poster

Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky

 • USA

  Free Willy: Escape from Pirate's Cove

 • Slovensko

  Zachráňte Willyho 4

Rodinný / Dobrodružný

USA, 2010, 97 min

Režie:

Will Geiger

Scénář:

Will Geiger

Kamera:

Robert Malpage

Hudba:

Enis Rotthoff

Producenti:

David Wicht

Střih:

Sabrina Plisco

Scénografie:

Mike Berg

Kostýmy:

Darion Hing
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Baruska92
  *

  Rodinné filmy, ve kterých jsou zvířata, mám ráda :) Většina takových se mi líbí, ale tento film moc ne. Musela jsem ho bohužel srovnávat s prvním dílem /Zachraňte Willyho/ a přišlo mi to oproti němu dost slabé. Jde v něm cítit snaha o to, udělat to přesně podle prvního dílu a zdá se mi, že se to moc nepovedlo.(2.3.2013)

 • honajz
  ***

  Kdyby to nekopírovalo právě prvního Willyho, film Delfín Flipper, tak je to docela pohodový prázdninový snímek pro děti, kde dcerka Lovce krokodýlů, byť trochu při těle, předvádí, že podědila nějaké geny. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/zachrante-willyho-utek-z-piratske-zatoky.html(14.4.2010)

 • Hakuna Matata
  *

  Tohle je strašně, ale strašně hloupý film, myslím to vážně! Hl, představitelka je na jednu stranu strašně dospělá, na druhou rozmazlený fracek. Děti udělají vše proto, aby dostali Williho ven, popřípadě ukardnou auto! Nebýt v tomto filmu Beaua Bridgise, co by role neschopného dědy i jeho zábavního parku a možná i docela sympatického záparáka, byl by to jasný odpad! Původně jsem myslel, že je ten film podhodnocen, ale mýlil jsem se, konec mě dorazil! Jinak dobrá hudba, 15% je adektátní hodnocení, nechápu imbd, američani pro to asi mají pochopení...(22.4.2011)

 • Jason13
  odpad!

  Podobným filmům bych normálně dal jednu, v lepším případě dvě hvězdy, protože svou diváckou cílovku (i když značně věkově omezenou) určitě zaujmout dokážou. O tom jsem se dnes sám přesvědčil, když jsem to sledoval s pětiletým děckem.. To by ale nesmělo jít o prznění jména klasického rodinného filmu, který já osobně mam dost rád. A ty animovaný sekvence z moře tomu taky nepřidají..(25.1.2014)

 • sona.1990
  *

  Jednu hvězdu by si ve filmu vysloužila jediná postava, která umí hrát, není z plastu a nehraje si na hvězdu. A to je TUČŇÁK!! A ani ten ne.. Jinak počítačově udělané kosatky v hlavní roli s atrakcí z minigolfu a to nejen na závěr filmu. Kosatka v křeči s americkým úsměvem mě opravdu okouzlila. A nemůžu zapomenout na dokonalý profil tupé malé americké "roztomiloučké" holčičky vševědátorky s tatínkem jehož na 6 týdnu uvězní v nemocnici naražené žebro. Na úplný konec jsem i uronila slzičku a to při představě dvou hodin ztraceného času mého života.(25.1.2014)

 • - Vo filme sa objavil aj legendárny kabriolet Škoda Felícia (1959 - 1964) v oranžovej farbe. Prišli ním dvaja "zlí chlapi", ktorých Gusov (Beau Bridges) konkurent najal, aby nakŕmili Willyho rybami otrávenými nemrznúcou zmesou. (J.J.1972)

 • - Ve filmu se již neobjevila kosatka Keiko, hrdina předchozích filmů, jenž uhynul po vypuštění na svobodu do volné přírody na zápal plic 12. prosince 2003 v Norsku. (korbitch22)

 • - Jedná se o jediný díl série, ve kterém si nezahrála žádná živá kosatka. (Žralok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace