Prostřeno! (TV pořad)

VIP Prostřeno

Reality-TV / Soutěžní

Česko, 2010, 50 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Vincent Navrátil, Jiří Krampol, Tereza Kostková, Hana Krampolová, Petr Kracík, Barbara Nesvadbová, Sámer Issa, Jaroslava Hanušová, Vlastimil Harapes, Květa Fialová, Roman Skamene, Patrik Hezucký, Eva Pilarová, Jana Šulcová, Eva Decastelo, Dominika Mesarošová, Michaela Dolinová, Michal Spišák, Alexander Hemala, Linda Bartošová, Robert Vano, Hana Mašlíková, Jitka Boho, Sandra Parmová, Jitka Nováčková, Marian Vojtko, Michaela Kuklová, Valérie Zawadská, Naďa Urbánková, Petr Kotvald, Alice Bendová, Viktor Limr, Josef Mladý, Josef Alois Náhlovský, Petr Martinák, Marcela Březinová, Petr Jablonský, Miloš Knor, Václav Upír Krejčí, Naďa Konvalinková, Vladimír Kratina, Hana Křížková, Halina Pawlowská, Zbigniew Czendlik, Pavlína Danková, Miroslav Šimůnek, Kateřina Macháčková, Stanislav Hložek, Kateřina Neumannová, Dagmar Patrasová, Lenka Kořínková, Pavel Vítek, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Ivan Vyskočil, Světlana Nálepková, Petra Černocká, Jana Andresíková, David Suchařípa, Jan Vlasák, Miloslav Tichý, Pavel Soukup, Miroslav Etzler, Simona Chytrová, Roman Štabrňák, Miluše Bittnerová, Jana Krausová, Jaroslava Obermaierová, Gabriela Filippi, Lucie Hadašová, Laďa Kerndl, Mojmír Maděrič, Marie Tomsová, Iva Hüttnerová, Lumír Olšovský, Bohumil Klepl, Karel Vágner, Barbora Tachecí, Olga Šípková, Daniela Šinkorová, Markéta Hrubešová, Kateřina Brožová, Pavel Trávníček, Petra Horváthová, Martin Kraus, Jitka Smutná, Richard Nedvěd, Lukáš Hejlík, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Yvetta Blanarovičová, Vlasta Žehrová, Kamila Špráchalová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Jiří Adamec, Veronika Jeníková, Iva Janžurová, Theodora Remundová, Agáta Prachařová, Sabina Remundová, Jiří Pomeje, Martina Gavriely, Nikol Štíbrová, Jiří Štěpnička, Lucie Bártová-Zedníčková, Martin Severa, Petr Janda, Osmany Laffita, František Létal, Andrea Kalivodová, Lucie Šilhánová, Kateřina Kristelová, Regina Holásková, Karel Ondrka, Kateřina Sokolová, David Svoboda

Komentáře uživatelů k TV pořadu (650)

skvělá ilustrace průměrného malého českého člověka...o vaření tady vlastně skoro nejde(29.3.2013)

• Herr_Flick

Další zcela nepůvodní pořad, který reflektuje propast mezi námi a západem. Tahle show je zajímavá spíše lidmi, jejich zázemím a vzájemnou interakcí, než kulinářstvím :-)(10.5.2011)

• nervoznideda

máma to sleduje, tento týden jsem se po dlouhé době chtěl dozvědět o co vlastně jde, tak takovou snůšku návisti nenávisti zášti a nepřejícnosti jsem neviděl, asi je to v nás, jsem rád že mám svou filmotéku a nemusím čumět na toto zvěrstvo, lituji lidi co musí jenom čumět na televizi . mám puštěný film http://www.csfd.cz/film/18290-alexandruv-ragtime-band/ jinak na televizi moc nekoukám denně si pouštím 2-3 filmy, zdraví Vás chudáky spokojený nervózní důchodce deda :-)dal bych i bod za recepty, ale dívat se na hodinový pořad s 10´reklamou kde polovinu času reklamy jsou reklamy na dámské vložky a víme jak ženská smrdí když má čmíru je mi na blití ,to je opravdu ztráta času:-)PS já jsem uživatel čsfd tj filmová databáze a ne účastník kritiky televizních seriálů. Kterých je mezi námi tj milovníky filmů tolik že žasnu já miluji filmy a ne tyto zhovadilosti je mi Vás opravdu líto . Víte vůbec co je to Film nebo idiotská zábava nad 5 blbci co chtějí být vidět v TV , tak to vás lituji zdraví deda :-)(6.10.2015)

• Rakosnicek77

Objektivnost této přiblbé šaškárny, lze přirovnat k průběhu demokratických Severokorejských prezidentských volbeb! :-)(11.1.2016)

S chutí si u toho dávám vždycky oběd. Někdy se sejde opravdu zajímavá sestava potrhlých průměrných Čechů :D(3.6.2011)

To je šílený pořad. Viděla jsem jenom pár dílů a zůstává mi rozum stát nad tím co jsou lidé schopni udělat pro peníze. Z představy, že mi někdo bude prolejzat byt a ještě to komentovat na kameru mám pupínky. O kritice jídla ani nemluvě, i když ta je tady na místě neb je to soutěž.. A ve finále ještě vymýšlet nějakou stupidní zábavu pro ostatní... P.S. Kvůli kamarádce jsem začala pořad sledovat pozorněji a přidala jsem dvě hvězdičky. Taková sonda do lidských povah se hned tak nevidí.(27.10.2011)

• zipper111

Mr*ka!!! , na to se může koukat doopravdy jen ichtyl s mozkem kreténa, to je taková sračka, až to není... kurva, pak se člověk nemůže divit že je naše ze mě ve sračkách, když takovýdle PRIMITIVOVÉ poskládaj 3/4 populace ČR.... fuck!(20.12.2011)

• CrownThomas

Nic zásadního v tom nevidím!(10.4.2012)

• ABLABLABLA

Tak tohle nechápu. České Prostřeno! teda absolutně nemusím, hnusí se mi to už jen tím, jak se soutěžící neustále srážejí, ale přesto to má 51%, za to slovenské Bez servítky, které mi přijde o hodně lepší, zvláště díly s celebritami, má jen 28%. Zajímavé. A hlavně to se neříká "mafin" ale "mufin" a baketa je věčná.(26.6.2011)

• Magyar

Dnes jsem se dozvěděla, co je to Brno.(6.2.2012)

Nesleduju pořad úplně pravidelně. Takže díly s celebritami mi unikly a to je možná škoda. Bylo by zajímavé nahlédnout do kuchyně známým osobnostem, ale s obyčejnými lidmi je také sranda. Zvlášť, když se tam objeví nějaký exot (Milan, "dáma s baketou" apod.). Já nepotřebuju cizím lidem šmírovat po bytě, i když to je součástí tohoto pořadu. Mě zajímá, co jsou lidé schopni uvařit a jestli se jim to povede i naservírovat na prostřený stůl. U komentů Václava Vydry a jeho drahé polovičky Jany Bouškové se i zasměju. Kolikrát se jim povede strefit přimo do černého.(27.8.2010)

Celkově vzato blbost, ale občas se tam vyskytnou opravdu zajímaví lidé, kteří z toho udělají velice zajímavou show... :)(18.7.2011)

• Rosalinda

"V cibulačce mi vadila cibule..." Já z toho pláču dojetím a nemám slov. Nebo že by to bylo tou cibulí?(11.11.2011)

• reqiuem

Prostřeno pro diváka naprosto otupělýho stereotypem života. Možná na podobný věci budu koukat taky za 50 let, ale co 20-ti letý lidi, co v tom vystupujou a filozoficky přemítaj nad kuřetem alá bažant?? Nezbývá, než se s lítostí vysmrkat do jejich ručně pletenýho ubrusu.(29.12.2011)

• TommyLeeJape

Ještěže se to nikdy nebude vysílat někde v zahraničí, protože jestli z nás měli v Evropě srandu, když jsme si vozily konzervy do Chorvatska, tak po tomto nahlédnutí do českých domácností by jsme do zmiňované země asi ani nebyli vpuštěni (neříkám, že jsme největší burani z celé Evropy, bohužel Prostřeno to říká a to dost nahlas). Na druhou stranu je to někdy vážně docela sranda, pak se ale ozve Vydra s Bouškovou a potěš pánbůh. Mimochodem sloh, který tady ze sebe vypotil verbal, klobouk dolů, protože to opravdu krásně shrnuje celý pořad. A vůbec kašlu na ten komentář, jdu radši na baketu a vy jděte třeba...(13.3.2012)

Prostřeno je jeden z nejzajímavějších pořadů na našich TV stanicích. Je to další reality show na našem televizním trhu a to i přesto že se tváří jako obyčejná amatérská kulinářská soutěž ve které by mělo jít jenom o vaření, popřípadě o ukázku precizního stolování. Kdyby šlo jen o vaření mohli by přece soutěžící při vaření, pečení nebo smažení natočit, na konci týdne je dostat do jednoho bytu kde by proběhla ochutnávka a podle ní by se vybral vítěz. Já jsem rád, že se autoři vydali trochu jiným směrem. Baví mě sledovat snahu hostitele, který se snaží zavděčit svým spoluhráčům a porotcům v jedné osobě. Baví mě jak hostitel musí obskakovat hosta, který ho štve tak, že by mu nejradši zapíchl vidličku do oka. Škoda jen, že v poslední době se hosté začali hádat. Možná to je zvláštní, ale mám radši když se schovávají za přetvářku.Když nejsou rozhádaní vedou totiž docela zajímavé dialogy (křečovité medové řeči). 65%(4.6.2011)

Provedení pořadu jednoduché, přesto pořad táhne především variace soutěžících, kdy někdy zůstává až rozum stát nad lidskou závistí, nízkým intelektem (zato vysokým egem) a dalšími negativními vlastnostmi a chováním lidí. Pozor! Obvykle nevyhrávají nejlepší kuchaři, ale hráči s největší přetvářkou.(31.1.2013)

• L_O_U_S

Neskutečně otravná relace. Jestli ještě jednou uslyším Bouškovou s Vydrou říkat, že "začíná páteční Prostřeno!", tak se do pořadu přihlásím sám a hostům naservíruju hlavy obou těchhle žertýřů. (880.)(29.12.2013)

• K.I.N.G.

Zdegenerovaná Boušková a slabomyslný Vydra uvádějí pětici exotů, kteří mají tak nudné životě, že jim příjde zábavné týden šaškovat před kamerami jedné podřadné české televizní stanice. Stydím se, že tu kdysi byly hvězdy.(22.12.2017)

Vážně... On ten formát není uplně debilní... Vydra a Boušková si sice zaslouží nějaký zvláštní krutý trest za jejich komentář "obyčejným lidem".. Ale nejedná se o velkolepou estrádu.. Naopak.. Je to skromný a civilní, na pomlouvání a intrikování není čas a tak je tu jen místo pro bezprostřednost... Občas se objeví lidé, kteří dělají skutečně zajímavá jídla a občas je dělají i dobře.. Sociologická sonda do gastronomické gramotnosti národa... Aneb místo, kde střetává Babica i Polreich.(3.9.2010)

• Petroff

Viděl jsem přes polovinu jednoho dílu tohoto pořadu a skvěle se bavil. Jde o koncept jako dělanej pro náš tupej národ. Civilisti maj doma televizní štáb ("Mámo, nekoukej furt do tý kamery, ať se ti to nepřipálí!" "Táto, to sis nemoh' vzít ty míň vytahaný tepláky - ty pro sváteční příležitosti?!"), takže ukliděj, děcka schovaj k babičce, zahrajou spokojenou, šťastnou rodinku, a hned po zaklapnutí dveří za "rejžou", začnou bejt nerózní, co tomu řeknou asi Novákovi odnaproti, až je uviděj v televizi. "Nedej bože, abysme vyhráli, mámo, víš jak nám budou závidět?!" 15 minut slávy fakt může vážně vypadat všelijak. Krom toho, koho, do hajzlu, furt zajímá nějaký vaření? Jsem zvědavej, kdy u nás bude reality show o masturbaci ve sprše a o stylech utírání si prdele po použití hajzlu!!(16.8.2010)

1 3 4 5 6 7 8 9 17 25 33