poster

Indian (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 25 min

Účinkují:

Daniel Vávra
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • morize
  *

  Úplně nerozumím, na jakou věkovou skupinu s tímto pořadem cílí. Způsob vyjadřování, slovník a "humor" celého pořadu ale napovídá, že nejspíš tak pro 10-15leté. V tomhle směru dělá tento pořad videohrám opravdu špatné jméno a jenom podtrhuje smutnou náladu společnosti o infantilnosti videoher. Smekám před Fiolou, že to se svým nápadem dotáhl takhle daleko a přeju mu, aby se mu dál dařilo. To ovšem nic nemění na faktu, že mám u většiny pořadu dojem, že se parta nadšených děcek-pařanů dostala ke kameře a tak hrají aby to pak halabala nahráli na net.(17.1.2014)

 • Mixerka
  *****

  Kluci dělají pořad o hrách tak strašně dlouho a snaží se po celou dobu. Pokud srovnám recenzovanou hru od Indiana x Re-playe x New game + tak vždy pro mě vítězí Indian, jelikož tu hru ukážou s zhodnotí nejkomplexněji. Jde vidět, že recenzent hru pořádně hrál a my vidíme sestřich mnoha zajímavých částí hry - a ne jako u konkurence. Zároveň na svých webovkách vydávají neustále plno článků s novinkami. Kvůli menším sponzorům používají kulisy, nemají sice tak "nabušené" studio jako ty 2 zmíněné bandy, ale k čemu to, když mě v tomto pořadu stejně zajímají jen informace o hrách? To, že někomu osobnostně nesedí, to už je prostě neovlivnitelné.(2.9.2019)

 • Nons3nse
  *****

  Ďalší skvelý televízni program, venovaný svetu hrám. Indian je vlastne taká (ne)profesionálska verzia Gamepage. Okrem skvelý moderátorov (vďaka ktorým je to vždy zábava) je tento program vysielaný v live, čo je vždy veľké + A ešte jeden rozdiel oproti Gmamepage, Indian má dlhšiu vysielaciu dobu. Proste skvelý Tv program, ktorý poteší nejedného herného fanúšika :-)(13.2.2011)

 • Spiker01
  ****

  Indian je vcelku pohodový pořad o hrách. Asi nejlepší bude, když ho porovnám k Re-play, které je u mě na prvním místě. Takhle, dřív jsem se na něj nedíval, ale postupem času jsem slýchával o Fiolovi, jednom z dvou moderátorů Indianu. Začal mi být nesmírně sympatický, protože je to schopný člověk, navíc dělá pro Playmana a tak jsem se na Indian začal dívat vlastně jenom kvůli němu. Druhý z moderátorů, Gelu je též sympatický a docela vlídný člověk a spolu s Fiolou tvoří příjemnou moderátorskou dvojici. Podstatně horší je to u zbytku týmu. Do něho ještě patří jedna ženština, která je napak extrémně nesympatická, ale naštěstí se tam objevuje jen výjimečně a její hlas taky moc neslýchám. Pak tam jsou ještě minimálně dva slováci, což je jeden z mínusů Indianu. Tím se dostáváme k hlavnímu problému, každý si totiž (asi ve snaze odlišit se co nejvíc od konkurence) namlouvá svojí práci sám a zvláště u těch slováků to je docela vopruz. Nic proti nim, ať tam jsou, ale nemohl by to proboha za ně číst někdo jinej? Když budu hodnotit nějakou úroveň a rychlost recenzování, tak bych řekl, že to je celkem úměrné konkurenci. Jinak je pořad na docela vysoké úrovni a kdyby neběžel na metropolu/pětce (později dokonce jen na netu), ale na coolu, byla by situace určitě jiná. Takhle je ovšem indian až na druhém místě za Re-play...70%(5.11.2012)

 • Metal Lord
  **

  Ústřední dvojice mi příjde jak páreček dementů, kteří se na kameře tváří, jako by je občas někdo kopnul přímo do prdele. Připočtěte k tomu scénář jednoho dílu za dva týdny (přitom to je každý týden), dále šílený čas vysílání (je pravidlem, že Indian v TV končí zpravidla pět minut po tom, co má dle programu začít) a recenze se značným zpožděním, které kolikrát vychvalují to nejhorší z titulů. Tohle současnému Re-playi a ani Game Page nesahá ani po kotníky(28.7.2013)

 • - Přestože Indian začal jako čistě internetový pořad, vystřídal hned několik televizních stanic, na kterých byl vysílán. Byl vysílán TV Metropol, televizí Pětka a nyní na stanici Relax. (Jantar2)

 • - Pořad Indian se postupně přetransformoval z pořadu Freeware World (2007), který byl vysílán na internetové televizi PG24. (Jantar2)

 • - Tvůrci herního pořadu Indian jsou sami herními vývojáři. FiolaSoft Studio, které Indian produkuje, stojí za freewarovou hrou „PacIn: Nermessova pomsta“ z roku 2010 nebo komerčním titulem „Blackhole“ 2015, který se dočkal úspěchu i v zahraničí. (Jantar2)