poster

Dexter: Early Cuts (TV seriál)

Animovaný / Krimi

USA, 2009, 24x6 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (44)

 • hellstruck
  ****

  Hranému Dexterovi se to samozřejmě nemá šanci vyrovnat, ale animace je přinejmenším zajímavá a to, že se dabingu chopil i Michael nebo Jennifer je rozhodně plus, jinak bych se na to neměla ani chuť podívat. Popravdě to nepřináší nic nového a jak tu někdo psal, je to omílání toho co už víme z hraného seriálu. Ale i tak velice fajn na pokoukání:)(21.8.2012)

 • bartias
  ***

  Série animovaných webových kraťasů poodkrývá Dexterovu minulost, ukazuje některé z jeho "prvních zářezů", jak si vypracoval svůj smrtící styl nebo třeba jak přišel ke své lodi. Je to příjemná podívaná (zvlášť když kousek kreslí legendární komiksový autor Bill Sienkiewicz), která ale nefanoušky seriálu celkem po právu mine. 7/10(13.12.2010)

 • uiu
  *****

  Pro všechny Dexterofily nutná záležitost. Potěší dabing samotným Michaelem C. Hallem a Jennifer Carpenter. Komixová animace je příjemným zpestřením.(3.5.2010)

 • kurcatovium
  ***

  Námět dobrý, kdo by se nepodíval na Dexterovy začátky? Zvlášť když hned na začátku začnou znít podmanivé tóny starého dobrého hudebního podkresu. Jenže pak... facka přímo do tváře - zbylé zpracování je totiž dost otřesné, bohužel. Animace téměř neexistuje, barevná stylizace jak vystřižená z 80.let a samotné kresby taky moc nádhery nepobraly. Škoda.(27.11.2010)

 • Lefty86
  ***

  Kreslený Dexter , proč ne??? pro Fandy jako jsem já naprostá povinnost, miniseriálek kde má díl asi osm minut, jedině krátká stopáž škodí. Dexter je tu brutální ,vůbec ne ten sympaťák kterého známe ze seriálu. Doplňuje to příběh co bylo před známými hranými epizodami . Výborný dabing Michaela C. Halla, který má užasný hlas(2.6.2013)

 • Ilhan
  ****

  Zejména komentář Michaela C. Halla povznáší tuto animovanou minisérii na vyšší úroveň a vytváří pravou Dexterovskou atmosféru. Všechny tři příběhy mají co říci a zejména díl se Cindy Landon je velice poetický.(8.11.2010)

 • iampatrik
  *****

  90% Příjemné doplnění k Dexterovi. Zajímavá komiksová kresba se známým soundtrackovým podkresem a za doprovodu hlasu Michaela C. Halla. Ač první série (3x4díly - 3 oběti) taková docela o ničem - i když druhý respektive 5-8 díl byl zajímavý tím, že zde bylo vysvětlené, jak Dexter přišel ke své lodi. Tak či onak, mě se to líbí.(22.11.2010)

 • IvcaSammet
  ***

  Já osobně komixové filmy opravdu nemusím, ale protože má Dextera rozdívaného, řekla jsem si, proč se na to nepodívat a nedozvědět se něco z Dexterovy minulosti ... Zajímavé to sice trochu bylo, i když zpracování bylo opravdu docela dost o ničem ... Poslední řada mě ale dost překvapila. Zpracování bylo o dost lepší a příběh úžasný. Takže rozhodně pět hvězdiček pro třetí řadu, pro první dvě ale bohužel pouze po dvou hvězdičkách, protože mě ničím nijak neohromily ani nijak zvlášť nezaujaly ...(8.5.2014)

 • Meteorista
  ***

  Škoda že je to kreslené a že je to tak krátké. Tohle by klidně mohli vyřídit odbočkou v seriálu, zase tolik informací se nedočkáme. Navíc ty informace, co jsou nám tady překládány, jsou strašně útržkovité a mnohdy mi to připadalo, jakobych se na to díval z jedoucího rychlíku. Na jedno shlédnutí ano, jako vyplnění čekání na dalšího dexe určitě dobré, ale jenom jednou a nic, bez čeho bych se neobešel...(30.11.2010)

 • PEZ
  ****

  Malý prídavok vo forme extra krátkych animovaných webisodes zverejnených na stránke Showtime. Myslel som si, že to bude o ničom, no na krátkom priestore sa podarilo zachovať feeling pôvodného seriálu a poodhaliť zopár ďaľších Dexterových "prípadov" z minulosti. Kresba tiež fajn, navyše postavu nahovoril samotný Michael C. Hall (a v jednej epizóde aj Jennifer Carpenter), takže mňa tento add-on bavil a pre fanúšikov nie je dôvod neodporučiť.(2.1.2018)

 • IronFan
  *****

  Webová série, která potěší všechny fandy seriálu.(29.3.2010)

 • matt85
  *****

  Naprosto skvělé přenesení atmosféry ze seriálu. A Dark Echo byl skvělej nápad!(2.2.2011)

 • Stíba
  *****

  Dexter opět nezklamal a v tomhle animovaném prequelu doplněném jeho poklidným komentářem formou své typické vnitřní rozpravy nám poodhalil něco málo ze svých dřívějších "zářezů". Trochu jsem se bál, ale tahle třípříběhová minisérie se mi nakonec opravdu líbila.(30.3.2011)

 • Al44...
  ****

  Zajímavé jednohubky ze světa Dextera Morgana, které mírně rozšíří informace o jeho životě. Vůbec mi nevadí technické zpracování, připadně mi naopak stylové. Vůbec bych nebránil dalším dílům.(1.1.2012)

 • freyinec
  *****

  Dexter: Early Cuts aneb jak si zkrátit čekání na další sérii Dextera. Ale i tak, 100% plnící úlohu, netradiční potěšení, vyzdvižené o to víc C. Hallovým hlasem.(29.12.2010)

 • hero_bk
  ****

  Série čtyř krátkých příběhů, z nichž nejlepší je asi ten s tou kouzelníkovou asistentkou... Příběh sice super, ale animace, hlavně v posledním Dark Echo, se mi nějak zvlášť nelíbila...(8.9.2011)

 • Luk Skywalker
  ****

  Dobré a nezbytečné krátké epizody Dexterových obětí. Proč byli vybrány ony tři oběti není jasné, jen ta první oběť = první sklíčko. Dark echo je oproti předešlým dílům koncipován jinak a jako celek působí velice temně, takže není nic dlužen svému názvu.(4.1.2012)

 • Expertt
  ***

  Komix má zůstat komixem. Každopádně to byl zajímavej experiment a třetí hvězda pouze za zapojení Michaela C. Halla do projektu v podobě aspoň jako toho pravého a nezaměnitelného hlasu pro Dextera.(21.8.2013)

 • yaqwsx
  ****

  Dexter jak ho neznáme. Stylová animace, počátky nejmilejšího sériového vraha na světě a rozumná stopáž - autoři šli na jistotu. A já jim to žeru.(3.12.2010)

 • mikessc
  ***

  mohlo to byt graficky lepsie spracovane,ale original jeho zaciatky uz mal ofoliovane vrazdiarne a tuto mi to chybalo nebol az taky pedant. no clovek ktoreho zarezal mu vyskoci z kufru?(8.2.2015)

 • MrBurns
  *****

  pro nedočkavé fanoušky povinnost, pěkné(26.7.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace