Test magazín

Režie:

Miloš Lauko

Účinkují:

Michal Slanička (moderátor), Miloš Lauko

Dobrý poradca pri orientácii sa vo výrobkoch na trhu. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Toto jedna z mála relácií, čo vysiela STV, pri ktorej sa nemusím rozčuľovať nad tým ako sa vynakladajú povinné koncesionárske poplatky. Takýto typ programu sa výborne hodí na obrazovky verejno-právnej televízie. Pomôže sa bežnému spotrebiteľovi zorientovať na trhu. Každý diel je venovaný inému druhu tovaru: potraviny, oblečenie, špotrové potreby, elektrické spotrebiče, drogéria, pracovné náradie... je to pestré. Naviac celkom prehľadne, vecne a svižne spracované. Nakupujú, testujú, informujú. „Test magazín“ prezradí to o čom reklamy mlčia. ** ()

Anderton

Vďaka tomuto programu som si nekúpil predavačom ponúkanú práčku Samsung. Jedná sa možno o vôbec najlepšiu reláciu na STV, ktorá navyše dlho netrvá a jej náklady budú v porovnaní s ostatnými "verejnoprávnymi" reláciami podstatne nižšie. Jej zaradenie do archívu na internete je tiež výborný ťah, pretože si môžete porovnávať výrobok, ktorý zrovna chcete kúpiť, aj spätne. ()

Marek1991

Táto relácia môže v mnohých aktuálnych veciach pomôcť, je dosť kvalitne spracovaná, ale nedá sa ňou stopercentne riadiť, avšak konečne niečo, čo môžem z televízie chváliť. Ďakujem za ňu, ale chce to niečo, čo by presvedčilo a bolo smerodajné. ()

dobso

Presne na toto sa majú míňať naše koncesionárske poplatky. Má to úroveň, je to objektívne a pomáhajú s tým bežnému spotrebiteľovi. ()

Jard

Občas sa mi zišli informácie z tejto relácie na kúpu nejakých spotrebičov. Je to pekne ukázané aj prehľadne zostavené do rebríčka. 85% ()

djsaly

Objektívne, rýchle a vecné testovanie výrobkov od A až po Z, ktoré je možné si pozrieť aj v archíve relácii na STV ()