Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (649)

• LuccaS27

Banda idiotů se snaží vařit! No comment! Akorát mě to rozčiluje, když to vidím...(18.4.2012)

To není ani tak náhled do českých kuchyní, jako spíš dokument o tom, jak někteří lidé dokážou být svině kvůli 25 tisícům korun. Sem tam se objeví pětice relativně normálních lidí, ale jinak spolu vždy soupeří směsice čarodějnic, fiflen, tupých řízků z Moravy nebo velkoměstských floutků, a to je pak panečku podívaná. To se pak ukáže, kdo jaký opravdu je a kdo to komu dokáže zavařit.(10.2.2013)

• DooFooS

Sledování učinkujících v jejich domovech při vaření a mentální bitvě o zdeptání sebe navzájem začínající každý týden mě nezabije a leckdy rozšíří mé obzory o povaze lidí. Mám-li ovšem moc nad vysíláním, u tohoto pořadu nezakotvím.(25.2.2013)

• Mikakel

Na oddech dobré,je zde kolikrát vidět,jak je náš národ schopný lhát a dělat "vofuky" kvůli penězům.. 2*(25.3.2013)

• Hashirama

Chizekake, Šisake, Chiscake, tolik rozličných jídel v režii tolika různých lidí. Taková rozmanitost, stačí si jen vybrat svého - těžkotonážní droběnu Marcelu, pivního mastera Petra či vždy cool a in Filipa s gůt anglickými vsuvkami (protože je to 100% cool Američan), zato s toutly dyzgastink menjů. Všichni se pyšní vysokou inteligencí a rafinovanou taktikou říkat hostitelům, "jak je to strašně dobrý" a záhy jim dát 1 bod, což ve mě vyvolává spolehlivou vlasteneckou náladu. Nejde ale jen o nevaření, ale taky můžete každému prolézt hajzl, najít všechny skryté vibrátory (za což je tisícovka prémie) či si domů rovnou odnést propisku. Vše za čerstvého doprovodného komentáře obsahujícího takové perličky jako "šmejděníčko šmejdění" nebo "co bude dnéés, co bude dnéés, co bude dnéés k vééčeříí?" Ale možná se pleteme my všichni, co když všechny ty telenovely a české pořady obecně byly na míru dělané důchodcům, aby někde nevyvolávali nepokoje?...VIP Prostřeno - Kdy tam pozvou ty celebrity?(18.8.2013)

• Sattiens

No je to úchvatné, nejen že se dozvíte jak něco uvařit, upéct, podusit nebo usmažit ale navíc se i dozvíte historii a zajímavosti města, ve kterém současní exoti, pardon, účasníci pořadu/soutěže bydlí. Asi si teď říkáte, že to je tak dokonalé, že to až není možné, že? Velký mýlka vážení. Čekají na vás totiž ještě 2 překvapení, přičemž prvním z nich je seznámení se s bytem hostitele a druhé, neméně zajímavé je sledování her jak pro chovance Jedličkova ústavu. Abych to shrnul, NEKOUKEJTE NA TO!(7.10.2013)

• barlollipop

Kdysi se na tento pořad dalo i koukat. Už dávno to není o kulinářském umění. Co se zvýšila výhra, jde každý jen po penězích. Měly by se pořádat konkurzy na lidi, co se tam chtějí přihlásit, protože aby někdo dával každý den jen 1 bod kvůli tomu, aby vyhrál, byť ten druhý uvařil naprosto famózně, mi přijde jako ohavná lidská zvrhlost. Kdybych uměla perfektně vařit, přihlásila bych se - ale jen na začátku. Dnes už je to jen o nervy, kort u televize a co potom naživo. Je to škoda. Nebaví mě se koukat, jak se tam pořád všichni hádají. A přijde mi absurdní, že tam každý říká, jak se těšil na nějaký nový zážitek a na něco, co ještě nejedl, ale když to dostane pod nos a mistrovsky uvařený, tak řekne, že mu to nechutná a že to nejí. Když většinu věcí nejím, tak se tam nepřihlásím, nebo za to alespoň nestrhávám body ostatním. Je těžké trefit se do chuti každému. Měly by na to být pravidla... Jediný, co mě na tomto pořadu baví, jsou některé výroky ostatních typu: ,,A ten losos - to je vepřové nebo hovězí maso?"(26.4.2014)

Na tohle se dívám ráda, jednak jsou tam někdy zajímavé recepty a taky se vždycky dobře bavím, když se lidi vztekají, že hostům jídlo nechutnalo.(18.5.2014)

• DandaPiper

Pořad kdysi začínal jako taková nevinná odpolední oddychovka pro ty, co se chtěli pobavit a možná naučit pár nových receptů, se kterýma se mohli vytáhnout před rodinou u nedělního oběda ...ale v co se to zvrtlo během posledních dvou let je prostě akorát podívaná k zblití.(15.10.2014)

Za 3 hvězdy jen proto, protože se dělají i speciály, třeba prázdninové, se známými osobnostmi, ty jsou zábavné a koukatelné. Takové ty běžné díly, na to se skoro nedá dívat do konce, kdy už si lidi pomalu vjíždějí do vlasů.(13.12.2014)

Vždy když přijdu z práce, tak si pustím tento pořád a strašně se u něj vztekám, občas mi zážitek přetrvá až do druhého dne!!(12.1.2015)

Tohle je jeden z mála pořadů v TV, které když na ně narazím, nevypnu rychlostí blesku, ale vydržím se dívat. Stupidita českého národa se zde opět ukazuje v plném světle. Nepochopím, že cizí lidi, které si tedy dobrovolně za přítomnosti kamer si dovolí slídit vám po bytě a komentovat nejen to, co uvaříte, ale i to, jak bydlíte. Poté se hosti odeberou k jídlu, kde se ksichtí nad vším, i kdyby jim to chutnalo, už jen z principu, že chtějí vyhrát. Sama bych se do toho nikdy nepřihlásila, protože moje rýpání v jídle dokáže odradit kdekoho, ale co má za význam se přihlašovat, když jste vegetarián, vegan atd. a nejíte půlku běžné stravy? Nechápu a nestačím se divit, když se tam pak nějaká pipina rozčiluje nad "domácími" knedlíky z obchodu.(11.2.2015)

• Phantasma

Nápad jako takový možná fajn, ale prosím vás, kdo je zvědavý na ty učinkující tam? Tak hloupé lidi televize dlouho neviděla ......(20.7.2015)

Tohle není tolik o vaření jak jej jméno pořadu představuje.Jde o to, abyste poznali, co jsou lidi zač.Dají klidně 2 body, aby měli větší šanci vyhrát=trapas.Jako pořad je to celkem fajn, proto hodnotím 50%.(13.10.2015)

• nattyxh

Návod na velkou sledovanost. Vezmeme 5 Čechů, jeden je vegetarián a má alergii na sůl, druhej má chuťové buňky a většinou všechno jídlo zkritizuje, další je postarší babička, která miluje českou kuchyni a cheesecake vyslovuje chyzekake, další člověk, kterej si přišel pro peníze a nakonec někdo kdo je tak nehorázně blbej, že si řikáte takhle blbý lidi ještě existujou?(9.11.2015)

• Frog.cz

Tak tento týden se prima rypákem zabořila do toho sluníčkářského hnoje ještě hlouběji než ČT a Hovna dohromady.(20.1.2016)

• TomasRichtr

Kdyby toto byl publicistický pořad, případně sociální satira na téma, jak je náš národ plný kreténů, sviní a narcistických hajzlů, tak bych tomu vmžiku vyfláknul pět hvězdiček. Bohužel tomu tak není a je to jen a pouze na poblití.(16.2.2016)

Guilty pleasure :)(8.4.2016)

kdo by se rád nepodíval na přehlidku kretenů :D ... hlavně žadný bujon v kostce nebo mražene potraviny... nejlepe po domacku vypěstované! :D(3.6.2016)

Muzik skoncil v praci a vy jste se vrhla do kuchyne, aby mel veceri na stole jen co prijde domu. Prostreno je prijemna kulisa pri vareni. Pokud jsou tam normalni az nudni lide, tim prijemnejsi porad je.(10.4.2017)

• marek29

Něco co se ze začátku tvářilo jako kuchařská reality show a vyeskalovalo to průserem s Kazmou? To nejde hodnotit jinak než odpadem a ty 2 hvězdy nechávám za ten díl, kterým právě Bartošek vynesl tuhle show do povědomí celýho národa ;)(9.9.2017)