Najväčšie seriálové hviezdy hodnotené prísnou porotou vydajú zo seba na parkete maximum! V tematických tanečných kolách sa potrápia a presvedčia na vlastnej koži, že tanec je naozaj drina.

Tanečná šou plná vášne a energie. Najväčšie seriálové hviezdy hodnotené prísnou porotou zúročia svoju niekoľkotýždňovú tréningovú snahu pod dohľadom Jara Bekra a vydajú zo seba na parkete maximum. V tematicky ladených tanečných kolách sa potrápia a presvedčia na vlastnej koži, že tanec je naozaj drina. Večerom všetkých možných tanečných štýlov vás budú sprevádzať moderátori Matej Sajfa "Cifra" a Zuzana Fialová. O dobrú náladu sa určite postarajú aj známe a veľmi populárne hity, na ktoré budú súťažiaci tancovať. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

V dobe, kedy najsledovanejšia slovenská, súkromná televízia Markíza začala vysielať už štvrtú radu overenej, divácky obľúbenej tanečnej show "Let´s Dance", prišli ľudia z konkurenčnej TV JOJ s projektom "Showdance". Sedem niktošov, ktorých nazývajú celebritami, sa zvíja v rytme modernej hudby. Je to tá najnižšia trieda televíznych hercov z podradných serialov vyprodukovaných touto stanicou. Mauréry, Batthyány, Kobielsky, Mórová, Paulovičová, Bystrianský, Svarinská. To sú teda esá. Ich výkony hodnotia ďaľšie štyri jojkárske hviezdy. Hana Gregorová a Gaba Dzuríková pritom nemajú pre tanec žiaden cit. Vrcholom pyramídy odpornosti sú moderátori. Aj keď Mateja Cifru doslova neznášam, pri absolutne nemožnej, vyložene trapnej Zuze Fialovej pôsobí ako skúsený profesionál. JOJ sa stala tou najväčšou televíznou žumpou na Slovensku. Miesto pre Odpad! ()

Marek1991 odpad!

Dovolím si to ohodnotiť ako odpad! Bolo to trápne, afektované, nasilu robené. Pretláčať takzvané celebrity zo svojej televízie a ešte k tomu s nepodarenými, dopredu naplánovanými, či nenaplánovanými pokusmi šokovať, ukázať intímne miesta...nemám slov...toto je stoka televízie. ()

Fabrinka

Presne tak,ako sa táto show začala - trapas,fiasco - tak si aj naďalej udržuje svoje "hodnoty" . Okrem sexy nôh Diany Mórovej,a dokonalej Zuzky Mauréry sa nato nedá pozerať. Škoda, pre mňa obrovské sklamanie, tešila som sa. ()

mysiak

Ja si dovolím nesúhlasiť s komentármi...dal som po dlhej dobe šancu...a nesklamalo ma to..má to švih, je to fresh...presne ako celá TV JOJ...môžno to nepôsobí ako Let´s Dance...ale to ani nechce...a predsa tancovať na overené veci je fajn...rozhodne príjemnejšia šou ako na Markíze...po celej šou update...trošku dosť to stratilo šťavu... ()

corona

Prečo som dala tak vysoké hodnotenie? Nie, nie som skrytá fanúšička pôvodných JOJ-kárskych seriálov, ani netrpím na Zuzanku a Dianku (obom ušiel pred 20 rokmi vlak a teraz ho z posledných síl chytajú), ale Showdance ma irituje podstatne menej ako mediálne rozbujnené Lets Dance. V TV zabralo menej času ako spomínané LD, verím že JOJ nás už nepoctí II. sériou a Markíza, kvôli nemu v pondelok dávala filmy (síce nevalnej kvality, ale stále lepšie ako Poisťovňa šťastia). ()

Martin741 odpad!

Kukat sa na to, ako sa tu promenaduju a pretrcaju slovenske novodobe "celebrity" v novodobom TV porade je asi rovnako vzrusujuce a zaujimave ako sledovat cely den sliepky, ktore sa hrabu v hnojisku. 0 % ()

Loooki

Hodnotené po prvej časti, ale vidím, že sa to ani neposunie ďalej. Fialová by sa mala venovať tomu čo vie najlepšie a to je vraj hranie, podľa mňa "šnupaniu". Najlepšie na Showdance sú upútavky a PROMO skladba, za to asi jediná hviezda. ()

SKreyn odpad!

Podobné ako Let´s Dance a tiež to je odpad! Radšej to vypnem a idem spať, takto mám z toho aspoň niečo - vyspím sa a ušetrím elektriku. ()

filip289 odpad!

Bez Fialovej, Sajfu, hodnotenia porotcov, trápnych moderátorskych vstupov, sprostých otázok v "zákulisí", Dzuríkovej vrešťania do mikrofónu by sa to porezať aj dalo. ()

Mire odpad!

Hviezdy televízie JUCHU sa rozhodli že si trocha zavrtia zadočkami. Moderátorka a neodborná porota ktorej sa všetko len páči a nepozná kritiku je samostatná kapitola tejto ďalšej mediálnej ohavnosti. SHIT! ()

RigorMortis odpad!

Konkurenčný boj medzi Hnojkou a Narkózou o to, kto predhodí divákovi väčšie pomyje, priniesol ďalší absolútne zbytočný formát. Nechutní a nešťastne zvolení moderátori a pár pseudocelebrít v úlohe súťažiacich (herci najnižšej kategórie, ako tu už zaznelo) na mňa teda veľký dojem neurobili. ()

HAUY odpad!

Joj ?? To je už čo za demenciu ze robia takéto seriáli. Je to úplná trapošina. Iba pomyslieť na to a je mi s toho zle. Ešte keby tam dali obyčajných ľudí, ale dajú tam len samých primitívov. Najlepší príklad je „Adela Banášová“ tá tam mohla rovno nahá tancovat. Ďalšie peniaze idú cicať s ludí. Robia to len preto, aby sa ukázali ako vediatancovať sa učili 3-5 týždňov a aby si zvýšli popularitu. To čo oni sa tam učia by som vedel za 2 dni a nerobil by som okolo toho taký rozruch že aha spadol atď... by som musel mat 5,0‰ a sfetovani na šrot aby som tomu dal 1* Už sa teším na ďalšiu radu primitívnych somarín od našej "milovanej" TV JOJ ()

Mernque odpad!

Naša slovenská ,,celebrita" Zuzana Fialová je tu naozaj, ako všade kde moderuje ,dokonale trápna. Tie jej vtipy sú ,,bezchybné".... K úpadku tejto Showdance jej dopomáhajú samozrejme ďalšie naše slovenské ,,celebriti", ktorých tu postupom času začíname mať požehnane. Mám pocit, že ich hľadajú na ulici. Tie ich tanečné kreácie sú naozaj neschopné. Začínam sa domnievať, že najbližší rok uvidíme iba samé relácie o varení a tancovaní nemehiel. ()