)

• Gixian

Tento pořad je pro mě ztělesněním trapnosti a ubohosti. Soudě už podle moderátorské dvojice, toto bylo asi záměrem. Jedna hvězdička za to, že jde o reality show bez chlastu, nahoty a vulgarismů.(23.11.2010)

Myslím, že tohle se primě výrazně povedlo. Mnohem lepší než nějaké pořady o vaření s nesympatickými tlusťochy popřípadě Babicou!! 70%.(28.11.2010)

Pořad který zaručeně pobaví a zvedne sebevědomí..:D(18.2.2011)

Když jsem se na to díval prvních pár tejdnů, dal bych tomu i 5* , ale s časem zjišťuju, že je to jen nakroucený aby se na to dalo dívat. Samá intrika a popravdě o vaření už mi to pak ani nepřislo. Ale někdy se podívám na to co se tam vaří a vypustim ty kecy okolo a jde to. Změnil bych styl bodování ze soukromého na veřejné.(22.3.2011)

Tento pořad sám o sobě není špatný (v rámci své působnosti). Bohužel mi však dost vadí ti věční zmlsanci, kteří v pořadu účinkují. Jednou nejí rajčátko či okurku a tak osolí hostitele, samozřejmě když není u toho. Když jsou tak nároční, proč tam lezou?(1.8.2011)

• lxbch

Každý večer o šesti jsou naše duše prostřeny černým flórem. Někdo považuje to za štestí, já však musel bych býti volem. Ne děkuji pravím.(23.8.2011)