Sovákoviny (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2001, 39 min

Martin Rek

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

• kingik

Raději jsem měl nedostižný originál. Imitace velikána českého filmu v podání Jirky Štěpničky, který rozhodně není zažitým bavičem, je jistě nevšedním krokem do ranku televizní zábavy. A tím humor hasne. Interpretované příhody nemají nijak extra vtipný ráz, Štěpnička se sice relativně překonává, ovšem vše plyne poměrně jedním nudným a málo objevným směrem. Je vlastně dobré vědět, že zde máme fajn hlasového imitátora, který je tak trochu nadbytečný, když vezmu v potaz, že obdobnou lidovou zábavu už šířil Faltus a spol., načež to bylo ještě mnohem trapnější. Veselé příhody převyprávěné žijícím hercem, co má své důstojné herectví, jsou tak nejen příjemnou vzpomínkou na Jiřího Sováka, ale také upomenutím, že Štěpnička si tímto nenápadně říkal o více komediálního pelu, než se mu u režisérů v minulosti dostávalo. A zase nebyla jeho žádost vyslyšena. U diváků patrně (svoji netradiční lidovostí) nepropadl, málo platné, zábava už je to notně zaprášená, archivovaná zřejmě v dobré víře, že jednou ještě přijde její (odpolední) vysílací čas, který spolehlivě zamázne humorné trhliny. Zatím bych to nechal u ledu. 4/10(31.3.2019)

• ArnoldJ

Jirku Sováka mám moc rád, obzvláště za roli Evžena Humla v Chalupářích, ale tento pořad jemu věnovaný se moc nepovedl.(10.3.2010)

Každá vzpomínka na hereckého génia pana Jiřího Sováka potěší. Více takových pořadů a vzpomínek(12.2.2016)

No jo, pan Sovákl byl herecký bard.(30.1.2016)

• sator

Uff...Jak mám Štěpničku rád, tak tohle fakt není jeho parketa...(22.6.2020)

• Krasus

Trochu přebujelá a prkenná pocta velkému českému herci.Štěpnička se snaží o stošest,ale prihody nevyzni ani vtipně,ani komicky a cely přitom pekelně rudne.Smutné a nedůstojné.(9.3.2010)

Něco bylo dobrý ale většina vtipů stála za hovno i když Štěpnička se snaží 47%.(10.3.2010)

• Olík

Sovákoviny bez Sováka - jsou jako ženská bez prsou!!!!!!!(8.9.2010)

Celé to bolo "uplácané" akoby narýchlo a Sováka tam bolo príliš málo..(2.7.2020)

• pOne

Tak skvělý herec, jakým byl Jiří Sovák, si snad ani nezaslouží takhle zprzněný dokument o své herecké kariéře.(14.3.2010)