Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (649)

Mezi pořady o vaření je tenhle ještě dobrý, ale nechápu, proč si soutěžící prohlíží byty.(24.3.2011)

6/10. Soutěž, u které záleží na soutěžících. Najdou se perličky...(10.1.2012)

• Lenykov

Za pár dobrých receptů dávám dvě hvězdy. Víc si je tento pořad nezaslouží. Ale... zas na druhou stranu, kde jinde by člověk viděl tolik exotů? :-D(24.1.2012)

• ouf

Nic mi nezabrání v tomto činu a tím je koment tohoto výtvoru.Musím ocenit velmi trefný nápad , v této době ,kdy z televize přetékají pořady o kuchtění . Bayyca,Poli,Kluci v ..,cibulka , masíčka , zábavička ... spojit ,popravdě použít vaření jako klíč k přihlouplé zábavě a v tom si porochnit pomocí Vaška , no.. párkrát Jsem se zasmál opravdu srdečně ,tudíž to pracuje a nejspíš to splnilo co mělo ale at vás ani nenapadne , koukat se na to kvůli vaření !!! Asi jako Nikdo není dokonalý ,sonda do demence národa.(17.2.2012)

Myslím že zde bude bohatě stačit říct že je to můj oblíbený pořad na který se vždy ráda kouknu. Nejvíce mne vždy pobaví komentáře lidí kteří si vždy myslí že oni jsou právě ti kteří by to měli vyhrát a oni to uvařili nejlépe i když už napohled to vypadá že by se do toho člověk pouštěl velice nerad. Samotné vaření až tak zajímavé není ale konec to vždy vyrovná a uchytí pozornost. Jsem ráda že se tento pořad o vaření líší od těch nudných, zdlouhavých, show kde nám 30 minut vysvětlují jak a co máme uvařit.(3.3.2012)

• Tess17

Ha ha. Je to občas lepší než kdejaký americký sitcom. Nejvíc jsem se na účet tohohle pořadu pobavila, když o něm náš profesor chemie prohlásil, že vždycky, když se na to manželka začne dívat, tak k tomu musí vzít sluchátka, jinak že by p. profesor šel a tu televizi rozmlátil. A já se mu nedivím. Jako to, že si lidi navzájem hodnotí recepty, to ještě v polosmyslu chápu, ale ta šou okolo? Cizí lidi vám vlezou do baráku a začnou vám prohlížet osobní věci .. pak řeknou, že by tam určitě bydlet nechtěli, popřípadně učiní poznámku typu - to musí být vysoký nájem! .. No, co dodat. Typická česká ptákovina.(11.3.2012)

Je to hrozně hloupý pořad a proto mě to asi nutí stále koukat na další díly . Pro mně je úžasné se dívat na některé hloupé, arogantní , namyšlené lidi, kteří mají odvahu ukázat celému národu svou hloupost. Baví mě to, vždy se u toho pobavím na úkor jiných. A miluji vaření, takže jsem našla i pár inspirací do kuchyně.(12.3.2012)

• Andy_Larkin

Tenhle pořad nehodnotím ani tak z hlediska jídel v něm vařených, protože přes obrazovku je stejně nemohu ochutnat, ale hlavně vzhledem tomu, že je to opravdu cenná studie českých povah. Občasné prohledávání šuplíků při prohlídce bytu/domu je opravdu fascinující buranství a drzost. Jinak formát pořadu je slušný a pro fanoušky vaření (mezi které tedy úplně nepatřím) ještě zajímavější. Jen ty komentáře Vydry s Bouškovou jsou většinou otravné.(22.3.2012)

• LuccaS27

Banda idiotů se snaží vařit! No comment! Akorát mě to rozčiluje, když to vidím...(18.4.2012)

Prostřeno je zajímavá kuchařská show, na kterou se ráda dívám. Co mě ale nejvíc štve, jak se pořád všichni opakují při hádání bydlení hostitele: "Myslím si, že byt bude mít moderně zařízený..." a takhle pořád do kola. Jistě že VIP Prostřeno je lepší, než normální, jsou zajímavější se známými osobnostmi, které jak se dozvídáme, umí celkem slušně vařit.(10.7.2012)

Záleží, kdo zrovna vaří. Příjemně mě překvapují v kuchařském umění některé hvězdičky, na něž nejsou v diskusích zrovna pěny ódy. Štoudková, Hanychová, Yemi a playmate Kamila Hermanová. Ale u dílů s křupany a konfliktními osobami si člověk řekne jó u nás to není zas tak špatné, jinde je to horší. A obligátní taktiky typu nejím maso, houby, mořské potvory, sýr atd. jsou dávno ohranou písničkou.(22.7.2012)

Většinou nesnáším vše, co vyplodí Prima, ale první díly prostřeno byly právě na primácké poměry příjemně koukatelné(v hlavě mi utkvěl hlavně speciální díl z Austrálie s neobyčejně vtipnou paní). Bohužel jak pořad plynul, soutěžící začali taktizovat a pořad klesl hodně na kvalitě. Bohužel, ale i přes to v rámci "kvalit" TV PRIMA slušný počin.(5.8.2012)

• Azitras

Doufám, že se na to nedívá Pohlreich, jinak by ho šlehlo.(14.8.2012)

• maklymm

Seriál o lidech co neumí vařit nebo co si myslí že umí vařit a ty co umí nevyhrajou. Je to zbytečný seriál. Občas se u toho člověk zasměje a dostane hlad.(24.8.2012)

Pravidelně nesleduji, naopak vidím jednou za uherák, ale je to jeden z mála TV pořadů určený pro "starší" publikum, který se dá i jakžtakž sledovat... Na rozdíl od všech těch Šeherezád, Ulic, Pošt pro tebe, Výměn manželek...(17.10.2012)

• prometheusll

Tento pořad je jen o tom,jak sledujeme jak je blbej českej národ - hlavně ty soutěžící.(5.11.2012)

Ideální místo večeře. Nenáročná zábava...(11.1.2013)

• Swampy

Psychiater občas musí zajasať. Jedna hviezda za občasných exotov.(29.6.2013)

Na tohle se aspon dá dívat narozdíl od ostatních pořadů např..tv barrandov.(6.2.2014)

Po nějaké době se to omrzí. Se zvyšováním odměny přestalo být o jídle úplně, jde jen o to, jak kdo koho nejelegantněji očerní a přitom bude dál vypadat jako dobrák.(17.2.2014)

• Wolf28

To je ale komedie někde jsem se dočetl že to vyhrál borec co jen ohřál konzervy a ostatním znalcum to moc šmakovalo---- a komentář někde podemnou 200 kilová kráska jak říká dnes bych si dala něco lehkého))))-----no možná selátko přeci jen to není prase(14.3.2014)