Jezero 3 (TV film)

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
  • Antaeus

Tento a tomuto podobné filmy sledujú iba tri kategórie divákov. Tá prvá sú nešťastníci, ktorí naletia na názov a/alebo majú primálo filmových skúseností, aby odhadli situáciu a namiesto sledovania si šli radšej uľaviť do žihľavy. Tá druhá sú otrlí diváci, ktorí podobné "klenoty" sledujú so slasťou sebe vlastnou v očakávaní, či sa z toho náhodou nevykľube ono "hriešne potešenie" zo zvratkov Halivoodoo. No a treťou skupinou sú tí, ktorí si podobné skvosty pozrú iba preto, aby si pri nich uvedomili kvalitu filmov naozaj kvalitných. Ja som štvrtá kategória. (Ale jej popis si radšej predsa len nechám pre seba.) Film samotný je tupý ako pohľad retardovaného alkoholika po ovalení budzogáňom, (asi) "krokodíly" hnusne digitálne, proste čistý odpad a strata času. Jednu hviezdičku udeľujem za približne 30-sekundovú oku lahodiaciu scénu niekde uprostred filmu. Tak schválne, či uhádneš, ktorú..?(14.10.2014)

• Pilda17

Po průměrné možná lehce nadprůměrné jedničce přišla dvojka, která už byla špatná a dlouho jsem se přemlouval jestli si třetí díl pustím nakonec jsem to zkusil.. Po 30 minutovém pokocháníčku jsem Lake Placid 3 smazal a odstranil, protože je to naprosto nekoukatelný béčkový film!!! Pokud chystají čtvrtý díl, už radši opravdu ne...(5.11.2010)

• Danny F.

Neefektivní animace (tak jako v ostatních dílech), nepochopitelné chování postav, herecké výkony a kdybych měl pokračovat bylo by toho spousta. Vlastně celý film je jedná negativní laická zrůdnost. Bohužel strašně nudné a nepovedené. Snad už další díl nebude navzdory samotnému záběru na konci filmu.(1.5.2012)

• warhammer

No co dodat... Tak trochu sračka. Herecký výkony chabý. Efekty na rok 2010 maličko trapný. Celkově je to nějaký přiblblý a zbytečný. Krokodýli tam běhaj jako když maj 50kg a dokonce jsem viděl i skok. No nevim nevim jestli je to v pořádku :D Dostala mě hláška u mrtvoly v lese: vsadím se, že to byl žralok! :D No ty vole žralok v lese :D TO JE FAKT MOC!!! Doufám, že to je jen chyba v dabingu a že ve skutečnosti chtěli říct krokodýl. Řezání ocasu krokodýlovi motorovkou to byla taky perlička! Stojí, čumí a nechá se porcovat. Co ty lidi vede k natáčení takovejch kokotin? Když už na to nemám peníze, tak se kurva aspoň snažim, aby to mělo logiku ne? No takhle ale asi Griff Furst se svým týmem retardů nepřemýšlí. No budu hodnej a dám 1* za to, že jsem to dokázal dokoukat bez újmy a za to, že jsem se aspoň zasmál i když tohle určitě nemělo být účelem tohoto skvostného veledíla.(17.5.2013)

• SOLOM.

Mnohdy se říká, že do třetice všeho dobrého, ale tady to tak nefunguje. Krokodýlové vypadají otřesně, jejich digitální zpracování trapně - stejně jako většina vizuálních efektů. Co taky čekat od společnosti SyFy, která tenhle kousek měla pod patronátem. Dějově sice film nebyl zas až tak špatný, ale tvůrci se opět nevyvarovali nelogických chyb a samotné chování postav bylo spíše k smíchu (nebo pláči), zbytečného natahování děje (kdy akci střídala nuda) a většina krvavých scén byla rovněž upravena počítačem, což bylo patrné na první pohled. Přesto všechno tenhle kousek neodsuzuji do odpadních vod, protože místy jsem se tu přece jenom i zasmál.(9.12.2010)