Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (650)

• LuccaS27

Banda idiotů se snaží vařit! No comment! Akorát mě to rozčiluje, když to vidím...(18.4.2012)

Jeden z mála pořadů, na který se ráda jednou za čas podívám. Někdy (velice často) jsou ty lidi fakt na pěst, alespoň se u toho ale nenudím. Navíc, na vaření se ráda koukám, i když sama nevařím:)(28.2.2012)

Baví mě pořady o vaření, baví mě koukat na to jak vytváří soutěžící jídlo, v jakém prostředí a jak ostatním chutná. Ale je pravda, že se z toho stává poslední dobou žumpa, která spoléhá spíš na hádky a pomluvy a intriky než na to čeho by se to mělo týkat. Bohužel...je to reality -show,a bohužel by na to lidi jinak nekoukali.(9.4.2012)

• Raggnar

Pointa tohoto paskvilu je v rozdílně emočně složené skupině, která je naschvál poskládaná tak, aby byli diváci alespoň chvílemi probuzeni od spánku při sledování tohoto odpadu. Nikomu nic nechutná, nikomu se nic nelíbí, konkurenci hodnotí konkurence a do toho se snaží poutavě chvástat trapnost sama Vydra. -100%(4.5.2012)

• honza1205

Teď jsem zapnul TV a se zájmem se zaposlouchal do hýkání jakési rujné zvěře,když jsem se otočil na televizi zjistil jsem,že je to prostřeno.Zvěř byl pan Vydra se svou drahou polovicí,ostatní účinkující akorát něco kradli ve skříni.Hejkalka Boušková se z toho málem udělala,potom střih na jakousi zpocenou ženu(v jejím bytě se natáčelo) co dělala na pánvi něco strašně odporně vypadajícího(prý to dělá poprvé,to moc nevim,proč ze sebe dělá krávu a ještě před kamerou)a ještě jí do toho kape pot z čela,fakt hnus a pak.....pak jsem to vypnul.(21.5.2012)

• martpolak

Recenzi si dovolím napsat celou ironicky. Soutěž založená na rétoricky vynikajícím komentáři dvou nepřehrávajících a rozumně vystupujících herců. Obsazení je pravidelně na intelektuální výši, co se týká soutěžících. Sloveso "taktizuje" berou do úst jen zřídka, ovšem vždy si jsou plně vědomi toho, co znamená. Nehrají si na gastronomické znalce ani gurmány. Nemívají laciné a trapné průpovídky u večeří stylem "právě mě natáčí kamera, řeknu to nejméně hloupé, co mě napadne". Soutěž plná pravých emocí.(18.6.2012)

Perfektní studie vychcanosti a celkový mentality čechů. Jsem puding..(7.7.2012)

Zajímavě pojatá soutěž o vaření, kdy se každý z pěti účastníků ocitne ve stejných podmínkách. Člověk zde může poznat nové lidi, jsou zde ale také intriky, nenudíte se u toho, můžete objevit nová jídla. Nevidím to špatně, dávám 4*.(10.7.2012)

• MartyArt

hrůza, nuda, ... Raději to tu nebudu vypsiovat všechno :-)(6.8.2012)

Prostá reality show s prvky vaření...jako šum na pozadí se to hodí výborně, občas člověk pochytí nějakej ten dlabanec a jindy zase pobaví konflikty hloupých lidí s ještě hloupějšími...(22.8.2012)

• Lucka07

Prostřeno přímo nevyhledávám, ale když na něj náhodou přepnu, tak u něj zůstanu. Jako asi každá ženská se alespoň podívám do jiných domácností, a nechám se inspirovat k inovaci svého zaběhnutého okleštěného jídelníčku. Někdy nevěřím svým vlastním očím, s čím se lidé hlásí do této soutěže. Je to taková 50 - minutová oddechovka bez násilí, krve a vulgarit.(25.9.2012)

• blezg

VIP kusy umí být i velmi příjemné. I nepříjemné.(9.11.2012)

Myslím, že kulinářské pořady na primě mají mnohem větší šťávu než ty novácké.(18.11.2012)

skvělá ilustrace průměrného malého českého člověka...o vaření tady vlastně skoro nejde(29.3.2013)

Líbí se mi, že soutěžící jsou obyčejný lidi, co máj různý chuti a nemají zkušenosti před kamerou, soutěž se stává pak napínavější. Jako reality show je to první, která se dá sledovat. Co pořad kazí, je stupidní moderátorská dvojka se stupidníma kecama a to šmejdění je někdy vlezlý.(22.4.2013)

• Rychleji

Nažeňte pět lidí do jednoho pořadu a nechte je vařit ... Počkat.. lidí? Do toho pořadu pouští snad jen omezence a žádné normální lidi.(26.4.2013)

No já občas zkouknu a celkem mně to baví ..občas vyskouším nějaký recept.Ale do něčeho pdodného bych nešla.(9.7.2013)

Popravdě řečeno, zasloužilo by si to klidně i odpad, ale kolikrát jsem rád, že si můžu odpočinout u totální blbosti a vypnout. Nehodnotím tak docela obsah, jako spíš schopnost odlehčit těžký den.(9.8.2013)

Vaření mě nijak zvláš´t nebaví, ale na druhou stranu to, jak se ti poněkud přihlouplí lidičkové snaží taktizovat a vzájemně si škodit (ale zároveň být na sebe na oko milí a přátelští), má něco do sebe. No a nesmím zapomenout na již legendární šmejdění...(8.10.2013)

Některé díly jsou povedené. Bohužel se tady až moc ukazuje závist a kolikrát absolutní absence nadhledu, objektivity, a pár dalších blbých vlastností většiny Túpy lidí..... raději to ani nepouštět do tv.(14.10.2013)

Tak todle je fakt totálně výborně trapný až je to dobrý dost :) Někdy sou tam fak povedený pacienti :) Taková komedie o vaření no :D Vydra trapnej jak ta sviňe :) Ale připomíná mi Marselluse :D To ho omlouvá :)(19.12.2013)