poster

Prostřeno! (TV pořad)

 • Česko

  VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (650)

 • Weany
  ****

  Na tohle se dívám ráda, jednak jsou tam někdy zajímavé recepty a taky se vždycky dobře bavím, když se lidi vztekají, že hostům jídlo nechutnalo.(18.5.2014)

 • iNKa 1104
  *

  Bulvární vize hostitelství pro silné žaludky. Hádej, kdo přijde na večeři? Bude to sympaťák či asociál, alergik či vegetarián? S vybranými způsoby a mluvou, mazaný všemi mastmi či gumou? ...(15.9.2011)

 • CyriC
  ****

  Solidní nakoukání do lidské závisti a namyšlenosti.(26.10.2011)

 • gombarix
  *

  prostřeno a může se ždímat... Pozoruhodná sociologická sonda, na kterou se ale nikdy nevydržím dívat víc než pár minut. Páreček "komentátorů" tomu pak dává ránu.(28.12.2011)

 • longercz
  **

  Pokud to sem tam zahlédnu v televizi a prohlídnu si pěkná jídla tak oukej, ale kdybych to měl sledovat pravidelně tak se z toho zaručeně zblázním...(29.12.2011)

 • Miany
  ***

  Zřejmě dám za pravdu, že je to těžce hodnotitelný pořad. Velmi záleží na obsahu ("skupenství" lidí) a co se týče formy, ta je postupem času méně originální a vtipná. Nicméně tento pořad má své kvality = dobře se u něj najím! a získám "inspiraci" do kuchyně nebo jen shlédnu Reality show, která má NĚKDY velmi impozantní průběh..(30.12.2011)

 • AmelieA.
  odpad!

  U tadytoho pořadu mi krvácejí oči i uši... neuvěřitelně stupidní. Kdybych chtěla pomluvit sebe, svoje vaření a svůj barák před celým narodem, tak to zařídím i bez toho aniž bych se snažila jako kráva nakrmit partu arogantních pokrytců...(9.1.2012)

 • Koprska
  *

  Tak to je masakr... Lézt si do baráků, být lidskou podobou zvířat vyhledávajících bahno.. Pomlouvat se, závidět.. Pár dílů mě opravdu zarazilo. Ale co, když si člověk pak jen stáhne recepty, tak je to velmi užitečné..(13.1.2012)

 • jenjan

  Jéé to je chleba!!?? Tak ten já nejim!!(16.2.2012)

 • FireTight
  ***

  Prostřenu se rozhodně nedá upřít jedno - zajímavý nápad. A když se k tomu přidá nějaký ten slabší soutěžící (ehm... baketa Lída je jenom jedna), pořad je v mých očích kandidátem na čtyři nebo dokonce pět hvězdiček. Jenomže čím víc tenhle pořad sleduji, tím víc je mi jasné, že mu s postupem času dochází dech. Každý týden tam musí být nějakej rádoby umělec, co všem dává schválně málo, aby měl větší šanci na výhru, každý týden musí být zvolena nějaká oběť,... Škoda. Moc tomu často nepřidává ani doprovodný komentář Vydry a Bouškové, který je v některých momentech zkrátka hodně, ale opravdu hódně slabý.(31.5.2012)

 • IsaacNewton
  **

  Vždycky, když to vidím, se mi začnou sbíhat všechny sliny... :-) Komentáře od Vydry a Bouškové jsou docela trefné a při sledování tohoto pořadu se potvrzuje, jaký jsme to máklý národ... Ty lidi se tváří, jako že neexistuje důležitější věc, než to, jak je knedlík veliký a jestli je hezké prostírání.(2.8.2012)

 • snoodles
  ****

  Denní dávka (n)emocí, miluju když si zkouší oblečení a kritizují povlečení. Trapný komentáře trapných manželů tomu dodávají ty správný grády. Je to celý dokonale mentální.(10.2.2013)

 • mirecek
  *

  Jediny za co si to tu jednu zaslouží je za Vydru a Bouškovou.(5.11.2013)

 • dandislav1991
  ***

  Jako taky je bez zbytečnejch příkras vidět, co jsou lidi schopni udělat pro prachy...(1.3.2014)

 • miawallacova
  odpad!

  "tak já bych si dnes dala buchtičky se šodó..." je až neuvěřitelné, co obyčejní lidé považují za vrchol gastronomie a zarážející, jak dokáží stolovat. Ráda bych se něco přiučila, ale nějak to nejde.(13.5.2014)

 • Tunri
  **

  V Lidlu nakupuju ráda, ale ty reklamy tam už jsou opravdu přehnané. Dvakrát do týdne "tady nakupuji opravdu ráda, mají tu pečivo vždy čerstvé..." a rádoby cenzurovaný název obchodu, ze kterého jasně vyplývá, o který obchod se jedná. Fráze "Ruličky do ručky, šmejděníčko šmejdění, konec sladký všechno sladké" se mi po dvou sériích nevymazatelně vpálily do mozku. Změna komentáře by byla skvělá, ale to by zas lidi remcali, že na to koukaj jen kvůli Bouškové a Vydrovi - proti nim nic nemám, ale už je to prostě trapárna po tolika letech. To je 5 dílů týdně, devět sérií... což znamená několik stovek dílů s "ruličky do ručky, šmějděníčko šmejdění, mějte se krásně a skládejte básně,...". Pořad mám ráda, ale vyvinula se mi alergie na výše zmíněná slova, proto je přede mnou prosím nezmiňujte, to bez varování dávám pěstí. Scénáře (proč maj proboha ty lidi v pondělí tipovat, u koho asi tak budou dnes večeřet? to je jen zbytečná vycpávka času), díry a trapárny, ŠMEJDĚNÍ ve skříních, vytahování spodního prádla, ponožek a vibrátorů cizími lidmi do TV v hlavním vysílacím čase ani nekomentuji.(5.8.2014)

 • drozdy1
  **

  Občas je to vážně sranda :D.(27.12.2014)

 • Likan7
  **

  Průměrná televizní zábava, ve které jsou zajímavější konfrontace soutěžících a jejich bordel v domácnosti, než kulinářské umění. Pár zapamatovatelných scén, jinak pusto prázdno. :-)(13.1.2015)

 • KHkomiks
  *

  Dáás Zupa! :D Český bizárek,který potěší všemi druhy místních exotů.(16.10.2015)

 • Fujara777
  odpad!

  Táto relácia nikdy nebola tak úplne o varení. Ale momentálne (r. 2016) sprofanovala teda úplne. Naschvál vybrané karikatúry, veľmi okaté protiklady ľudí, ktorí skrátka nutne musia generovať konfliktné situácie. Minimálne vtipné komentáre, ktoré miestami ani vtipné nie sú. Z uvedeného predpokladám, že relácii klesá sledovanosť a týmto spôsobom sa to usilujú zvrátiť. Čaro relácie sa vytratilo.(15.6.2016)

 • fablefavorit
  *

  Prosráno(4.9.2016)