Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (649)

• LuccaS27

Banda idiotů se snaží vařit! No comment! Akorát mě to rozčiluje, když to vidím...(18.4.2012)

• kubilov

Ne, tohle není soutěž talentovaných kuchařů a českých rádoby célebrit, ale politováníhodných individuí, které odměna 25 klacků vytáčí do nepříčetnosti. "Snad se to kuře neuvaří, když ho poleju tou horkou vodou, ne?"(16.10.2013)

• Monster_Kill

Pořad kde převládá přetvářka, kde člověk místo aby dostal body za to jak vaří tak jich dostane měně jen aby nevyhrál nebo že je už bohatší než ostatní. Občas se tam objeví nějaká individualita, nad kterou jen kroutíte hlavou . Na závěr Cheesecake, nebo-li číský dort nebo česekake :D(17.8.2014)

O vaření se moc nedozvíte,ale jako sonda do duše malého českého člověka dobré.(2.2.2015)

Pozor na to, tohle je držák. Kolik let už to vysílaj, furt se tam lidi hlásej, furt se na to lidi dívaj, furt se tím a o tom lidi bavěj.(19.2.2015)

• RigorMortis

Rovnaká sračka ako Bez servítky, akurát tam sme mali vypatlanú playmate s tĺčikom. Odpad.(26.5.2015)

• milwaukee

Vydra mluví jako když by mu Boušková právě prováděla orálek. A koukat se snad na nejdebilnější reality show, to teda ne. Větší ptákovina je snad už jen výměna manželek(3.11.2015)

• tatopulos

Jeden z top nejhloupějších televizních pořadů. Neuvěřitelný, co jsou lidi schopní vydržet poslouchat a co se nám prezentuje jako hodnotné podle IQ /a ziskovosti z reklamy / komerčních tv. K jazykové a "myšlenkové" úrovni vystupujících budu raději mlčet.(29.11.2015)

• JonSnow

Měla to být nějaká amatérská show o vaření...vydrželo to první sérii. Pak se to změnilo na týdenní sešlost vždy pěti lidí, kteří jsou experti na vaření a většina z nich si podle mého osobního názoru myslí, že si v této soutěži jsou ochutnat jídla, která by nikdy neochutnala, protože je bud neumí uvařit nebo jejich příprava je finančně náročná. Ale začneme popořadě... Nejdříve nás čeká "šmějděníčko". Někteří to pojali stylem - budu hrabat pod postel a do šuplíků a budu se divit, co tam najdu, i když tam nemám co hrabat. Další základní věc je kontrola prachu na nábytku a dokonce se zde očekává, že se kvůli Prostřenu v bytě či domě provede rekonstrukce a následná malba pokojů. Platí zde pravidlo, že pokud má někdo bydlení hezky a moderně zařízené, tak se do soutěže ta osoba přihlásila jenom proto, aby se veřejnosti ukázala, jak si dobře žije a tu výhru vůbec nepotřebuje. Teď se dostaneme k jídlu. Obdivuju lidi, co zde dokážou pochválit chutné jídlo. Už mi zle z toho, jak jsou některé meníčka na přípravu jednoduché. Ano, je to jednoduché, ale nemusí to znamenat, že to bude hnusné a že nemá šanci na výhru. Při jídle u hosta se musí vždy někdo doma zmínit, že mu/jí jídlo nechutná, protože ho doma dělá jinak. Ano, doma si ho děláš jinak, ale nejsi doma!! A kdy budeme hodnotit, tak i přesto že jsme po sobě nechali prázdný talíř, chutnalo nám to a pořádně jsme se nažrali, ohodnotíme to "chytře" nízký počtem bodů, protože chceme vyhrát 50 tisíc. A to hlavní nakonec! Asi nikdy nepochopím, jak se soutěžící můžou po 5 společných večerech u jídla tak dobře znát, aby se nenáviděli, pořád se hádali a chovali se jako č*ráci. Nevím, jestli to je práce produkce, kteří vybírají do každého týdne nějakého člověka s poruchou osobnosti či nějakou mentální nemocí, ale to už je na mě moc.(4.12.2015)

• Tumbik

Každý týden nová pečlivě vybraná parta chovanců z různých psychiatrických léčeben, kterým se dá do ruky vařečka. 20%(11.12.2015)

• Mozenrat

Jako perverzní voajérská sonda do světa buranství, nevkusu, trapnosti, psychických poruch a "zajimavých" pokusů o bytový design je tenhle pořad vinikající. Fascinuje mě, že se do kuchařských pořadů vytrvale hlásí lidé, kteří evidentně neumí vůbec vařít nebo/a jsou extrémně vybíraví v tom, co jsou ochotni jíst.(12.12.2015)

• ElectricMan

Opět další z pořadů pro "inteligentní a šikovné". Do této soutěže, či jak to nazvat se dostávají lecjaká individua, která vařečku a sporák viděla maximálně na letních prázdninách u babičky na Šumavě. Nemluvě o neznalosti typu: "Tohle je kuřecí? Já myslela, že je to krocan. Ale tak co už, nakrájím to nůžkama." Aby to samozřejmě nebyla tak ohraná pohádka, musí se občas někdy vyvolat nějaká ta hádka. Jedna hvězdička za to, že se tam občas a asi jen čistě náhodou objeví poživatelné jídlo.(20.1.2016)

• ESNYR

Parta nenormálních lidí, schopných vrazit bratrovi kudlu do zad kvůli pár stovkám, se sejde každý týden u "veselé" večeře, kde si navzájem pomlouvají příbory, ubrusy, tapety a styl bydlení (nejlepší jsou díl v panelácích kdy se 90% lidí vyjadřuje ve smyslu "tady bych bydlet nechtěl") Vaření jako takové není důležité, protože všechno je špatně a pokud je v dezertu o třešni míň tak se jedná o zločin. Hodnotím míru zábavnosti která se tímto pořadem táhne jak sopel, a baví mě sledovat jak si lidi jsou schopní podrážet nohy kvůli výhře.(5.2.2016)

• Don.Quijote

jednu hvězdu za Vydru...(3.3.2016)

• Pute

Vrchol zábavy nebo nevkusu? Pro mě je to exhibice naprostejch a totálních magorů. Ergo pro mne to je jeden z vrcholů české TV perverze.(26.8.2016)

• DoctorWhite

Jde vidět, že lidi to už přestává bavit, a tak tam pošle pár lidí, aby zahráli magora největšího kalibru... Co třeba takový ajťák Karel...(29.3.2017)

• Warden75

Absolutní dno!(11.5.2017)

• Lucia.T

Vždy si říkám, jestli v televizi může být ještě něco horšího než je .. (doplňte si dle libosti). No a pak je z obrazovky slyšet Vydra s Bouškovou a mně je na blití. Proč tohle pořád vysílají... Je mi stále záhadou...(22.12.2017)

Jistýho času jsem se na to dival a občas mě to i bavilo. Někdy víc, někdy míň, záleželo buď na stupni kuchařských dovedností účinkujících, nebo na stupni jejich inteligence, nebo spíš demence. Zkrátka extrémy lidi přitahujou, ať už ty nebo ty a pořady podobnýho typu, kam se může přihlásit kdokoli a s čímkoli co umí nebo neumí, ať už pro prachy, nebo aby byl prostě jenom v televizi, mě asi nikdy nepřestanou překvapovat a zároveň utvrzovat v tom, že jsme národ debilů. 50%.(19.6.2018)

Ale jo, je to ok. Dá se to občas sledovat jak kdy. Teď jak běží 10 let prostřena tak je to dokonalé :DD(28.8.2019)

Šmejděníčko, šmejdění..(5/10)(20.9.2019)