poster

Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky

 • USA

  Free Willy: Escape from Pirate's Cove

 • Slovensko

  Zachráňte Willyho 4

Rodinný / Dobrodružný

USA, 2010, 97 min

Režie:

Will Geiger

Scénář:

Will Geiger

Kamera:

Robert Malpage

Hudba:

Enis Rotthoff

Producenti:

David Wicht

Střih:

Sabrina Plisco

Scénografie:

Mike Berg

Kostýmy:

Darion Hing
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • whack
  ****

  Bindi Irwin ide v šľapajach svojich rodičov (prírodovedcov a ochranárov), preto úlohu záchrankyne mladej kosatky zahrala s radosťou. Väčšina scén bola natočená s umelými kosatkami, čo je tiež pozitívne. Napriek tomu však vo filme vystupovali aj reálne kosatky a navyše zo zajatia. Ako rodinný film s pozitívnou agitkou je to ale fajn.(31.3.2013)

 • 1990Jirik
  odpad!

  Tak tohle vážně ne! Ani jako rodinný film ani nijak jinak! Nervy drásající pí*..... Neustále o té samé snad elektrické velrybě...Efekty , nápad i děj naprostá 0 , která dělá ostudu původnímu 1 dílu.. Jediné co tam chybělo jsou pravý piráti kteří by ty malý zmetky roztrhaly na kusy.. Fuck off celé Tv parodii na film!(24.4.2015)

 • castor
  *

  Umělá kosatka, umělé emoce.. a žádný Michael Jackson!! První díl se vyznačoval tím, že byl z rodu těch jednoduchých, předvídatelně vyprávěných kousků, kalkulujících s jasně směřovanými emocemi. Přesto se divák přistihl, že hrdinům nejen ve vodě, ale i na souši, držel palce. Tohle je stejně přímočaré, ale mnohem mnohem tupější.(25.1.2014)

 • sona.1990
  *

  Jednu hvězdu by si ve filmu vysloužila jediná postava, která umí hrát, není z plastu a nehraje si na hvězdu. A to je TUČŇÁK!! A ani ten ne.. Jinak počítačově udělané kosatky v hlavní roli s atrakcí z minigolfu a to nejen na závěr filmu. Kosatka v křeči s americkým úsměvem mě opravdu okouzlila. A nemůžu zapomenout na dokonalý profil tupé malé americké "roztomiloučké" holčičky vševědátorky s tatínkem jehož na 6 týdnu uvězní v nemocnici naražené žebro. Na úplný konec jsem i uronila slzičku a to při představě dvou hodin ztraceného času mého života.(25.1.2014)

 • glumka
  odpad!

  Willyho (Keika) miluju, ale toto s ním nemá nic společného. Kosatky přímo volají, že jsou udělané počítačově a ten příběh? Děs. Já vím, že ta kosatka se ztratila, ale aby se dostala do Jížní Afriky? Ehm to jako vážně? Chápu, že Kosatky jsou chráněné evropskou úmluvou a ta neplatí v Jížní Africe, ale stejně. To jejich, nemůže se vrátit zpátky do oceánu, musíme ho utratit, mě naprosto ohromilo.(25.1.2014)

 • - Vo filme sa objavil aj legendárny kabriolet Škoda Felícia (1959 - 1964) v oranžovej farbe. Prišli ním dvaja "zlí chlapi", ktorých Gusov (Beau Bridges) konkurent najal, aby nakŕmili Willyho rybami otrávenými nemrznúcou zmesou. (J.J.1972)

 • - Jedná se o jediný díl série, ve kterém si nezahrála žádná živá kosatka. (Žralok)

 • - Ve filmu se již neobjevila kosatka Keiko, hrdina předchozích filmů, jenž uhynul po vypuštění na svobodu do volné přírody na zápal plic 12. prosince 2003 v Norsku. (korbitch22)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace