Reklama

Reklama

Luther - Série 2 (2011) (série)


Epizoda 3 (S02E03)

(epizoda)

Obsahy(1)

John Luther odolal pokušení následovat uprchlou Alice Morganovou, protože je zkrátka tím, kým je. Mužem, který nedokáže zradit svůj vnitřní smysl pro spravedlnost, přestože se díky němu dostává do stále bezvýchodnější situace. Gangster Toby Kent stupňuje své požadavky, zatímco ve městě řádí vrah, jehož zdánlivě bezdůvodné činy šokují i zkušené policisty lhostejnou a chladně efektivní brutalitou. Po nočním přepadení benzínky po sobě zanechal jednoho mrtvého a jednoho těžce zraněného muže, je ale vysoce pravděpodobné, že brzy udeří znovu. Klíčové bude odhalit jeho motiv. Vždycky přece existuje motiv. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

PaTeXx 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Občas mi přijde, že postavy setkávající se s vrahem mají v mnoha případech sníženou inteligenci, což mi trochu sráží dojem. Ale chápu, musí to být nějak zajímavé. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pre mňa osobne zaujímavejší prípad ako naposledy a s tajomnejším vrahom, i keď tentokrát bez masky. Grády nabrala aj ona privátna linka s novou podnájomníčkou, hlavne záver epizódy bol značne prekvapivý. No a mlčiaci páchateľ na stanici, to má vždy niečo do seba, takže hor sa do druhej polovice tohto príbehu. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Bedlam Axis has been around since 1960s. It's used a lot like an RPG - role-playing games. So, the arrow going upwards indicates predictability, law and order. The arrow going across indicates unpredictability, chaos." ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama