poster

Metál a Rock

 • český

  Metal & Rock - Nejtvrdší výběr ro(c)ku

 • Metál a Rock

Hudební

2008

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Terva
  **

  Velice nešťastný výběr z velice pompézní reklamou. Jediné co fanouška tvrdé hudby může zaujmou jsou Mötorhead.(8.7.2012)

 • Andersis
  **

  Zklamání. Toto DVD sem koupil v časopisu šíp. V pozadí obalu jsou napsáni SLIPKNOT, LED ZEPPELIN, IRON MADEN, RAMONES a další a ještě aby toho nebylo málo je na obalu napsáno NEJTVRDŠÍ VÝBĚR RO(c)Ku. Tvrdý název ovšem měký obsah. Jako první je tu vypalovačka od KISS - CRAZY NIGHTS která mě potěšila, další je kultovní MOTORHAD - ACE OF SPADES, ale to je na dlouhou chvíli vše, poté příjdou na řadu STATUS QUO - DOWN DOWN, slad'áček od SCORPIONS WIND OF CHANGE, NAZARET a jejich pomalá písen LOVE HURTS, po delší době mi rozproudila krev MOTLEY CRUE - GIRLS, GIRLS, GIRLS. Poté pro mě naprosto nezáživná skupina CINDERELLA - GIPSY ROAD, na řadu přichází DEFF LEPPARD - LET´S GET ROCKED, ted blok nezajímavích písní EXTREME - MORE THAN WORDS, RAINBOW SINCE YOUVE BEEN GONE, THIN LIZZI WAITING FOR AN ALIBI, GUN - WORD UP, konečně skvělá ovšem opět pomalá písen TESLA - LOVE SONG, a ted opět blog nezajímavích pomalích písní KINGDOM COME - GET IT ON, UGLY KID 10E - EVERYTHING ABOT YOU, THERAPY? - NOWHERE a vrcholem celého DVD je kultovní CRANBERRIES - ZOMBIE. 80% DVD tvoří ploužáky. Kde se poděl ten slibovaný nářez? A výběr těch nejlepších písní metalových a rockovích? Co takoví QUEEN, IRON MADEN, MANOWAR atd....(16.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace