[Prokletí nepláčou] (dvd z venku s cz titulky)(16.4.2006)

Joan Crawford opět exceluje v tomto velmi povedeném a atmosférickém gangsterském noiru.(11.10.2011)

Překvapivě celkem svižný snímek s typicky melodramatickou rolí Joan Crawford, tentokrát na pozadí zločineckého syndikátu. 75%.(7.1.2010)

Joan Crawford /Co se vlastne stalo s Baby Jane/ teda nemusim, a noir je o tom, ako sa odhaluju jej nezname korene, tragicke manzelstvo atd tad. Teda ako, je mi luto, ze mala tragicke manzelstvo, lebo chlap sa moze zle ozenit, ale rovnako sa holka moze zle vydat. Hatsepsovetzial to nie je vseobecny prehlad, je to ich sukromna vec. A stavat na tomto film noir + rozhodnutie zenskej zit lepsi zivot sa mi vidi hodne pofiderne : 50 %(30.8.2016)

Jsem nerad, ze musim udelit nakonec jen tri hvezdy, a jeste ke vsemu vsechny smerovat na Joan Crawford. Vim, ze plno lidi ma s touto pani problem, ja ne... Tady je za hvezdu a hlavniho tahouna celeho filmu. Ten je nakonec (po slibnem zacatku) jen beznym, trosku zbytecne natahovanym zazitkem z oblasti noiru (nebo jak kolega spravne podotyka "gangsterskeho noiru").(18.2.2012)