Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky

Mike Berg

Kostýmy:

Darion Hing
  • Hakuna Matata

Tohle je strašně, ale strašně hloupý film, myslím to vážně! Hl, představitelka je na jednu stranu strašně dospělá, na druhou rozmazlený fracek. Děti udělají vše proto, aby dostali Williho ven, popřípadě ukardnou auto! Nebýt v tomto filmu Beaua Bridgise, co by role neschopného dědy i jeho zábavního parku a možná i docela sympatického záparáka, byl by to jasný odpad! Původně jsem myslel, že je ten film podhodnocen, ale mýlil jsem se, konec mě dorazil! Jinak dobrá hudba, 15% je adektátní hodnocení, nechápu imbd, američani pro to asi mají pochopení...(22.4.2011)

• Baruska92

Rodinné filmy, ve kterých jsou zvířata, mám ráda :) Většina takových se mi líbí, ale tento film moc ne. Musela jsem ho bohužel srovnávat s prvním dílem /Zachraňte Willyho/ a přišlo mi to oproti němu dost slabé. Jde v něm cítit snaha o to, udělat to přesně podle prvního dílu a zdá se mi, že se to moc nepovedlo.(2.3.2013)

• sona.1990

Jednu hvězdu by si ve filmu vysloužila jediná postava, která umí hrát, není z plastu a nehraje si na hvězdu. A to je TUČŇÁK!! A ani ten ne.. Jinak počítačově udělané kosatky v hlavní roli s atrakcí z minigolfu a to nejen na závěr filmu. Kosatka v křeči s americkým úsměvem mě opravdu okouzlila. A nemůžu zapomenout na dokonalý profil tupé malé americké "roztomiloučké" holčičky vševědátorky s tatínkem jehož na 6 týdnu uvězní v nemocnici naražené žebro. Na úplný konec jsem i uronila slzičku a to při představě dvou hodin ztraceného času mého života.(25.1.2014)

• glumka

Willyho (Keika) miluju, ale toto s ním nemá nic společného. Kosatky přímo volají, že jsou udělané počítačově a ten příběh? Děs. Já vím, že ta kosatka se ztratila, ale aby se dostala do Jížní Afriky? Ehm to jako vážně? Chápu, že Kosatky jsou chráněné evropskou úmluvou a ta neplatí v Jížní Africe, ale stejně. To jejich, nemůže se vrátit zpátky do oceánu, musíme ho utratit, mě naprosto ohromilo.(25.1.2014)

• Todd_Hewitt

Jsem hrozně velkej fanoušek Willyho, fakt že jo... Na tenhle film jsem se hrozně těšil, těšil jsem se na to, že uvidím dalšího hrdinu v kůži Keika.... Víte, co sem dostal?? S prominutim největší sračku, kterou neměl nikdo natočit... Keiko už není co býval, a víte proč? Protože Keikó umřel... No, sakra.... Na jeho počest bych logicky film asi nikdy nenatočil, že jo.. Herci příšerní, pirátská zátoka příšerná, jo a byly tam pak kosatky animovaný :DD No tohle mě zabilo nejvíc... Jak už tu někdo psal, zachraňte mě od Willyho!!!(29.5.2012)

• - Vo filme sa objavil aj legendárny kabriolet Škoda Felícia (1959 - 1964) v oranžovej farbe. Prišli ním dvaja "zlí chlapi", ktorých Gusov (Beau Bridges) konkurent najal, aby nakŕmili Willyho rybami otrávenými nemrznúcou zmesou. (J.J.1972)

• - Jedná se o jediný díl série, ve kterém si nezahrála žádná živá kosatka. (Žralok)

• - Ve filmu se již neobjevila kosatka Keiko, hrdina předchozích filmů, jenž uhynul po vypuštění na svobodu do volné přírody na zápal plic 12. prosince 2003 v Norsku. (korbitch22)