One Man Show (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show

Česko, 2008, 10 min

Je to strašná hovadina, až to je super! Staré časti, ktoré boli v podstate talk-show, tak ma moc nebavili, ale to čo robia chalani teraz je naozaj parádne! Toľko prúserov a blbostí, ktoré robia sú naozaj veľmi štýlové a to, či sú alebo nie sú pravé, tak ma absolútne nezaujíma, pretože je to neskutočne super aj tak.(18.1.2018)

Ikdyž se nemůžu zbavit dojmu, že je velká část záležitostí nafingovaných, díly novýho kabátu pořadu jsou brilantní! Má to myšlenku, vtip, styl, skvělou grafiku. Párminutový interviews s různě známýma lidma ze "starý" One Man Show stály za vyliž. Třeba mu to s příbytkem epizod nový koncepce časem odpustim(18.1.2016)

S novou generací začínající v roce 2015 nabral celý pořad nový dech. Nejedná se již o talk show natáčenou před tapetou ve studiu, ale o vysokorospočtovou show kterou bez nadsázky sleduje celý národ a nezůstává bez povšimnutí ani u médií včetně těch zahraničních. Kazma nepřestává překvapovat svými nápady jak "podělat" celou republiku a následně ji celý průběh podvrhu ve své show představit. Celková produkční hodnota pořadu je více než úžasná.(24.7.2017)

První roky jeho show jsem neviděl, jen pár dílů a jde jen o víceméně trapná interview. Viděl jsem až ty jeho větší kusy 2016 a dál a přestože je to z větší částo fake, je prostě dobrej. Když fake, tak ve velkém stylu. Takovej českej "Hustle" (ne Hustler).. viz http://www.csfd.cz/film/165808(22.3.2017)

Každej nějak začínal. Zatímco zpočátku tohle byla spíše odpadní show, tak se z toho vyklubalo něco "epesního". Jim Carrey, Justin Bieber, Katty Perry, a teď nejlepší video ever alias skutečné "Prostřeno". A na image nepřidávají jen tyto videa, ale osobně k tomu řadím i cestu kolem světa, uplácení poldů, prodej trávy. Kazma (a celej jeho tým) je prostě Bůh!(17.5.2017)