Epizoda 1 (S05E01) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 2019, 1 h

Tvůrci:

Neil Cross

Jamie Payne

Neil Cross

John Pardue

„Afternoon.“ Luther štandard. Autobus bol desivý. Výborný, horlivý akčný, ako aj bystrý detektív, prekračujúci hranice svojho pôsobenia, parťák Benny in behavior off the books a zaujímavý sériový vrah, no neprekonávajúci tých zo seriálu Hannibal. ktorý Gangstri z minulej série, akcia, sem tam nejaký ten vtip. Bolo lepšie, no výsledok je uspokojivý.(23.2.2019)

Bože, zas tá mrcha. Pokazila už štvrtú sériu a teraz pravdepodobne pokazí aj piatu. Čo s ňou stále majú, čo sa na ňu už konečne nevy...? Inak solídny návrat, vedľajšia linka s uneseným synom síce o ničom, vrátane trápnej bomby na hlave, ale hlavný psychopat poriadny magor, rovnako tak vraždy. Plazenie v autobuse dosť nepríjemné, brrr. Otázne je, či to tvorcovia troška neprepálili s absurdným postavením polície v UK. Skutočne sa tu bežne unášajú priamo z ulice vysoko postavení detektívi, sú mučení a brutálne vraždení?(18.1.2019)

A já si říkal, že to je nějaké moc jednoduché... :) . Našlápnuto je dobře. Celé je to zaplať pan bůh temné a špinavé a to jako fest. 76%.(6.1.2019)

To jako vážně je dneska ještě nutné při odposlechu přilepovat dráty s mikrofonem na tělo?? To fakt ne!! Ruth Wilson je mi děsně nesympatická, stejně jako její postava Alice Morgan a jsem naštvaný, že je zpět...(9.7.2019)