Epizoda 2 (S04E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2015, 58 min

Tvůrci:

Neil Cross

Sam Miller

Neil Cross

John Conroy
  • oasismanik

Jednoznačne najslabšia časť a najslabšia "séria". Séria samozrejme v úvodzovkách, lebo sú to iba dve časti, prvá bola ešte kvalitná, ale toto bola príšerne nelogická nuda, ani som tomu sám dobre nepochopil. Slabota..(16.6.2018)

Epizóda výborne, ešte v hektickom tempe, nadväzuje na predošlú a diváka rovno vťahuje do deja. Psychologický profil vraha perfektne zapadá do dnešnej doby sociálnych sietí. George opäť perlí a jeho rozhovory s cynickým Lutherom stoja za pozretie všetkým milovníkom kvalitných dialógov. V mafiánskych atentátoch vedie Gomorra, no aj tento poteší. Náladu strieda temnota sériového vraha so syndrómom chodiacej mŕtvoly, čo mrazí v zátylku.(14.8.2018)

"I think he's this clever, little lonely man, slowly falling apart, spending his days watching the lives of others. And you know what that's like... other people's lives seem so much better than ours. More interesting, more attractive, more alive. The way he sees it, they got something that he needs so, he's just going to take it from them. No, he's never going to stop, he's just going to keep doing it and doing it, because he'll never get back whatever he's lost. None of us ever do."(27.11.2018)