poster

Prostřeno! (TV pořad)

 • Česko

  VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (649)

 • colapso
  *

  Pojďte se podívat na unikátní přehlídku tlustých,nezaměstnaných,případně žen na mateřské,jak se chtějí zadarmo nažrat a ještě vyhrát v nejoblíbenější kulinářské soutěži,pche.(2.8.2012)

 • MrAldridge
  *

  Sledoval jsem dlouho. Dokud to byl porad o vareni, bylo to na ctyri hvezdy. Posledni rok, co se z toho stala (zrejme kvuli upadajici sledovanosti) bulvarni sracka, kdy tam produkce dava konfliktni dementy misto lidi, co chteji varit, patri porad do odpadu a skoncil jsem s nim.(22.3.2017)

 • tulen
  odpad!

  Pořad se postupně dostal do stavu, kdy se pod maskou pořadu o vaření skrývá jen další z ubohých "reality show" hrajících na co nejnižší pudy a určené pro diváky nejnižší úrovně ...(25.3.2017)

 • Darth_Swarm
  odpad!

  Nevím, jestli má cenu k tomuhle vůbec něco psát. Nejlepší díl s "ajťákem" Karlem :D(27.3.2017)

 • zaza1
  odpad!

  S pořadem o vaření to nemá absolutně nic společného. Televize Prima si vybírá ty největší exoty, aby měli co největší show...(22.6.2017)

 • Rattlehead
  **

  "Soňa přežila klinickou smrt, přežije i dnešní večer ?" "Píchám starý ženský, máš s tím kurva problém ?" "Číscejk." Pořad tak blbý, až je vlastně docela zábavný. Třeba díl s Karlem, který spí v rakvi a neustále chrlí sprostá slova, je doslova kultovní. Celkově se jedná o poměrně zajímavou sondu do současné společnosti a je důležité, jestli vás někdo ze soutěžících zaujme (pak se rádi podíváte), nebo nezaujme (pak je to docela nuda). Dementní komentáře dvou moderátorů tomu jednu hvězdičku ubírají.(5.10.2017)

 • GanjaManCZ
  **

  I po těch osmi letech lidi pořád baví čumět na druhé lidi u stolu jak žerou. "Já bych to udělal trošku jinak, já bych si tohle menu nevybral, mě to nechutná, já tu mám vlas, mě se ta ložnice moc nelíbí…...... Večer byl celkem povedený akorát mi nechutnal dezert a proto dávám 6 bodů." Furt dokola a aby si udrželi popularitu vybírají tam samé exoty. 2 hvězdy dávám za první díly na které jsem kdysi sem tam koukal.(7.3.2018)

 • Choze65
  odpad!

  Viz komentář verbal (doslova vystiženo)(4.11.2018)

 • Sylviiik
  odpad!

  Jako sorry, vážení... Ale tohle je přesně pořad o tom, jak jsme my lidé zavistiví, nepřející a manipulující. Nechápu, co ma vaření společného s tím, jak vždy hosté prošmejdí bydlení. Tohle není soutěž o tom, jak kdo vaří, ale o tom, jak kdo bydlí, jak se komu daří a jak je kdo sympatický. Pokud si soutěžící nesednou, vůbec nemá kuchař šanci dostat dobré hodnocení, i když jidlo bylo skvělé. A předpokládám, že chování účastníků je napsáno ve scénáři stejně jako ve Výměně manželek. Není to skutečné. A pokud ano, tím je to horší! Ne, ne a ne!!! Zbytečný odpad na Primě.(5.10.2019)

1 9 17 25 30 31 32 33 následující >>