Aftersun (TV film)

Velká Británie, 2006, 60 min

Peter Lydon

David Nicholls

Kevin Sargent

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 23.12.2011 - Dnes už je pomerne vzácnosť natrafiť v TV na takúto komornú anglofónnu záležitosť v rozumnej dĺžke bez toho, aby sa jednalo o pilotnú epizódu akéhosi pofidérneho seriálu. No a ďalším impulzom k tomu aby som tomuto mikropríbehu venoval pozornosť, bolo (v našich končinách nedocenené) herecké umenie PETERa CAPALDIho. Síce sa nakoniec jednalo o značne priemernú satirickú jednoaktovku na tému manželského spolužitia, no aj tak vo všetkých ohľadoch predčila všetky zúfalé televízne (aj filmové) pokusy súčasnej tzv. pôvodnej slovenskej tvorby. TECHNICKÁ POZNÁMKA: Košický dabing vyrobený pre STV si zaslúži pochvalu. (26.12.2011)(26.12.2011)

Vcelku vtipné, miestami kruto výstižné, no stále len televízne.(30.3.2010)

Štandardný a príjemný TV filmík. Mne imponovala Sarah Parish, ktorá tu vyzerá pomerne staro na svoj vek (38), ale je to dobrá kosť podľa môjho gusta. anderson tu uvádza, že tento film mal u nás premiéru v 2011, ale to je omyl, dabing bol vyrobený v roku 2010 a premiéra bola 29.3.2010 na STV1.(16.11.2015)

Trefné, milé, krátke, poučné, krásne prostredie......(23.12.2011)

Pre mňa veľmi milé prekvapenie. Komorne ladený príbeh, ktorý stojí na 4 hlavných postavách. Žiadne umelé naťahovanie filmu sa nekoná, dialógy sú vtipné, postavy dobre zahrané. Chvíľu som váhal, ale nakoniec dám 4*. Hodnotenie v %: 70(30.3.2010)