Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (650)

Mezi pořady o vaření je tenhle ještě dobrý, ale nechápu, proč si soutěžící prohlíží byty.(24.3.2011)

• Trixinka

Když tento pořad začínal, byl hlavně o vaření. A hlavní výhra byla věcná - nádobí, nože atd. Bohužel v posledních řadách už jde soutěžícím jen o prachy a televizi o senzace. Proto ubírám hodnocení na 2*. Škoda dobrého pořadu, ti nastrčení exoti a taktici ho zničí definitivně.(22.1.2018)

• G04T

Počkej on tohle nerežíroval Jiří Mádle? Sorry, špatně se koukám, režíroval. Král českého odpadu znovu zasahuje! Ruličky do ručky a... představujeme vám další odpad naší české televizní stanice TV Prima s názvem Prostřeno. Tak nepříjemný lidi vidim jen v tomhle trapném pořad-odpad-u. Režiséři a scenáristé absolutně nad tímto ztrácí kontrolu a nejlepší by bylo, kdyby tenhle pořad-odpad zrušili. Je smutné na jakou úroveň se můžou lidé snížit (pokud nějakou úroveň před tím ještě měli) aby vstoupili do tohoto pořad-odpad-u. Vydržet sledovat jeden díl s otravným komentářem Vydry a Bouškový to chce fakt pevný nervy(6.2.2019)

S kulinářskými pořady se v poslední době roztrh pytel, ovšem tady žádnou velkou gastronomii nečekejte (většinou se vaří ve stylu Babicových mlsot). Ke všemu to je reality šou, takže se začínají objevovat neshody, taktizace v bodování a sem tam i nějaká ta slzička (ať už z výhry nebo z nepovedenýho jídla). No jako předkrm před zabijačkou (Zprávy) to neni špatný a hlavně pobaví trefný komentáře manželského dua VydroBoušků.(29.3.2010)

• smalda

Katastrofa,na druhou stranu se člověk lidské blbosti občas a rád zasměje! Jeden příklad za všechny. Jistá soutěžící,mladá paní,údajně ředitelka hotelu :-)) netuší,že MENU se vyslovuje s Y,což ví už každý číšnický/kuchařský učeň v prvním ročníku! Dále tato "hvězda" nebyla schopna ani správně založit příbory,sváděla to na "adrenalin" :-))). Kdybych neviděl,neuvěřím. :-))(22.5.2010)

• pleva

Podivně pojatá reality show za pár babek. Stojí Primu jen štáb a jednou týdně 15kK... Dráždí mě komentáře V.Vydry, které jsou strašné a stydím se za něj skoro pořád. Ten chlap nemá vkus a i vtip mu chybí. Jana Boušková to nedožene a asi by to nedohnala ani s jiným partnerem (ty komentáře to sráží o stupeň níž, než by byl potenciál) A pak část šmejdění, která mě taky děsí. Kuchařsky je to o ničem a jako do všech reality show se hlásí spíše lidé, co nemají co ztratit. To je asi největší chyba, že tu vidíte pořád jen jednu část populace a zvrhlíky s exhibicionisty, občas někdo kdo má hluboko do kapsy a doufá, že by na výhru dosáhl.. Celé se to asi brzy přejí...(21.7.2010)

Tři hvězdičky si to zasluží a mohlo by možná být i více, ale za ten komentář jdou body dolů a to hodně...TAK MĚ NAPADLO, JAK BY TO VYPADALO, KDYBY BYLY NA DNĚ JEZERA PODLAHY. A PROČ? NO KDYŽ JE .. TEN PODLAHÁŘ A CHYTÁ RYBY. VAŠKU NEMÁŠ HLAD? PROČ? NO ŽE TAK MLUVÍŠ...tak to opravdu ne :-)(10.8.2010)

• MiriamLef

Nevidím nejmenší důvod proč se koukat na tlupu lidí co se cpou a baví vtípkama, kterým rozumí jen oni. Odpad!(31.8.2010)

Kuchařská soutěž amatérů. Občas mě zarážejí některé recepty a druh lidí. Nevěřím kolikrát co za lidi existuje.(27.11.2010)

Není to úplně tak hrozné. Když vezmeme v potaz kolik reality - show je schopná naše země vytvořit, je tohle trošku jiná a řekl bych i lepší liga. Někteří lidé jsou sympatičtí, někteří se chovají k sobě jako naprostí idioti a někteří se i vzájemně podporují. Ovšem ty komenty velkých ES Vydra a Boušková - no Vydráka bych snesl, ale tu slepici opravdu ne! Dále je tu opět taková vcucávavka se do osobních životů, která mi vadí. Ale je to obyčejný pořad o obyčejných lidech, někteří jsou takoví jiní makoví. Ne že bych u toho měl prosedět celý týden a koukat na jeden díl za druhým, ale jako kuchařský odpočinek to beru. Takže velevážený kuchařky a kuchaři vařte, vařte - vače jídla my vždy dělají chutě :) 50%(16.12.2010)

Lidské neštěstí je stejně největší zábava ;D(4.1.2011)

Musím se smát, jak každý pochlebuje a pak bokem hostitele úplně shodí a myslí si, jak mu to natřeli. Je to dokonalá ukázka psychologie lidí, kteří jsou v pondělí zpravidla usměvaví a skromní lidé a do konce týdne jsou z nich taktizující bestie, kteří dokáží dát tři body protože vše bylo dokonalé ale knedlíčky v polívce byly tuhé... Nevím jak vy, ale já se pokaždé dobře bavím a vřele doporučuju.(28.2.2011)

Pořad se mi líbí ale rozhodně bych vytkla jednu věc a tou je tzv. šmejdění. Prý nejoblíbenější činnost učastníků, pro mě právě těchto pár minut, kdy se účastníci soutěže prodírají bytem a osobními věcmi soutěžícího mi přijde jako vrchol trapnosti. Co se dá dělat... musí být důvod proč právě tato nevhodná část byla zařazena do pořadu.(8.4.2011)

Já se na to prostě dívám. Mě jídlo baví. Sociální sonda dokonalá. A musím uznat, že komentář je na velmi slušné úrovni.(6.6.2011)

Kulinářská soutěž Prostřeno mě celkem baví...Vždy přivede na chut´ k jídlu a inspiraci nových pochutin. Škoda jen, že se s pořadu stala taktická hra, díky zmíněné 25 tisícové výhře.(15.7.2011)

Těžko hodnotit takovou reality show. Někdy je to dramatické a zábavné, někdy je to nudné, to záleží na tom, jací lidi se tam sejdou, jaká atmosféra mezi nimi panuje. Dialogy Vydrovy a jeho kolegyně jsou poněkud tupé, ale kvůli těm se na to nedívám, vlastně se na to nedívám ani kvůli vaření samotnému jako spíš kvůli lidem, kteří se v tomto pořadu objevují. Je to prostě lepší než kdejaký český seriál, které česká produkce vytváří. Tento pořad dává nahlédnout pod pokličku naší české malosti a přízemnosti - jak jinak totiž nazvat fakt, že cizí lidé s kamerami za zády jsou schopni se vám vetřít až do skříně s oblečením, aby viděli, jak žijete. Takhle prostě vypadáme.(20.7.2011)

• Bila_pani

Až budu chtít zhubnout, tak se na tenhle pořad začnu dívat pravidelně. Sledovala jsem to párkrát a vždycky jsem pak ztratila chuť na jídlo nejmíň na týden. Třešničkou na dortu je vždycky "zábava", kterou hostitel vymyslí a taky to, jak se mu hosté rozlízají po domě a čmuchají. Ale co neudělat pro to, aby se jeho xicht a bejváček ukázal na hodinu v televizi a sousedé měli o čem plkat, že....(22.8.2011)

Na jednu stranu dobrý, že se podívá normální člověk i na to, jak vaří ostatní normální, na druhou stranu - méně okázalosti, reality a hlavně kratší časová dotace by neuškodili.(5.9.2011)

• burg

Pět buranů, hrajících si na smetánku a elitu národa? Z některých bytů by blil i krokodýl, kdyby tam měl něco pozřít. Díky, znovu už nechci..(4.11.2011)

• P_Soar

...jedna je za snesitelný díl s hostitelskou dvojicí Vydra & Boušková, ke kterému jsem se náhodou nachomýt, a za hlášku:"Pomáhej ti Pánbu:-)" když se chtěl manžel odklidit z kuchyně, a druhá za inspiraci k některým zdejším komentářům (zvlášť ten od Gilmoura93 stojí za přečtení).(27.12.2011)

jednoduchý exkurz do jednoduchosti člověka .....(10.1.2012)