liquido26

Svatba Colbertové a Ryana je přerušena záhadným hostem, který tvrdí, že nevěsta se už jednou vdala za jeho přítele a její další sňatek by tedy byl ilegální. Všechna vyšetřování snažící se ukázat nesmyslnost tohoto výroku jej naopak přesně potvrzují. Mysteriózní noirové drama se vším všudy. Skvělí hlavní herci, napínavý příběh, dobrá atmosféra, prostě moje spokojenost. ()

Wiliem

Docela příjemný noir ve kterém bych vyzdvihl dvě přednosti, jednou je herecký výkon C.Colbert a druhou je to že děj je napínavý až do samotného konce. 65%. ()

Topco

Noirová „vzťahovka“, akých vznikli na prelome 40s a 50s desiatky a neraz aj s oveľa výraznejším (áno, v iných prípadoch - psychopatickým) Robertom Ryanom. Naopak, Colbertová je ako žena v ohrození výborná (tak akurát hysterická)! Tento kúsok je „len“ lepší priemer. Príbeh má dobré mysteriózne momenty, potom chvíľku nudí, ale našťastie, aj keď sa presunie na súd, scény majú šťavu. A keď Ryan na chvíľku vybehne do terénu pátrať na vlastnú päsť, film chytá drive, ale potom zasa príde niečo, čo sa nedalo ani vystopovať. Za mňa jednohubka za 3,5* ()