Ledové sny

Scénografie:

Doug McCullough

Kostýmy:

Martha Curry

Sportovní filmy mám ráda, ty z krasobruslařského prostředí obzvláště. Tento snímek byl slušnou i když skoro přesnou kopií předlohy k filmu Ledové království, který byl natočen v roce 1978, tedy před více než třiceti lety. Nabízí se srovnání, z něhož u mne vychází vítězně starší verze, hlavně co se výraznějších hereckých osobností a tudíž i výkonů týče. Hudba a ukázky krasobruslařského umění z prostředí vrcholového sportu, jsou srovnatelné. Škoda, že do příběhu nepřinesli tvůrci nic nového, současnějšího.(16.2.2015)

Krasokorčuľovanie nie je len šport, je to aj umenie, športovec do toho dáva vždy kus srdca, už sa teším na ZOH 2014 v Rusku, bude to zas niečo ako divadelné predstavenie. Film sa mi celkom páčil, i keď tam bolo toho klišé fakt požehnane a sladučké to bolo tiež, ale nech nežeriem, proste celkové spracovanie sa mi aj tak pozdávalo, akurát škoda že dej nedotiahli troška viacej do konca ...(20.12.2013)

Mame tu zas ďalší z filmov o krasokorčulovaní a myslím jeden s tých lepších.Je to o holke,ktorá korčuľuje na amatérskej úrovni a všimne si ju známi tréner.Tak zo sedlače sa dostane do veľkého sveta krasokorčuľovania.Je to pre ňu a jej rodinu niečo nove,preto tam nastavajú aj vzťahové problémy.Stane sa jej niečo,na čo žiadna medicína ani veda zatiaľ nemá.Čo to može prekonať,jasne že láska.S veľmi príjemnou hereckou dvojicou,dava tomuto filmu viac než prirovnanie tuctoví.Predvídateľný? Určite,Klišé?No jasné ale aj tak to bolo na úrovni.(15.12.2013)

Netušila jsme o čem film je, jediné co jsem věděla, že je o krasobruslení (to napoví už jenom název) a tak jsem očekávala něco podobného jako série Ledové ostří, ano bylo to podobné, ale tady slečně nešlo jenom o to zvítězit, ale o to dělat něco co ji baví a žít tím. Film mě velmi překvapil a na nudná odpoledne je ideální.(15.1.2013)

Pokud od tohoto čekáváte něco jako film "Princezna ledu", jste vedle. Tamto bylo o puberťačce, která chce bruslit...bla bla bla, happyend. Ale toto je vážně povedený film, o dívce, která ráda bruslí a nakonec si podle toho zvolí i kariéru, pak přichází zvrat, kdy se jí stane nehoda. Je to originální, jsou tu emoce, není to však nějak úplně zbytečně přesládlé a nenudí to. Moc pěkné.(8.1.2011)