Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (650)

Mezi pořady o vaření je tenhle ještě dobrý, ale nechápu, proč si soutěžící prohlíží byty.(24.3.2011)

• moviepill

Dnes je móda takej televíznej tvorby, že "pozvime ako-také známe TV osobnosti, usaďme ich na prdel a pozerajme sa, ako sa napchávajú". No to sme to dopracovali... Jedna * za ozaj občas chutno vyzerajúce jedlá...(11.4.2010)

Tohle mě neuvěřitelně baví. I když pro tu rozmlsanost některých lidí bych vraždila. A docela se mi taky nelíbí to odsuzování mladých lidí za to, že se nevyznají v kuchyni a neumí vařit. Sama mám zkušenosti, že nový se mnohem líp učí novým a vymoženějším receptům než staří lidi, kteří už mají zažité staré a opotřebované recepty. Samozřejmě není nad klasiku, ale někdy je třeba vyzkoušet něco novýho a neodsuzovat to předem :-)(26.5.2010)

Baví mě koukat na kuchařské talenty či úplné nemehla a k tomu ještě nové nápady, jenž jsou potěchou pro naše bříška..(2.7.2010)

• Kubiiiczeek

45%(3.3.2011)

Celkem nadprumerna zábava, pokud vaří nejaký zajimavy lidičky. Rozhodne neurazi a k večeři se to hodi. Celkem 3,7*(31.3.2011)

Příjemný doprovodný komentář i příjemný pořad. A příjemné sledování dokresluje i zdařilá hudební kulisa v pozadí pořadu. Taková fajn oddychovka - co také jiného čekat od tohoto typu pořadu, že ano:) Samozřejmě není to žádný převratný televizní počin, ale lepší 3* si u mě zaslouží.(26.4.2011)

• Caesius S.

Pozérská vyblbovačka(16.6.2011)

Mám slabost pro pořady věnující se jídlu a kuchařině. Proto asi trochu nadržuji i Pekelné kuchyni ale zpět k Prostřeno. Je to náhled do kuchyní obyčejných lidí a i když to není nic extra, je zajímavé, jaká skupina lidí se někdy sejde. Je to ale takové pohodové sledování. Nemusím moc přemýšlet, zkouknu a je to. Ty 2 hvězdičky jdou dolů za komentáře Vydry a Boušková, které jsou velmi často neuvěřitelně trapné, totálně mě štvou a taky za vykrádání hudby z klasického herního klenotu The Neverhood a různých známých filmů.(25.7.2011)

Jedna z těch normálnějších reality-show o žrádle, žrání, báchorech, českém hnidopišství, stupiditě a asi tak do 10% o kvalitním vaření. Podívaná na některé "občany" je vskutku k smíchu, místy však až triskní. Pod taktovkou doublu Vydra / Boušková vše ale dostává jistý rozměr a nabývá alespoň trochu na humorné normálnosti. Dá se. Někdy také ale ne.(29.7.2011)

Jak je to jednoduché zabavit národ. Až na ty pravidelný blafy je to docela švanda:-)(15.8.2011)

Ano, je to na jedno brdo, šablona je neměnná. Většinu lidí nemůžu vystát, zbytek mi většinou přijde směšný. Ale bože, jak mě to baví! Musím souhlasit s názory jako "guilty-pleasure", nebo "sociální sonda", protože ty tenhle pořad vystihují dokonale!(22.8.2011)

• Martan1994

Dřív vydařená soutěž. Teď se na to nedá dívat!(25.9.2011)

jak v ČESKU udělat úspěšný pořad? žrádlo + prolézání cizích bytů + možnost (rozvášněné) diskuse na internetových stránkách pořadu = úspěch zaručen!(3.11.2011)

• Stealth2

Tohle je naprostý kanál...a kdyby žila skvělá herečka paní Dana Medřická, dostal by její synáček 100% pár přes držku....PRIMA je definitvně pro mě prima odpad(20.12.2011)

• ajfelka

Ukázková guilty pleasure.(23.1.2012)

• Bouffon

P – perverznost; R – rozklad; O – onanie (duševní); S – slabomyslnost; T – trapnost; Ř – řiťopropad; E – ekl; N – nemám slov; O – obludnost(2.2.2012)

Dost často se tam nic neděje a ty týdny jsou nudné, ale občas se tam fakt sejdou úplně luxusní lidé, kteří jsou buď totálně blbí nebo ovlivnění primou, tak či tak, pak je to úžasná podívaná..(16.2.2012)

Nikdy jsem porady o vareni nesledovala,ale tohle me bavi,odreagovani,obcas sranda,obcas trapne,ale nechapu proc nekdo da Odpad a pak jeste k tomu napise takovy roman?? Inteligent nejspis.. :)(17.2.2012)

Jeden z mála pořadů, na který se ráda jednou za čas podívám. Někdy (velice často) jsou ty lidi fakt na pěst, alespoň se u toho ale nenudím. Navíc, na vaření se ráda koukám, i když sama nevařím:)(28.2.2012)

Baví mě pořady o vaření, baví mě koukat na to jak vytváří soutěžící jídlo, v jakém prostředí a jak ostatním chutná. Ale je pravda, že se z toho stává poslední dobou žumpa, která spoléhá spíš na hádky a pomluvy a intriky než na to čeho by se to mělo týkat. Bohužel...je to reality -show,a bohužel by na to lidi jinak nekoukali.(9.4.2012)