Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (649)

Námět tohoto pořadu je naprosto obyčejný, nudný... Avšak! Češi opět dokázali něco neuvěřitelného. Nejen, že na Prostřeno se vždy rád kouknu, ale dokonce se u něj i nehorázně bavím. Ať už se jedná o prohledávání šuplíků soutěžících, absolutní nabubřelost některých účinkujících nebo pokrytectví toho největšího kalibru. Všechny typické rysy tohoto národa se krásně snoubí v jednom pořadu. Primo, gratuluji.(4.2.2012)

• zdeci

Viděl jsem párkrát jen kvůli neskutečně "odvařené" mamince z tohoto paskvilu. A samo že hledám vlastní bydlení, i kvůli následným zprávám na Primě, jež střídá zpravodajský brak z Novy :-((30.11.2011)

Žádná intelektuální kratochvíle, na to mám Ebena a Václava Moravce. Kdepak, Prostřeno jě nejlepší zábavička, když se člověku nechce psát ta prokletá esej nebo učit se na zkoušku, případně na dlouhé nudné sychravé večery. A prostě proto, že je to hrozná prdel, co z těch lidí všechno vyleze, a čím křováčtější parta, tím větší euforie :-D Matty má v podstatě pravdu, že je to nehodnotitelné, ale já si troufám dát tomu hrdě pět hvězdiček, protože za tu čirou radost, štěstí a smích z autentického zážitku z kreací, které nevymyslíte, nenafingujete a nezahrajete, si to Prostřeno prostě zaslouží :-D(29.1.2012)

• Skytavka

Zase další koksovina z televize. Já se nedivím, proč na ni nekoukám. Jednou jsem si to pustila záměrně, ale kvůli trochu jinému pobavení....:) Al evaření mám ráda. Tak aspoň tu jednu. A ta se teda třese strachy!(20.2.2012)

Dobrý nápad. Pořad zaujme, občas dobré recepty a někdy se sejde i správná skupina lidí a večer se na to opravdu rád podívám. Vcelku je to pěkný pořad na odreagování. +++ PS: vždycky mě dokážou pobavit ta vykrmená 150ti kilová prasata co celý týden pořád jenom fňukají že ''maso já nejím'' a ''sladké to mi nechutná'' a ''ten steak na portském víně s brambory a tymiánem já nebudu,já bych radši nějaký salátek'' a když konečně něco zdravého dostanou tak se v tom hrabou jako v kupě hnoje a když do sebe konečně vecpou kus rajčete tak div že nepozvrací stůl. Přesně vidím že po půstním večeru a stejně půstním hodnocení (co hodnotit když nic nejíte že?) rozrazí domovní dveře, máchnutím ploutve odhodí rodinu na druhý konec bytu a vybílí lednici do továrního stavu.(27.2.2012)

• unclejack

Docela to ide , oproti čápi s mákem je to príjemná zmena.(6.3.2012)

• Jennifer1

Hovadina!(17.3.2012)

• Nerajohn

Zahlédl jsem koutkem oka dík VIP prostřeno s Hanychovou a Pomejem a zíral. Defilé pseudocelebrit, sprostá mluva, přesvědčení o vlastní důležitosti, kouření u jídla. Hnus, hnus, hnus, odpad. Tragédie.(27.6.2012)

Mým koníčkem je pokrm.(28.6.2012)

• japekli

Jsem alergickej na penicilín a pořady vo žrádle. Mám za to, že v TýVý vobjevili "Ameriku", když na koukáky "útočej" přes jejich pajšly. Chlapi u toho možná stejně žerou kdejakej blaf, kterej jim připraví ty napětím neposedný divačky, zapisující si každou kravinu, co spadne do televizní mísy. No, a když už se dává v programech tolik prostoru k přípravě i konzumaci jídel, pak by se to mělo vybrousit k dokonalosti tím, že by se mohlo točit a vysílat i vylučování, aby učinkující měli přehled třeba i o tvaru a vůni hovna, dávali si za to vzájemně také body a hlavně se mohli přesvědčit v cože se proměnilo jejich dílo.(28.10.2012)

• v.v.v.

Je mi zle téměř vždy, když si náhodou "normální" díly tohoto pořadu pustím. Je mi zle z lidí, kteří vypadají hrozně, neumí se chovat, neumí stolovat, vaří strašně, bydlí v garzonce a jdou s touto nadílkou do televize. Komentáře Vydry a Bouškové jsou mnohdy nevhodné až trapné. Výjimkou je VIP Prostřeno.(27.11.2012)

• Hellen.J.Hell

5 inteligentních lidí,kteří ze všeho nejvíc nenávidí přetvářku + dementní komentář = Prostřeno. V případě VIP to není taková hrůza,pokud tam nemáte zrovna Hrubešovou,která strhává body za to,že vidlička leží o 1 mm dál od talíře,než by měla,Trávníčka,který hodil nohy na stůl a jen poroučel,zatímco za něho vařila Monika Fialková nebo velmi sympatickou Báru Tachecí...Ještě někdy ta závist,když vidím,jak ty modelky sežerou na co přijdou (pokud to teda není nárazová akce a rok zase zrní a vzduch :D). Ještě pryč s Vydrou a Bouškovou a jejich "to koukáte,to koukáte,co nám Jana uvaří..." nebo jak to je.(1.12.2012)

• FOndra

citát: tohle jíst nebudu, protože jsem to nidky nejedla... konec citátu :)(5.12.2012)

• Reiner

Ze začátku i dvě hvězdy. Ale řízené intriky, urážky a zbytečné štengrování okořeněné malým hodnocením hráčů... To už není ani na ty dvě hvězdičky. Upravuji ... :/ P.S.: myslel jsem, že to je o jídle a ne o "taktice" ... :((14.2.2013)

• Nerdvana

Občas se stane zázrak a zapnu televizi. Jenže když běží Prostřeno, vyskočí mi na čele tepající žilka a dostávám vztek. Proti show o vaření nemám to nejmenší. Ale plichtění a patlání, prohrabování se v šuplíku se spoďárama a mizerná hodnocení kvalitního jídla s tím, že dotyčný taktizuje - ó né mí milí kuchařští McGyverové a puťky domácí, dobře vařit není taktika, to je kvalifikační předpoklad.(17.2.2013)

• Facik.

Gastronomie na úrovni pravěkého "vaření" na kameni, za doprovodu rádoby vtipného kameňáka Vydry ve společnosti jeho družky Janičky, která by si se svým druhem za předvedené komentáře zasloužila pohlazení motorovou pilou(28.2.2013)

• Joeman

Nene! Pořad s nadějným potenciálem oddechové zábavy založené na rozmanitém způsobu přípravy jídla různých osobností zadrhává především ve dvou věcech. Za prvé: zábava z velké části založená na typické české malosti pomluv typu: "no, myslela jsem, že to tu bude mít paní Věrka hezké, ale jsem zklamaná, je to hrozný kýč, navíc má pavučiny na záchodě a špinavé příbory...", je možná prvoplánově atraktivní pro sledovanost, ale pro mne odrazující a nudná. Za druhé: hysterickou dikcí pojaté komentáře rodinného dua Vydra-Boušková spolehlivě dostávají tuto "reality show" do kategorie odpad +. Přesto dvě hvězdičky za nápad, občasné invenční gastronomické potěšení a za VIP Prostřeno, které alespoň nenudí. Vydrovi(y) navzdory!(14.3.2013)

• hony23

To je opravdu těžký kalibr! Parta buranů bez špetky soudnosti se tu chlubí svým "kulinářským uměním" a šmejdí si vzájemně po bytech - hlavně že si každý z nich prožije svých 15 minut slávy na televizní obrazovce. Trapnost pořadu umocňuje i komentář Vydry a Boučkové. Přesto se musím přiznat, že občas mi to nedá a Prostřeno si pustím v naději, že příští díl bude ještě zhovadilejší, než ten minulý...(10.5.2013)

• MISHAB

Já bych si dala něco lehkého,třeba italské jídlo-to řiká prase,který váží 200kg.(16.9.2013)

• kubilov

Ne, tohle není soutěž talentovaných kuchařů a českých rádoby célebrit, ale politováníhodných individuí, které odměna 25 klacků vytáčí do nepříčetnosti. "Snad se to kuře neuvaří, když ho poleju tou horkou vodou, ne?"(16.10.2013)

• Monster_Kill

Pořad kde převládá přetvářka, kde člověk místo aby dostal body za to jak vaří tak jich dostane měně jen aby nevyhrál nebo že je už bohatší než ostatní. Občas se tam objeví nějaká individualita, nad kterou jen kroutíte hlavou . Na závěr Cheesecake, nebo-li číský dort nebo česekake :D(17.8.2014)