Green River

Režie:

Scénář:

Kamera:

gumli

Nezáživný thriller, ktorý sa odohráva prevážne v lesnom prostredí, práve z toho dôvodu som dal dve hviezdičky. Ináč to nestojí za nič. Dve priateľky prichádzajú na aute do mestečka Green River. Charisma, ktorú tu vyrástla a jej priateľka Allison. Ale vyzerá to tak, že to nie je len taký obyčajný výlet, Charisma keď bola malá, tak mala ešte sestru, ktorá však zmizla, a nielen ona ale viac dievčat. A za chvíľu prídu na to, kto je ten vinník a vrah.Tento starší pán je akýsi strážca rybného revíru alebo niečo podobné. Postrelia ho a dostanú do chaty, kde sa Allison zrazu zmení na šialenú vražednú maniačku, ktorá ho uráža, sexuálne podpichuje, dáva mu zbraň k hlave, dokonca sa mu vyhráža že mu odreže vtáka.Chudák starý muž, pripadal mi veľmi komický. Kým toto v chatke stvára Allison, tak Charisma sa vyberie pre pomoc, ale bolo to len zúfale pobehovanie po lese s puškou, ktoré pôsobilo dosť komický. Vtedy Charisma začuje akési prízračne detské hlasy, zrejme to boli hlasy obeti toho psychopata. V skutočnosti nie je vôbec isté, že tým vrahom bol ten revirnik. Síce vyzerá to že bol, ale isté to nie je. Ináč je to banálny film, očakával som psychologický thriller, ale bola to len tvrdá nuda, nič viac. ()