The Secret Fury

Drama / Mysteriózní / Film-Noir

USA, 1950, 85 min

Docela příjemný noir ve kterém bych vyzdvihl dvě přednosti, jednou je herecký výkon C.Colbert a druhou je to že děj je napínavý až do samotného konce. 65%.(25.12.2011)

Svatba Colbertové a Ryana je přerušena záhadným hostem, který tvrdí, že nevěsta se už jednou vdala za jeho přítele a její další sňatek by tedy byl ilegální. Všechna vyšetřování snažící se ukázat nesmyslnost tohoto výroku jej naopak přesně potvrzují. Mysteriózní noirové drama se vším všudy. Skvělí hlavní herci, napínavý příběh, dobrá atmosféra, prostě moje spokojenost.(6.4.2015)

*SPOILER* Přesně tak...celou dobu čekáte, že závěrečná pointa odhalí, že za vším stojí Ryan...a ono ne. Což je svým způsobem zklamání. *SPOILER* Jinak Colbertové jde žena-oběť výborně (patří jí nejlepší scéna ve filmu - flashback, kdy se snaží vzpomenout, co se stalo oné osudné noci), škoda, že v noirech nehrála častěji. 3 1/2 http://filmnoirblog.blogspot.com/2009/10/secret-fury-1950.html(19.10.2009)

Když Robert Ryan nehraje maniakálního záporáka, tak mi na tom něco nesedí..(19.10.2009)

• - Vivian Vance v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)