Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (650)

• LuccaS27

Banda idiotů se snaží vařit! No comment! Akorát mě to rozčiluje, když to vidím...(18.4.2012)

• DAPDO

Českej národ je národ žroutů, takže nám televize servírujou pořady a soutěže o vaření, až to hezký není. Prostřeno se ale ostatním tak nějak vymyká. Soutěžící jsou snad vybíraní na základě psychotestů a dotazníků o debilitě, protože skoro co slovo, to perla. Korunu všemu nasazuje slídění po bytě, čumění do skříní a úvahy soutěžících nad tím, kde hostitel spinká a jak velký má asi dětičky při pohledu na pyžámka - to je vrchol. Zlatý hřeb večera přichází při bodování, kdy si jedna kravka myslí, že za smradlavý maso a špinavý příbory z předchozího dne může vyhrát a proto oboduje žrádlo dalšího soutěžícího, který všem ostatním chutnalo nejnižší známkou a začne se pouštět do racionálních úvah a vysvětlovat na kameru pizdoviny a ještě se u toho tváří jak inteligent. V pátečním finále se soutěžící s největším počtem bodů raduje, posléze dojatě brečí a nakonec se rozdělí s ostatníma "kuchtíkama" o výhru, i když si s polovinou z nich během týdne nadal do pičí a lófasů. Všechno to "vtipně" glosuje Vydra se svou drahou polovičkou, no prostě vidět to jednou a zemřít...(1.2.2016)

• Demonn

Jak už jsem zmiňoval u pořadu "Ano, šéfe!", nerad v televizi koukám na kokoty. A v tomhle pořadu není o kokoty nouze. Nic pro mě. 31%(26.2.2016)

Já prostě miluju lidskou blbost :3 a tady jí je požehnaně!(6.6.2016)

• Vikyy98

Vážně má někdo čas na koukání toho, jak 5 nudných lidí večeři? Kvůli takovýmto pořadům seniorům měkne mozek. Dávám odpad, pač podobné sračky degenerují společnost.(24.3.2017)

,,Každopádně dávám zmrdovi 3 body."(4.6.2017)

• V.N.

Pořad sám o sobě je stejně stupidní jako všechny ostatní reality show, ale ty typy co v tomhle pořadu vystupují stojí za zhlédnutí. Rómka která neumí uvařit halušky, snobská roztleskávačka nebo homosexuální tanečník, který sbírá plyšové medvídky mě dovádějí k šílenství .Prostě parta hic, jídlo nic.(15.3.2010)

• Stejšn

Čiré zoufalství pro čiré zoufalce. Přemýšlím, co by NEBYLO smysluplnější strávení času, než koukat na tohle...(13.9.2010)

• Verunka84

Sonda do domacnosti ceskeho naroda aneb co obcas za sracky dokazeme jist. Ale teta Baketa alias pani Lida plus dil s Ivetou nasadil korunu bizarnosti.(11.12.2010)

Oproti slovenskej verzii neporovnatelne lepšie.(14.1.2011)

• pe3czech

při náhodném shlédnutí, bez znalostí pravidel této reality show(?) jsem si říkal, proč jsou strávníci tak záporní a kritičtí... nojo, dyť jde o jejich výhru a čím hůř ohodnotí kuchaře, tím větší šance, že vyhrají právě oni! zaslechl jsem, že dříve byli lidé objektivní a hodnotili se podle umu.... teď si nejspíš říkají "tvá ztráta, můj zisk," a nechutná jim už s předstihem... nejlepší by byla strategie, kdyby každý dal každému jen jeden bod.. to by teprv bylo zajímavé, jak by Prima patovou situaci řešila.. no, možná někdy nějaká nastane, ale to já se nedozvím, bude to beze mě!(28.2.2011)

• Nessos

Nafackovat všem hlavním účinkujícím.(18.3.2011)

• yaqwsx

Co to je? Do to do.... je? Taková.... Vždyť to není ani trapný. To je úchylný... Dvě hvězdičky za baketu a jedna dolů za to, co s ní pak udělali.(2.4.2011)

• abcdcsfd

V 21. století, kdy asi miliarda lidí hladoví se vysílá pořad, kde se skupinka lidí obviňuje z toho, že jeden nedochutil krocana na víně a druhý připekl wayugu steak nadívaný dětskými slzami...(22.4.2011)

• Mykhaluu

Mghurmgháááááááárhhhhhhh... škumpghr!!!(27.5.2011)

Váhám mezi odpadem s pěti hvězdami. Prostřeno vnímám jako škodolibý výsměch českým buranům, nedělním kuchařům, divákům, vlastně Čechům obecně. Vzájemná nepřejícnost soutěžících působí nádherně alegoricky, nucené chování a pasáže s bavením hostů zas skoro groteskně.(1.7.2011)

• ladyClaire

Ano, za občas zajímavé výlety do rozličných kuchyň a chutí, dávám ty dvě hvězdy, dejme tomu... Ale jinak ... Od šmejdění po bytech a domácnostech soutěžících až po časté přitroublé vystupování a chování .... no, to je zase panoptikum!!!!!!(14.9.2011)

• Marfab

občas se na to kouknu...ale chování některých lidí je až neuvěřitelné.a to jejich pošahané šmejděníčko,je až neuvěřitelné co lidi pro prachy udělají(19.11.2011)

• mosem

Tento seriál/reality show nelze hodnotit z hlediska kultnářského přínosu. Ten by byl v lepším případě nehodnotitelný, v horším případě "odpad". Ale sledování pořadu jako psychologické sondy do osazenstva různého věku,pohlaví,povolání, sociálního statutu, intelektu, výchovy, sexuální orientace apod. je skutečně hodno pozornosti. Už jen proto (nebo spíše jen proto) stojí za to pořad, alespoň občas, sledovat. A v některých momentech nám může každému sloužit jako zrcadlo.(28.12.2011)

Koukám na Prostřeno ráda, ale už se z toho stala spíše sociologická studie než pořad o vaření. Nejraději mám větu "Nikdy jsem to nevařil/a, ale snad se to povede." :)(31.12.2011)

VIP prostřeno bylo senzační, Vydra a Krampol nejlepší. Ale když se dívám na obyčejné, je to nuda (až na vyjímky).(16.1.2012)