Ceny Thálie 2009 (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2010, 90 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

Tak se mi zdá, že z těch posledních ročníků udělování cen Thálie, bylo to letošní nejslabší. Jaksi nám klesla úroveň, scénář vždy jednoduchý ale kvalitní, letos se mi zdá nějaký roztěkaný a nepřehledný. Také by nebylo marné vyměnit moderátora, Antonín Procházka se z minulých let sice osvědčil, ale tentokrát zdaleka nebyl tak přesvědčivý jako jindy. Na začátku byl hodně nervózní a v jednu chvíli se mi zdálo, že i zapomněl co má říkat. Pak použil také pár výrazů, které se do ND a jediného seriozního udělování cen moc nehodily a několikrát také skákal do řeči, což mi vadilo asi nejvíc. Ale jinak stále pěkná podívaná se smysluplnými děkovnými řečmi, dojemnými slovy a současnými i pozapomenutými legendami českého divadla.(20.3.2010)

• Paity

Nelíbilo se mi moc udílení ceny pro nejmladšího, respektive do věku 33 let. To už mohou pořadatelné udělat cenu do 12 let, do 24 apod.(19.8.2013)

• Skarface

Věc kterou bych nikdy nepustil do televize! Nudné jako prase !(20.11.2011)

Ze všech cen co se u nás předávají v televizním přenosu si stále drží Thalie tu nejvyšší úroveň a vysokou hodnotu, ale mohlo by to být i lepší.(22.3.2010)