poster

Prostřeno! (TV pořad)

 • Česko

  VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (649)

 • LuccaS27
  odpad!

  Banda idiotů se snaží vařit! No comment! Akorát mě to rozčiluje, když to vidím...(18.4.2012)

 • hackstolle
  odpad!

  Tento porad je psycho nevidane. Zvlastni co vede lidi k tomu, se propujcit k tomuto poradu. Je to smesne, trapne, mozna i stupidni. A k tomu nestastne komentovane.(9.9.2010)

 • HrochOch
  *

  Why oh why, koncenrtovaná nuda, kterou neskutečně kreténské hlášky moderátoru přetváří v nástroj hromadného mučení. Mou oblíbenkyní je evropanka s vytahanými cecky slečna Veronika Pšenicová, která dušené kuřecí řízky, po přímé palbě pepříkem, oplachuje pod kohoutkem. To patrně proto, že si potrpí na dietu a v jídle s 250g majonézy nestrpí kalorii navíc. Snažně doufám, že své poradenství v oblasti SM provozuje s větším citem a nápaditostí, než vařila mrdku pod pokličkou a kuřecí s velbloudí předkožkou. Snad jedinou zábavnou části je aktivitka na konec. V rámci komplexního znemožnění všech zúčastněných přijde řada na cvrnkání kuliček a mumie z hajzfáče..vodlééét(8.3.2011)

 • waltosin
  ***

  Není to špatný občas se kouknu abych dostal hlad. :D(8.3.2011)

 • LadyPig
  ***

  Občas se něčemu přiučím, občas nadávám, jak to někdo takhle může pohnojit :) Každopádně, kdyby se to nenatáčelo, tak do toho jdu :)(29.6.2011)

 • miki68cz
  *

  Festival zbytečných slov(14.10.2011)

 • Matamoroz
  *

  Když slepý vede slepého, oba spadnou do jámy :-) Tenhle pořad asi vymysleli příznivci Babicových dobrot. Mottem by mohlo být : "Stojí to za hovno, ale může se tam přihlásit každý."(2.12.2011)

 • o.p.a.t
  ***

  Občas se člověk pobaví :D Občas znudeně civí... Občas jen nechápe, jak může někdo takovej humáč dát na talíř..(14.12.2011)

 • Mustaffa
  odpad!

  Tento pořad není ani z daleka o vaření nebo něčem podobném, ale o přehlídce českých zoufalců, kteří za prachy udělají snad úplně všechno. Je to ten typ pořadu, u kterého nevíte jestli se máte smát nebo brečet, protože hlášky typu "nedopečený bramborák" apod. jsou opravdu hardcore. Ale dávám Odpad!, protože to odpad opravdu je a jestli se u tohoto televizního pořadu někdo baví, tak snad ani není normální.(8.1.2012)

 • simon111
  *

  Povětšinou přehlídka divných egocentriků, nebo lidí žijících mimo realitu. Ti první mě nezajímají. Ti druzí zaslouží ohleduplnost a né zesměšňování "v přímém přenosu", když to sami racionálně nezvládají vyhodnotit. Osobně to nepovažuji za pořad o vaření, spíš se jedná o exkurz do obyčejných lidských životů.(15.1.2012)

 • offlineman
  odpad!

  Pokud by to bylo čistě o vaření, prosím! Ale být k někomu pozvaný a schválně mu lézt do skříní a narušovat tak jeho soukromí, aby se mohli nějací hnidopiši u televize tetelit blahem? To je naprostý vrchol trapnosti a ubohosti! Navíc mi vadí, kolik je tam na můj vkus buzerantů a dalších pochybných individuí!!!!(21.2.2012)

 • Mr.nachos
  odpad!

  Tenhle pořad mě vytáčí jako málokterý. Už jen ta plejáda kuchtíků, co se tam hlásí. Jeden lepší než druhej. Pořád dokola je to to samé vaření, přičemž si každý myslí, že udělá lepší předkrm z listového těsta, na který napatlá kečup a nějakej tem salám a sýr, než všichni ostatní. Neustálé remcání typu: já bych to udělal takhle a já bych to takhle nedělala a lepší by to bylo kdyby.... A co teprve to prolejzání bytů. Není nic horšího, než když mi úplně cizí lidi otevřou skříně a budou se mi hrabat v prádle. Pravidla nepravidla, jestli vás doma neučili, co je to slušnost a soukromí, nelezte do televize, křováci. Drzost některých lidí je nekonečná. A komentátoři, Vydra s Boučkovou, to nijak nevylepšují, naopak, trapnost komentářů nezná hranic. Kdo viděl nappříklad německou verzi, která je kultivovaná, na úrovni, nikdo se tam nikomu nehrabe v soukromích věcech a co se vaření týče, tak tam se opravdu vaří. Česká verze je vykopávka, která zaslouží zase zakopat a hodně hluboko, aby ji už nikdy nikdo neobjevil.(29.2.2012)

 • dokec
  ****

  verbal ,dobrej komentar jaxvine xD, nicmene ja davam 4*,divame se na to radi,nektera hovada jsou tam super :)(23.4.2012)

 • laple
  **

  Hahahaha, komentář verbala mě pobavil jako nic na světě. Ano, je to tak a přesně na tohle kvůli tomu, co napsal, lidi tak rádi koukaji. Neni nad skandály, pomluvy, veřejné ponižování a ztrapňování...(29.4.2012)

 • Doncek
  ***

  Docela příjemná amatérská kuchařina.(19.5.2012)

 • cunicekb
  **

  Též spíše odpadózní film, nicméně člověk se pobaví opět nemorálně a opět lidskou blbostí, ale alespoň se musbíhají sliny a vidí nové recepty :)(19.6.2012)

 • Lenka93
  ****

  Snad jediný kulinářský pořad, který sleduju, a který mě opravdu nadchl. Taky tam mají velkou zásluhu komentátoři Vydra a Boušková, někdy jejich "kecy" opravdu pobaví. A velké plus za skvělý vysílací čas.(27.7.2012)

 • bankula
  *

  Dokonalá ukázka toho,že Češi jsou národ dosti schizofrenní. Jedna polovina je odchovaná blafy a chlemtami školních jídelen a když jim na talíř předložíte něco originálního, ani pomalu neví, jak to jíst. Druhá polovina jsou ubozí maloměšťáčtí snobi, kteří jsou na tom podobně, ale nic jim není po chuti a nezmohou se na víc, než na to, aby všechny kolem sebe uráželi a nad všechny se povyšovali. Závěrem pak je tu ještě skupina tzv. VIP, čili lidí,kteří nejsou ničím zajímaví a výjimeční, snad jen tím, že jsou jich plné noviny a snaží se tvářit jako někdo, kdo v životě cosi dokázal. Nicméně dodnes netuším, co.(19.8.2012)

 • Hjub
  odpad!

  Do nebe volající zhovadilost! Babička to žere a běda kdyby to jednou neviděla, ale to je asi tak jediná cílová skupina, která tohle svinstvo může koukat! Největší prasárná je to, že si dávají body navzájem. Poukazuje pouze na vypočítavost a demenci lidí.(11.9.2012)

 • HolkaVBotech
  *

  Jedna hvězda za někdy dobrá jídla. Jinak hnus, hnus a topornost. Většina dílů je o tom, jak si všichni hrajou na super znalce a gurmány - proto je podle mě nejlepší díl, kde paní nakoupí polívky z pytlíku, guláš v konzervě a z toho jim uvaří. (A nikdo to samozřejmě nepozná). Nejvíc mi na tom pořadu vadí to prolízání bytu a hrabání se v osobních věcech.(11.10.2012)

 • WoodoX
  odpad!

  Úplne dno produkcie. (Alebo len kopírovania?) Nechápem, prečo si Prima vždy vyberie tie najdebilnejšie sračky, čo sa dajú nájsť na trhu.(20.12.2012)