Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

CinemaView.sk (Róbert Feldmár)

"V tomto prípade bude zrejme najlepšie, ak film postretne to, o čom hovorí spojovací príbeh: nájdite si z neho pár klipov na Youtube, tie na ukážku jeho „kvalít“ bohato stačia a buďte radi, že ste za niečo také nezaplatili plnú cenu vstupenky vo vašom kine." více

ČervenýKoberec.cz (Jiří Kábrt)

"Film je rozhodně dobře prezentován, pokud jde o svou režii, různost prostředí a především své hvězdy. Richard Gere, Hugh Jackman, Uma Thurman – u nich a mnohých dalších můžu zpochybňovat v tomto případě pouze jejich duševní zdraví. Nedá se ovšem říct, že by snímek byl dokonalý, jen když přivítáme s…" více

FandimeFilmu.cz (Petr Slavík)

"Jednotlivé povídky Movie 43 spojuje pouze to, že jsou nějakým způsobem sprosté/urážlivé/nechutné, přičemž celková úroveň je dost slaboučká. Většina historek má sice zajímavý nápad, ale ten by ve většině případů stačil tak maximálně na anekdotu o dvou větách a tvůrci to na plátně bohužel potvrzují." více

FanMovie.cz (Jan Varga)

"Přestože jde o komedii, bavil jsem se překvapivě málo. Její humor mi přišel nevkusný, zoufale nevtipný a nepodařený. Společným jmenovatelem většiny gagů je zcela záměrná vulgarita a nechutnost, mnohdy za hranicí toho, co bych očekával, že uvidím v rámci běžné distribuce v kině." více

FFFilm.cz (František Fuka)

"Mládeži nepřístupno je něco velmi podobného jako byl The Onion Movie, ale s větším rozpočtem a lepšími / slavnějšími herci. Opravdu by mě zajímal dokument o natáčení, konkrétně ta část, kde dva tucty slavných herců přemlouvali, aby jim v tom hráli a rozmázavali po sobě lidské (a psí) tělesné…" více

MovieScreen.cz (Marie Dostálová)

"Znáte ty filmy, které jsou tak trapné, až jsou vtipné? Tak to bohužel není případ většiny scén tohoto snímku. Koncentrovaná divnost, šáhlost, praštěnost, perverznost a přítomnost známých jmen zábavu nezaručí. Řada vtipů je hodně nucených a sto minut se chechtat rozhodně nebudete. Filmu uškodilo…" více

MovieZone.cz (Matěj Svoboda)

"Jako kdyby se parta kamarádů sešla, vysypala ze sebe pár nápadů a myslela si, že to půjde samo. Povídky jsou sice krátké, ale obvykle stojí na jedné jediné věci. Poprvé má Hugh Jackman na krku varle, podruhé Liev Schreiber a Naomi Watts vychovávají ze svého syna úchyla a potom tu Seann William Scott" více

Studentpoint.cz (Jindřich Landa)

"Jedno je však jisté. Herecká plejáda hvězd, nahota, hektolitry tělních tekutin a vulgarismy snad v každé druhé větě nezakryjí celkovou vyprázdněnost, povrchnost a jednoduchost celkového dílka." více