Reklama

Reklama

Stvoření světa

(TV film)
  • USA Creation of the World, The
všechny plakáty

Recenze (9)

Šimpy 

všechny recenze uživatele

Já jsem celkem kdysi na počátku 90. let bavil...Menzel byl fajn, Vítek s Dejdarem rovněž a není tu uveden Dalibor Gondík, který hrál Adama a měl i nějaké nahé scény...obzvlášť těsně po stvoření, kdy na něj Dejdar zírá neuvěřitelným způsobem :-D. Ještě bych to našel někde na vhsce. ()

Wishkah 

všechny recenze uživatele

No sice je takové stvoření světa ve stylu disca, ale proč ne. Je to docela sranda a Pavel Vítek s Martinem Dejdarem byli velice dobří jako čert a anděl. Mě se to celkem líbilo. Taková pohoda ()

Reklama

rt12 

všechny recenze uživatele

To byla tenkrát ,,divočina". Z některých scén se divákům mlžily brýle. Bonaventura chtěl překvapit, podle ohlasů se to ,,podařilo". ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Čas od času mi omladina u debaty o něčem (většinou když ji kárám) řekne, no jo tati, ale to bylo v tý tvý starý době! A já samozřejmě protestuji a durdím se v jaký starý době? Co si smráďata myslí? Že jsem žil v prvobytně pospolné společnosti v jeskyni? Že fungovala jiná pravidla výchovy? A vlastně v jaký starý době? Vždyť já pamatuji první barevné televize, dobu kdy se začala prodávat první hudební DVD a dokonce první počítače! Jenže pak si pustíte něco jako tohle a přesně pochopíte co tím dnešní děti myslí :-). A pro ně je tohle ještě někde před pravěkem...  Při sledování tohoto muzikálu dojde i vám, že ta doba našeho mládí byla ve všech ohledech fakt šílená. Tohle bylo zkrátka socialistické porno a lepší přirovnání mně už nenapadá!  A teď tím zrovna nemyslím pindíka nahatýho Gondíka, nebo nahé svůdné křivky Radky Stupkové omývané příbojem máchajícím jí ondulaci nejen na hlavě...  To celkové pojetí, to prostě je naprostá šílenost. Odporná syntetyzátorová hudba, pachtící se na slunci upocený komparz, divný Dejdar s Vítkem a jako koruna toho všeho Bůh Menzl. Já si ho nesmírně vážím jako režiséra i člověka, ale probůh - už ho nechci nikdy slyšet zpívat o stvoření Adama a Evy v osmdesátkovém aranžmá. To bylo čiré peklo i všechny ty natažené igelity a lesklé fólie! Svým způsobem se tohle musí vidět, protože kdo nezažil, těžko z vyprávění uvěří ! Dávám za jedno nakousnuté jablko! * ()

Němi odpad!

všechny recenze uživatele

Je to už dávno, ale dobře si pamatuju ten absolutní nevkus. "Film", v kterém bylo všechno špatně - režie, kamera, výprava, zpěv, herecké a taneční kreace (ty mě straší dodnes, když se odnikud vynoří vzpomínka na secvičené poskakování po jakés skále při sestavování Evy z kusů nafukovací panny). To vše podtrženo dobou vzniku = vyfénované vlasy, obrovská trika a rifle k hrudníku. A Menzel jako stvořitel nic nezachránil. Ježiš, jak já to nesnášel a byl k tomu pořád nucen... ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama