Prostřeno!

všechny plakáty
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková (více)

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun! (TV Prima)

Tinaa

Baví mne to, koukám na nové recepty, které jsou doopravdy odzkoušené od normálních lidí :-) Plus vzájemné reakce. ()

zdeci

Viděl jsem párkrát jen kvůli neskutečně "odvařené" mamince z tohoto paskvilu. A samo že hledám vlastní bydlení, i kvůli následným zprávám na Primě, jež střídá zpravodajský brak z Novy :-( ()

Matamoroz

Když slepý vede slepého, oba spadnou do jámy :-) Tenhle pořad asi vymysleli příznivci Babicových dobrot. Mottem by mohlo být : "Stojí to za hovno, ale může se tam přihlásit každý." ()

Mustaffa odpad!

Tento pořad není ani z daleka o vaření nebo něčem podobném, ale o přehlídce českých zoufalců, kteří za prachy udělají snad úplně všechno. Je to ten typ pořadu, u kterého nevíte jestli se máte smát nebo brečet, protože hlášky typu "nedopečený bramborák" apod. jsou opravdu hardcore. Ale dávám Odpad!, protože to odpad opravdu je a jestli se u tohoto televizního pořadu někdo baví, tak snad ani není normální. ()

simon111

Povětšinou přehlídka divných egocentriků, nebo lidí žijících mimo realitu. Ti první mě nezajímají. Ti druzí zaslouží ohleduplnost a né zesměšňování "v přímém přenosu", když to sami racionálně nezvládají vyhodnotit. Osobně to nepovažuji za pořad o vaření, spíš se jedná o exkurz do obyčejných lidských životů. ()

meisje

Žádná intelektuální kratochvíle, na to mám Ebena a Václava Moravce. Kdepak, Prostřeno jě nejlepší zábavička, když se člověku nechce psát ta prokletá esej nebo učit se na zkoušku, případně na dlouhé nudné sychravé večery. A prostě proto, že je to hrozná prdel, co z těch lidí všechno vyleze, a čím křováčtější parta, tím větší euforie :-D Matty má v podstatě pravdu, že je to nehodnotitelné, ale já si troufám dát tomu hrdě pět hvězdiček, protože za tu čirou radost, štěstí a smích z autentického zážitku z kreací, které nevymyslíte, nenafingujete a nezahrajete, si to Prostřeno prostě zaslouží :-D ()

Skytavka

Zase další koksovina z televize. Já se nedivím, proč na ni nekoukám. Jednou jsem si to pustila záměrně, ale kvůli trochu jinému pobavení....:) Al evaření mám ráda. Tak aspoň tu jednu. A ta se teda třese strachy! ()

dokec

verbal ,dobrej komentar jaxvine xD, nicmene ja davam 4*,divame se na to radi,nektera hovada jsou tam super :) ()

laple

Hahahaha, komentář verbala mě pobavil jako nic na světě. Ano, je to tak a přesně na tohle kvůli tomu, co napsal, lidi tak rádi koukaji. Neni nad skandály, pomluvy, veřejné ponižování a ztrapňování... ()

cunicekb

Též spíše odpadózní film, nicméně člověk se pobaví opět nemorálně a opět lidskou blbostí, ale alespoň se musbíhají sliny a vidí nové recepty :) ()

Lenka93

Snad jediný kulinářský pořad, který sleduju, a který mě opravdu nadchl. Taky tam mají velkou zásluhu komentátoři Vydra a Boušková, někdy jejich "kecy" opravdu pobaví. A velké plus za skvělý vysílací čas. ()

HolkaVBotech

Jedna hvězda za někdy dobrá jídla. Jinak hnus, hnus a topornost. Většina dílů je o tom, jak si všichni hrajou na super znalce a gurmány - proto je podle mě nejlepší díl, kde paní nakoupí polívky z pytlíku, guláš v konzervě a z toho jim uvaří. (A nikdo to samozřejmě nepozná). Nejvíc mi na tom pořadu vadí to prolízání bytu a hrabání se v osobních věcech. ()

bramborak

To není ani tak náhled do českých kuchyní, jako spíš dokument o tom, jak někteří lidé dokážou být svině kvůli 25 tisícům korun. Sem tam se objeví pětice relativně normálních lidí, ale jinak spolu vždy soupeří směsice čarodějnic, fiflen, tupých řízků z Moravy nebo velkoměstských floutků, a to je pak panečku podívaná. To se pak ukáže, kdo jaký opravdu je a kdo to komu dokáže zavařit. ()

Reiner odpad!

Ze začátku i dvě hvězdy. Ale řízené intriky, urážky a zbytečné štengrování okořeněné malým hodnocením hráčů... To už není ani na ty dvě hvězdičky. Upravuji ... :/ P.S.: myslel jsem, že to je o jídle a ne o "taktice" ... :( ()

DooFooS

Sledování učinkujících v jejich domovech při vaření a mentální bitvě o zdeptání sebe navzájem začínající každý týden mě nezabije a leckdy rozšíří mé obzory o povaze lidí. Mám-li ovšem moc nad vysíláním, u tohoto pořadu nezakotvím. ()

Joostas

Prostřeno je vlastně obžerstvím odlehčená sociologická studie.Též ukázka,kam až všude se může dostat niva a Hermelín.K tomuto pořadu třeba mít nějaké stejně naladěné přátele,kteří dovedou jako v salonech kultivovaných šlechticů pronášet své kalambůry.3koda,že již nežije megaobžer Gargantua-též oslnivý žvanil.Přežírání VIP je již nezajímavé.Tam se trochu změní interiéry a produkty poučené pobyty v tkzv.exotických destinacích,ale STUPA je totožná s částí lidovou. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj