Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caym
  ***

  Burton Margaret Keanovou miluje, o tom není pochyb. Bohužel pro něj se Margaret nikdy neměla objevit v hlavní roli - ani v životě, ani ve filmu. Selekce z těch skutečných událostí se Burtonovi prostě nepovedla... Ale to se tak stává, když chcete složit poctu někomu jenom proto, že vás ty jeho obří oči pronásledovaly celé dětství.(5.2.2015)

 • Thomick
  ***

  Waltz jako slabina snímku? Kdo by si to kdy doved představit, eh?! Nicméně je tomu tak... jeho Walter je fakt HODNĚ over the top, a bohužel zvládá táhnout dolu i celý delší pasáže filmu. Takovej 110% slizoun by možná nevlastním přičiněním stál za to, snad akorát kdyby byl v půlce filmu opravdu nařčen z pedofilie - jinak čistý zlo. Hlavně kvůli Waltzově postavě jsou nakonec Big Eyes čitelnější, než by měly, a ani nevyhnutelný vyhrocení situace potom nefunguje tak, jak by si jeden představoval. (Protože zápornější ultrazáporák se logicky dostává akorát ještě dál za čáru.) --- A štve mě to, vlastně i docela dost, protože potenciál to vážně mělo - to ne že ne. 1) Některá symbolika neměla chybu - viz Walterovo oko v klíčový dírce nebo krásná bilingvní slovní hříčka "senic-cynique". 2) Amy byla herecky naprosto přesvědčivá, až oscarová, a na rozdíl od Waltze se jí dostalo i solidně napsaný postavy. Líbilo se mi hlavně, že tak insecure vydržela bejt prakticky po celou dobu, i když se nálada a směřování snímku mezitim docela pružně měnily (nezřídka i ve prospěch její postavy).(9.1.2015)

 • swamp
  ****

  Měl jsem z Burtona pocit, že režisérsky trochu stagnuje (přeci jen Dark shadows byl opravdu hrozný film), ale v Big eyes mi opět ukázal, že mu to ještě hezky točí. Tenhle snímek mi svou laškovností trochu připomněl některé věci od Woodyho Allena - a stejně jako Allen, tak i Burton vsadil na kvalitní herecké tahouny, kterými v tomto případě byli Christoph Waltz a Amy Adams.(26.11.2015)

 • Beastmaster4
  ****

  Neskutečně skutečný příběh. Dramatická životní událost v krásném provedení Tima Burtona. Jsem rád, že jsem si tímhle snímkem rozšířil obzory a že jsem na Tima nyní dal....jinak ho moc v poslední době v lásce nemám :-) Waltz opět naprosto bombovej a Kidman....no tu já prostě miluju :-) Mimochodem, proč jí nevidím mezi herci??????!!!!!!!!!!(2.8.2015)

 • Wormboy
  **

  Neviem, co sa s Burtonom v poslednych rokoch deje, ale z chlapika, ktory dokazal prezentovat zanrovo rozmanite filmy sa stava nudny chlapik s predvidatelnym zanrovym vyberom. Na Big Eyes som teda pozeral s velkymi ocakavaniami, pretoze islo o odklonenie od Depp-Burton stylu a to v celom rozsahu. Biograficky pribeh plagiatorstva obrazov medzi manzelmi a z tohto vyplyvajuca plejada konfliktov spolocne s kvalitnym hereckym obsadenim, rovnako evokovali, ze tento krat Burton nemoze stupit vedla. A jeeejda...zial opat sa to podarilo, kvalitna predloha zabita debilnym spracovanim. Big Eyes je dramaticky v mojich ociach absolutne nefungujucim filmom, castokrat balansuje na hranici grotesky a dramy, pricom miestami som nevedel, ci Burton nevie, co z filmu chce mat, alebo jednoducho mu to je len jedno. Velky problem je tiez v nepodarenom scenari, ktory hercov posuva do pozicii bezduchych figurok. Od roku 2003 teda stale cakam od Burtona na kvalitny neanimak...(25.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace