Šéf mafiánské rodiny je při jedné z loupežných akcí chycen a následně popraven. Mezi jeho následníky začíná naoko smířlivá volba nového bosse, která je v pozadí prosycena intrikami a pomalu ústí ve vyvraždění celého rodu. (cubajz)

Adrian

Ked uz aj samotne suboje nie su nijak oslnive (s vynimkou zaveru a Jianginho najazdu na sidlo hlavneho zaporaka) drhne to o poznanie viac. Lawov Fatal move sa mi dost pacil, ovsen tentokrat z hladiska dramaturgie ako i kompozicii niektorych sekvencii uplne pohorel. ()

EvilPhoEniX

Solidní béčko s fajn hereckým cástingem. Největším překvápkem je pro mne Jiang Luxia, která odvedla skvělou práci v hromadných soubojích. Andy On je samozřejmostí, tam už kvalitu očekávám, ale překvapil i Simon Yam, který si to ve svých letech na konci slušně rozdal. Hromadné souboje nemám v oblibě, ale zde to bylo správně tvrdé, dynamické i skvěle natočené. Akce je spousta, nemůžu si na nic stěžovat. Super zábava.75% ()

Shit

Jako již tradičně se tu nedá moc koukat na příběh, jelikož i když se snaží o nějakou složitejší linii než je zvykem u těhle martial arts rubáren, tak z toho vyleze akorát strašná stupidní kravina bez většího smyslu, která se scénáři vyhla pravděpodobně velkým obloukem, nicméně akce je opět na vysoký úrovni a zejména Andy On a nová ženská hvězdička Jiang Luxia tu předvádí fakt znamenitý kousky, nutno dodat, že občas s využitím drátů, ale nevadí a obzvlášť u Jiang se jedná o fakt na ženu do tý doby nevídaný souboje, kdy předvádí naprosto perfektní a tvrdý kopy a ke konci se k těmhle dvěma ještě připojí Bernice Liu, která sice na svůj bojovej úvod moc nezazáří, ale o to víc si to pak vynahradí v pozdějších bitkách, ale těch soubojů přece jenom neni až zase tolik, aby to vynahradilo tu stupiditu, která se děje mezi nima a která dosti značně nudí ()

sniper18

Je to celkom dobrý akčný film z Hong Kongu. Má dosť dobrý príbeh o mafiánskom klane, ktorého šéfa práve popravili a v poslednej vôli zanechal všetky peniaze svojim dvom potomkom, synovi a dcére. Potom ako dá mafia syna zabiť, jeho sestra kvôli pomste a snahe stať sa novou šéfkou mafie urobí všetko preto, aby jej dôležitých členov odstránila. So spracovaním som tiež spokojný, väčšina prvkov tohto príbehu už bola použitá mnohokrát, ale zároveň je tu stále dosť znakov, vdaka ktorým si drží svoju výnimočnosť. Akcie je dosť a je aj dosť dobrá, ale kvôli jej typu som s ňou len spokojný a nie nadšený. Choreografia je celkom slušná, súboje pôsobia tvrdo, aj prostredia ich odohrávania sú dobre zvolené, ale väčšinou sa jedná o súboj jedného proti veľkej skupine protivníkov, ktorú tvoria často desiatky ľudí, čo nemám až tak moc rád, ale aj tak sa na to dobre pozerá. Najviac sa mi páči akcia, ktorú predvádza Jiang Luxia, ktorej talent tu na rozdiel od jej predchádzajúceho filmu Coweb nie je kazený zlou kamerou a strihom a vidno, že ho má viac než dosť, ale aj Andy On je na tom veľmi dobre. S hereckým obsadením som spokojný, či už spomínané hlavné bojové duo alebo výborní záporáci s ako vždy veľmi dobrým Simonom Yamom. A veľmi musím pochváliť aj úplný záver, ktorý ma veľmi zaujal. Režisér Dennis Law ma aj po tretíkrát potešil, ani jeden z jeho filmov určite nepatrí medzi klenoty žánru, ale páčia sa mi všetky. Ale tento sa mi z nich páči najmenej. 71% ()

eraserhead666

Příběhem tak nějak průměr, občas mi to připadalo (nejen tedy příběhem, ale i zpracováním) jako nějaká HK telenovela, ale ty souboje to tahají hodně vysoko. Proměna hlavní záporné postavy je sice prostá, jednoduchá a tendenční (prakticky jen změní účas), ale stejně mě to zaujalo. Ale jak říkám, tohle prostě stojí jen na soubojích, které jsou parádní. ()

Lacike

Pribeh je neskutocne trivialny a smiesny, ale zaverecna scena s babickou ma presvedcila, ze je smiesny zamerne. Bitky su kvalitne a prehladne natocene. Len miestami su zbytocne pouzite pomocne lana, ale nastastie sa to nedeje casto. Je ich pomerne dost a vdaka striedmej stopazi film ubehne dost rychlo, takze sa jedna o zatial najlepsi film Dennisa Lawa 5/10. ()

Chen

Klasicky asijsky zmatené, plné teatrálnosti, ovšem také povedených soubojů. Především se mi líbil styl Bernice Liu, která se předvedla jako hodně drsná holka. Jinak ovšem průměr bez výraznější atmosféry. ()

bourec

Při tomhle filmu se mi vybavily dílka se Cynthií Rothrock,takový ty debilní filmy s debilním příběhem.Tady je sice několik bitek,ale nejsou ani moc dobrý,a celý je to takový přitažený za vlasy.A proč do tohodle blbýho filmu vlez Simon Yam,to fakt nechápu.30%. ()

radecacek

Krom dvou povedených martial art akcí není důvod ke sledování. Děj je hloupý, většina akcí nudných a finále trapné. ()

krusty2 odpad!

Tak toto je odpad a 100% odpad.Sem tam hrozne zahrane,to by som prepacil ale tak zly scenar a hlavne nelogicky az ma to bolilo.Je hrozne ze taky herci sa vobec upisali tomuto braku (z 90.rokov;-).Aspon ze tie uvodne fighty celkom usli.Inac toto uz nechcem v zivote vydiet a to mam rad Simona Yama. ()

Looka

80% řada skvělých soubojů a drsného humoru v čele s upálením babičky. Němá je fakt dobrá, jen škoda že se nekonal finální bitch fight. ()

Raziel811

Kdyby byla příběhová linka více dramatická, celkový nádech temnější a depresivnější, mohl to být zajímavý snímek. Takto stojí za zmíňku jen díky účasti Andyho Ona ()