Berserk

Horor / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 1967, 96 min

Celkem uspokojivý spíše krimi-thriller z cirkusového prostředí,leč vláčně se táhnoucí,ale překvapující ve svém konci.(13.9.2018)

Columbiácký horor, který je spíše dobovým thrillerem nebo ještě lépe krimi. Přestože podobných filmů vzniklo ve své době mnoho, Berserk není vysloveně zklamáním. Nabízí sice poměrně banální zápletku, dovedně ale balancuje na hraně napínavosti, zvláště konec stojí za to, když divák neví, jestli Frank spadne nebo ne. Delší stopáž otevřela prostor pro některá čísla, natáčelo se totiž ve skutečném podniku s názvem The Billy Smart Cirkus. Nejzábavnější je číslo s pudly.(11.1.2012)

Soldiní krimi z cirkusového prostředí. umírají tu provazochodci a jiní zaměstnanci cirkusu a všechno vede k povedenému finále který mi nejenom nahnalo husinu ale v tu chvíli by se ve mě krve nedořezal. Crawfordová podala solidní výkon. Jen škoda že celý film je tak pomalý, a do konce se budete koukat na to kdy to končí. Ale konec stojí za to.(20.2.2015)

• pepua

Jasně, že když krimi z cirkusového prostředí, tak se tam nějaká ta show ukázat musí, ale že toho bude tolik… je to víc cirkusácká taškařice, než krimi a označení „horor“ si film zaslouží jen za dvě tři scény… konec je fajn a spravedlivější by asi bylo trochu vyšší hodnocení, ale na to kašlu, většinou to byla nuda.(16.2.2012)