Follow Me Quietly

Krimi / Film-Noir / Drama / Mysteriózní

USA, 1949, 60 min

Esence béčkovosti. Roztomile naivní nápady, papírové postavy, rychlé scény, nikdy neselhávajíc závěrečná honička v továrním komplexu.A super stopáž.(19.12.2008)

Díky originálnímu nápadu (aby se dostali na stopu nebezpečnému vrahovi, nechají policisté vyrobit jeho figurínu v životní velikosti) film nabídne několik působivých scén. Tempo díky příjemné stopáži nevázne, (většinou neznámí) herci předvádějí solidní výkony. Co víc můžeme od béčkového noiru chtít?(15.9.2008)

Hodinová zábavná detektivka s několika dobrými nápady, napínavým závěrem a sympatickými herci.(24.7.2011)

Velmi dobrý film kterému nechybí napětí, nápaditost, dobré tempo a dobrý příběh. Velmi příjemná hodinová záležitost spolu s dobrými hereckými výkony. 80%.(2.1.2012)

Moc peknej policajtskej noirek, navic se sympatickou a hezky se usmivajici Dorothy Patrick v roli novinarky. :-) Az na malo uveritelne vyvrcholeni rvacky v zaveru to bylo prima pokoukani. (spickova scena je, jak Dorothy ceka na Lundigana u nej doma, to jsem se fakt pobavil. To jiskreni tam je, a to mam rad. :-))(4.8.2013)