poster

Vizita (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární

Česko, 2010

Střih:

Jan Turek ml.
(další profese)
 • Jarosh66
  *

  Pořad, který díky TV Nov@ ztrácí to, čím mohl být. Typický koncept - bad news = good news, ještě s těmi dramatickými komentáři, jen aby se z toho co nejvíc lidí mohlo podělat a pak podívat pro více informací na tn.cz. Příběhy jsou sice zajímavé a určitě není nic pěkného, čím si lidé v nich vystupující museli/jí projít, ale díky Nově to pro mě ztrácí absolutní šanci na sledování.(12.5.2010)

 • Lionheart
  ***

  V žánru uvedeno Publicistický/Dokumendární, leč více by sedělo Populárně-publicistický, jak je Nově vlastní. Přesto to není podáváno až tak "vyhroceně emocionálně", jak se to Nově občas povede u Televizních Novin. Na Vizitu se dívám čistě jen pro ty zákroky a nevadilo by mi, kdyby si s tím tvůrci míň vyhráli a nesnažili se za každou cenu dojmout. Ale jinak záběry i komentáře z nemocnice nejsou špatné. Kdyby to tak dělalo ČT...(18.3.2010)

 • gogos
  ****

  Neuvěřitelné příběhy nejen pacientů, ale i doktorů... Průběhy a léčení strašných případů, které jsou doprovázeny povedenými animacemi a prezentovány tak, aby je pochopil i laik, jsou více či méně ovlivněny typickou nováckovostí... Práce s kamerou, podivný komentář či těžká podobnost s Víkendem či Střepinami jsou tu znát. Někdy to vadí, někdy ne... Každopádně se jedná o jeden z mála povedených projektů TV Nova za poslední roky...(9.5.2010)

 • Lucius.15
  ****

  Velice zajímavé! O spoustě nemocí jsme se toho hodně dozvěděla a nejen to, ale myslím, že by si obyčejný člověk nikdy nespočítal, kolik veškeré procedury a vyšetření vlastně stojí. Čeští lékaři toho dnes dokážou opravdu hodně a myslím, že vůbec systém léčby a operací v českých nemocnicích můžeme zařadit mezi špičkový. Bohužel jsou tu stále nemoci, ze kterých není pomoci. Snad věda a hlavně lékaři samotní brzo dospějí i k tomuhle.(26.5.2010)

 • Astrebleue
  ****

  Nevim, co je na tom špatnýho. Medicíně nerozumim, ale těžko budou lékaři do tv lhát, a je to ze tří čtvrtin právě o osvětě a varování před závažnými zdravotními nebezpečími. Je v tom sice znát tvůrčí přístup Novy, ale na informace to nemá vliv, tak si myslim, že je zbytečný to opět házet do jednoho pytle s ostatníma blbostma.(2.6.2010)

 • - V každém díle se v grafických lištách zobrazuje také unikátní kód. Je to vždy skutečný mezinárodní kód právě té nemoci nebo syndromu, kterému se daný díl věnuje. Toto číslování používají lékaři pro lepší přehlednost a snadnější komunikaci mezi sebou. (ondey)