Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (649)

• LuccaS27

Banda idiotů se snaží vařit! No comment! Akorát mě to rozčiluje, když to vidím...(18.4.2012)

• Salvator

Dnes vařím já aneb kdo je větší dement?(16.12.2017)

• gu-staff

Nikdy nepochopim, jak lidi můžou koukat na tyhle pořady pravidelně a dobrovolně. Všechny ty Výměny manželek, a Pošty pro tebe a všechny spektákly založený na tom, že televize najde lidi, který si určitě nebudou rozumět, vesměs jsou idioti, a trpěj nějakou vlastností, která bude ostatním - jim podobným - troglodytům připadat legrační. Takže vidítě nějakýho zoufalce, jak špinavejma pačmákama hněte na upatlanym stole nějaký těsto z kdovíčeho v naprosto dezolátní kuchyni ve vybydlenym bytě, všechno se pálí, rozvařuje, abyste v dalším díle viděli nějakou zelenou vdovu, která tráví čas nákupama hadrů, honěnim frndy a telefonovánim s podobně přiblblejma krávama, jak ve svý kuchyni za 300 hadrů drtí krevety, lanýžové čatní, a podává to s vínem Châteauneuf du Pape ročník 1985. Takže jí nechutnalo jeho čevabčičí z výrobku z mletého masa z místního Albertu, a on se bude šklebit nad těma mořskejma sračkama a kyselym vínem. To celý umocňuje Vydra s Bouškovou. Když pak čtu, kolik na to kouká lidí, vůbec se nedivim výsledkům voleb. My prostě JSME národ utopenců a piva u fotbalu a ruky drbající se přes trencle v rozkroku.(29.3.2018)

Konečně nějaký slušný pořad pro všední podvečer! 1000x lepší jak 5proti5 a už kvůli skvělým hláškám (ať Bouškové, vydry nebo soutěžících) jasných 100%(13.3.2010)

• jenprodnes

velice povedená forma naplňena příšerným nezřídka nekoukatelným obsahem..(15.3.2010)

Zajímavý koncept ve velmi dobře zvoleném vysílacím čase.(20.3.2010)

jojo, další má nemocniční úchylárna, nicméně možná si to podržím i do zdravého stavu, mně to taky baví, moje majstrštyky sestávají s těstovin, takže se ráda podívám na to, jak vaří jiní a jak se to jiným zase nelíbí. no prostě prča!(21.3.2010)

• (=LIFTY=)

Viděl jsem díl, který byl plný sexuálních narážek na 74 let starou Ivanku Devátou... Boušková, plešti si..(5.4.2010)

• mFranta

Po vynikajícím Ano, šéfe se Prima propadla až na samé dno. Džej bí hadr. Smíchejte pejska s kočičkou, hatláma patláma a scénu vaření z Byl jednou jeden král, řádně promíchejte a dostanete toto- skupinu několika exotů (jiné slovo se ani použít nedá), kteří se snaží oslnit ostatní "gastronomií". Jenže když vám ženská řekne "já strašně miluju italskou kuchyni" a o chvíli později prohlásí "Polévka minestrone? Co to je? To jsem nikdy neslyšela.", tak vám dojde, že je tu asi něco špatně.(19.6.2010)

Já si nemůžu pomoct, ale přestože je to ve svojí podstatě neskutečně omezená maloměšťácká zábava, mě to vážně baví. Člověk, jakožto tvor společenský, chce být dobrým hostitelem, a v tom se odráží pointa celého pořadu, kdy každý vymýšlí pro své hosty křečovitě originální zábavu, hosté ji s rozpaky přijímají, pochlebují hostiteli, že to nebylo špatné, a ti odvážnější (a zábavnější) kritizují do očí i televizních kamer. Ačkoliv se i prostřené delikatesy promítají do hodnocení soutěžících, tento pořad není vlastně vůbec o vaření. Tento pořad ukazuje, jak by se na návštěvách lidé chovali, když by je nesvazovala slušnost, dobré vychování, ostych a etiketa. Zkrátka, když by nebylo nepsanou povinností chválit, usmívat se a sníst vše do posledního sousta.(13.8.2010)

Baví mne to, koukám na nové recepty, které jsou doopravdy odzkoušené od normálních lidí :-) Plus vzájemné reakce.(24.9.2010)

Jeden z mých malých hříšků. Pravidelně vyplňuje večeře všedních dní. 6/10(5.12.2010)

• blekekeke

Donucen se týden dívat. Pro mě to bylo utrpení a u pořadu jsem nudou a rozrušením louskal vlašáky rukama :o( Jsem rád, že tohle není povinné ...(10.12.2010)

• ElisD

Exkurze do vidlákova. Jediné užitečné na tomto počinu je, že se člověk může srovnat s běžnou populací - jak vaří, jaký má bordel ve skříních v ložnici, jak se vyjadřuje a prezentuje takový čecháček. No, ano, je to poněkud smutné, ikdyž jedna moc milá babinka mne v paměti utkvěla. jinak paní "baketa" byla boží, to jsem si pustila dvakrát!(31.1.2011)

Jak jsem si tu prohlížel zdejší komentáře nejvíc dojmu zanechala paní Baketa. K té řeknu jen, že bych nepouštěl z domu a nechal bych jí vařit ty její eintopfy. Pořad je sám o sobě hloupý a pitomý. Vyumělkované dialogy kolikrát nefungují mezi herci, takže jaký výsledek bude mít, když to zkusí důchodkyně s rybářem? Jako vedlejší produkt tohoto pořadu je ukázka lidského maloměšťáctví, hlouposti a záště. Přehlídka rádoby vzdělanců, znuděných paniček, lidí v nouzi či důchodkyň, kteří jdou o pořadu o vaření s tím, že nejí ryby, krevety, smetanové omáčky a zeleninu jen ukazuje úzký rozhled části účastníků. Nevím, kde se v lidech bere ta myšlenka, že když ke kupovanému uzenému nakrájí kupovaný knedlík a udělaj trochu zelí, zaslouží si 25 000 korun českých(1.3.2011)

• Bruce_cz

Viděl jsem tak dva díly (možná tři, čtyři...)... sledují to rodiče a královsky se u toho baví. Musím uznat, že je to výborná zábava... teda pokud vás baví smát se rádoby chytrým lidem, kteří většinou neumí podusit ani kus roštěnky a mají hubu plnou keců jak by to vše udělali lépe a do toho trousí moudra a rozumy :-D Ale jinak to je úplně zbytečný pořad.(8.3.2011)

• amyth

Odporné a perverzní ...... Kdyby byli vybíráni NORMÁLNÍ lidé, tak by to bylo pravda menší reality show, žádné konfrontace, ale zase by se to dalo brát jako normální pořad a svým způsobem jako inspirace co si uvařit. Ale ve formátu castingu jak je to teď ...... odplivnutí(25.4.2011)

• Zapinka

tak tento pořad je pro seniory, kteří nemají co dělat a tak koukají bezmyšlenkovitě na televizi. Pro mě uplně ztrácí smysl pokud se tam hlásí lidi, kteří o vaření nevědí vubec nic a dělají jak kdyby byli v něm bůhví jak zběhlý. Akorát mě je pohoršuje jak někdo může být tak hloupý. Místo těchto hlupáků by se tam měli hlásit lidi, kteří opravdu něco umí a mají o ukázat, aby se lidé "lajci" mohli něco přiučit - ale ne ve stylu alá Babica!!(6.5.2011)

• HennessyVSOP

Tak jak tento pořad ze začátku nebyl vůbec špatný (i když měl své chyby - viz šmejdění po bytě, koho to zajíma?), tak se z něj v poslední době vyvinula totální kravina. Asociální opilci, lidé co neumí vařit, mluvit apod. Horší už to skoro být ani nemůže.(11.5.2011)

• Saesulkun

Potřebu sledovat lidi, jak jí, asi nikdy nepochopím. Nesmyslný formát. Stokrát lepší než Píča s ptákem, ale pořád naprosto jasný odpad.(14.5.2011)

Nevím proč, ale tenhle pořad se mi líbí. Na rozdíl od jinýcn reality show se nevnucuje a na nic si nehraje. Nejde o žádnou velkolepou podívanou, ale o zajímavou exkurzi do domácností a osobností jednotlivých soutěžících. Vaření a recepty jako takové jdou úplně mimo mě, ale zbytek občas stojí za zhlédnutí. A dvojice moderátorů Boušková-Vydra je příjemná a občas i dost vtipná.(17.5.2011)