poster

Zmizení Alice Creedové

 • Velká Británie

  The Disappearance of Alice Creed

 • Slovensko

  Zmiznutie Alice Creedovej

Thriller / Krimi

Velká Británie, 2009, 96 min

Režie:

J Blakeson

Scénář:

J Blakeson

Hudba:

Marc Canham

Producenti:

Adrian Sturges

Střih:

Mark Eckersley

Scénografie:

Ricky Eyres

Kostýmy:

Julian Day
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rowdys
  ***

  Zručne natočená žánrovka, ktorá sa ale po rozjazde mení z filmu typu "som zvedavý čo bude nasledovať" na film "viem presne čo bude nasledovať, ale som zvedavý ako to zachytí kamera a zahrajú herci". I napriek tomu som sa celkom obstojne bavil a Gemmu začínam mať čoraz radšej. Akurát na tie gay olizovačky si vo filmoch asi nikdy nezvyknem, no offence.(4.9.2010)

 • kaylin
  ****

  I se třemi herci se dá udělat pořádné drama, hlavně když vezmete dva muže, kteří chtějí peníze, a jednu holku, kterou unesou, aby ty peníze dostali. Tohle je film, který je sice v tempu pomalý, ale jako thriller je to velmi dobré. Navíc Gemma Arterton tu ukáže hodně. Kromě těla i skvělé herecké schopnosti. A víc herců opravdu nebylo třeba.(12.5.2015)

 • BuryGol
  ***

  Celkem solidní thriller, na kterej stačej tři herci a jeden pokoj. Unýst slečnu co má zazobanýho tatínka se zdá jako lehká věc, ale i ten sebelepší plán se může podělat a nikomu se nesmí věřit. Protože všichni lžou. Náhod a zvratů tam podle mě bylo až moc a ten příběh nebyl tak silnej, aby utáh 100 minut. Na druhou stranu byli v pohodě herci, hlavně teda nadějná Gemma. Ovšem chlapský francouzáky mi zvedly žaludek a konec mi neřek úplně co bude, takže to bude jenom za tři hvězdy. PS:Když v nevětraný místnosti vystřelíš z pistole, asi to bude docela smrdět. Toho si měl Vic všimnout.(3.12.2010)

 • ywo666
  ***

  Solídny film. Všetci traja herci (jediný traja herci) predviedli kvalitnú robotu. Gemma je sexi (aj keď jej útrapy filmu dosť uberajú na sexappeale) a má dosť dobré prsia. Proste krv a mlieko. To sú body hore. Atmosféra dobrá. Zvraty nečakané. Škoda že som videl video so sex scénou, ktoré my jeden pokazilo. Koniec odpovedajúci celému pribehu filmu. Občas mi tam niečo vadilo a nie som práve fanúšik žánru. Napriek tomu dávam 3.5*. Ale do štyroch čosi málo chýbalo.(29.9.2013)

 • Crawler-D
  ***

  Prý thriller, ale já mám pocit, že aspoň ve skrytu duše museli být tvůrci přesvědčení, že točí komedii, nebo aspoň frašku. To, co se zprvu jeví jako film o únosu, se postupně taví a s tím i očekávání fyzického a psychického vypjetí z hereckého projevu Gemmy Arterton. V závěru mu ale chybí nějaký twist, který by byl ve stylu výstavby předchozího děje, kdy si strany spolupráce (únosce-únosce-unesená) přehazuje jako horký brambor.(27.8.2010)

 • - Název filmu se poprvé objeví až před závěrečnými titulky. (vojacekr)

 • - Na stránke Facebooku prebiehala výrazná reklamná kampaň, súčasťou ktorej bola aj možnosť uchádzať sa o premiérové premietanie filmu. Najviac používateľov hlasovalo za Southamptonskú Univerzitu vo Veľkej Británii, kde mala snímka premiéru 20. apríla 2010. (Abiosis)

 • - Přestože se jedná o britský film, lze v něm spatřit pouze auta od americké automobilky Ford, konkrétně modely Ford Transit a Ford Mondeo. (Stanley619)