Ledové sny

Mladá, krásná a talentovaná Alexis Winston pochází z malého městečka a stává se krasobruslařskou superstar. Ale její cesta k úspěchu není vůbec snadná. Stojí ji spoustu úsilí, sebezapření a hlavně - ve starém domově zanechává i svého milovaného přítele. Když Alexis po tragickém pádu oslepne, potřebuje někoho, kdo by jí věřil; někoho, kdo by ji přesvědčil, že má dost sil znovu si obout brusle a uskutečnit svůj sen. V dojemném, inspirativním a emocionálním remaku romantického filmu, který byl v roce 1978 nominován na Oscara® (Nejlepší původní píseň – Through the Eyes of Love), se představují americké krasobruslařky Taylor Firth a Molly Oberstar, olympijská zpravodajka NBC Andrea Joyce a olympijská medailistka Michelle Kwan. Zažijte sílu a radost ze skutečné lásky…na ledě i mimo něj. (oficiální text distributora)

Streeper

Krasobruslení jsem vždy obdivovala, je to vlastně balet na ledě. A tenhle film jsem vážně krásný, místy trochu zdlouhavý, ale konec je dojemný a citlivější diváci budou potřebovat kapesníky. Škoda, že se film zaměřuje hlavně na události před nehodou, protože bych řekla, že po nehodě by to bylo daleko lepší. ()

Kamca_

Jestli jste viděli původní film z roku 1978, tak se vám tohle opravdu nemohlo líbit. Tady se snad nepovedlo vůbec nic. Hudba byla zkopírovaná a děj celkem taky. Herci mi vůbec nepadly do oka. Prostě všechno špatně. Bylo to bez náboje, nudný. Originál z roku 1978 měl a má pořád svoje kouzlo a tahle kopie mu nesahá ani po kotíky. Jendu hvězdičku dávám za snahu. ()

peter12

Mame tu zas ďalší z filmov o krasokorčulovaní a myslím jeden s tých lepších.Je to o holke,ktorá korčuľuje na amatérskej úrovni a všimne si ju známi tréner.Tak zo sedlače sa dostane do veľkého sveta krasokorčuľovania.Je to pre ňu a jej rodinu niečo nove,preto tam nastavajú aj vzťahové problémy.Stane sa jej niečo,na čo žiadna medicína ani veda zatiaľ nemá.Čo to može prekonať,jasne že láska.S veľmi príjemnou hereckou dvojicou,dava tomuto filmu viac než prirovnanie tuctoví.Predvídateľný? Určite,Klišé?No jasné ale aj tak to bolo na úrovni. ()

runner85

Krasokorčuľovanie nie je len šport, je to aj umenie, športovec do toho dáva vždy kus srdca, už sa teším na ZOH 2014 v Rusku, bude to zas niečo ako divadelné predstavenie. Film sa mi celkom páčil, i keď tam bolo toho klišé fakt požehnane a sladučké to bolo tiež, ale nech nežeriem, proste celkové spracovanie sa mi aj tak pozdávalo, akurát škoda že dej nedotiahli troška viacej do konca ... ()

SOLOM.

Čuměl jsem na to s mojí a přestože jsem to od první minuty pokládal za zbytečnou ztrátu času, nakonec jsem se dodíval až dokonce. Romantické dojáky sice moc nemusím, ale co bych pro svoji drahou polovičku neudělal. Naštěstí tam hrála celkem pohledná herečka a i ty jejich hadříky nestojí za zahození. ()