Test magazín (TV pořad)

Publicistický

Slovensko, 2008, 10 min

Miloš Lauko

Michal Slanička (mod.), Miloš Lauko

Komentáře uživatelů k TV pořadu (11)

Dobrý nápad takáto relácia. /60%/(15.4.2010)

• MM_Ramone

Toto jedna z mála relácií, čo vysiela STV, pri ktorej sa nemusím rozčuľovať nad tým ako sa vynakladajú povinné koncesionárske poplatky. Takýto typ programu sa výborne hodí na obrazovky verejno-právnej televízie. Pomôže sa bežnému spotrebiteľovi zorientovať na trhu. Každý diel je venovaný inému druhu tovaru: potraviny, oblečenie, špotrové potreby, elektrické spotrebiče, drogéria, pracovné náradie... je to pestré. Naviac celkom prehľadne, vecne a svižne spracované. Nakupujú, testujú, informujú. „Test magazín“ prezradí to o čom reklamy mlčia. **(4.3.2011)

Vďaka tomuto programu som si nekúpil predavačom ponúkanú práčku Samsung. Jedná sa možno o vôbec najlepšiu reláciu na STV, ktorá navyše dlho netrvá a jej náklady budú v porovnaní s ostatnými "verejnoprávnymi" reláciami podstatne nižšie. Jej zaradenie do archívu na internete je tiež výborný ťah, pretože si môžete porovnávať výrobok, ktorý zrovna chcete kúpiť, aj spätne.(21.9.2012)

Táto relácia môže v mnohých aktuálnych veciach pomôcť, je dosť kvalitne spracovaná, ale nedá sa ňou stopercentne riadiť, avšak konečne niečo, čo môžem z televízie chváliť. Ďakujem za ňu, ale chce to niečo, čo by presvedčilo a bolo smerodajné.(29.12.2011)

• Kwaichi

Dobrý nápad, no ešte sa mi nestalo, aby tam hodnotili presne ten výrobok ktorý som si plánoval kúpiť.(26.5.2010)

Kvalitní program, kvalitne spracovane stručne a v reálnom živote myslim ze aj celkom nápomocne.(22.8.2010)

Zaujimavé testovania výrobkov. Raz mi to pomohlo. Ďakujem(6.4.2010)

Presne na toto sa majú míňať naše koncesionárske poplatky. Má to úroveň, je to objektívne a pomáhajú s tým bežnému spotrebiteľovi.(31.10.2011)

Dobrý poradca pri orientácii sa vo výrobkoch na trhu... a niekedy prekvapivý vítaz...(5.4.2014)

Občas sa mi zišli informácie z tejto relácie na kúpu nejakých spotrebičov. Je to pekne ukázané aj prehľadne zostavené do rebríčka. 85%(22.2.2017)

Objektívne, rýchle a vecné testovanie výrobkov od A až po Z, ktoré je možné si pozrieť aj v archíve relácii na STV(23.6.2010)