One Man Show

(pořad)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

Kalda69 odpad!

Narazil jsem na tento ukaz ceskeho Streamu diky jeho hostu Michaelu Winslowovi, celkem to uslo (hlavne diky Michaelovi) ale kdyz jsem pustil jiny dil, byla to doslova katastrofa a nemuzu pochopit, co se na tomto individuu muze lidem libit. Za me rozhodne palec dolu a nikdy vice, protoze snazit se byt vtipny za kazdou cenu neni moje vize zabavy. ()

jerry12

90%. Jeden z nejzajímavějších (a nutno říct, že celosvětově unikátních) konceptů televizní tvorby, který v sobě kombinuje vysokou úroveň zábavy, často fascinující nápady a ještě více fascinující realizace, ale zároveň i jakousi filantropickou hodnotu, která sice není primárním produktem, ale cesta, která k ní vede, je téměř vždy velmi obdivuhodná a odvážná. Druh reality show, který můžu. Kamil Bartošek navíc jako osobnost, která (i navzdory tomu, že už dávno nejde o one man show v jeho původním smyslu) celou show táhne (i ideově), je i přes jeho pózu bohéma Kazmy extrémně zajímavým archetypem. ()

Eliott

Dávám 4 hvězdy za celkovou tvorbu i když to tu není vůbec rozlišené. Jinak bych za několik dílů dal určitě 5 hvězd v přední řadě s prostřenem a možná i za další lumpárny a nachytávky jako Jim Carrey a MS v hokeji. Naopak za jeho původní OMS ve studiu kdy Kazma sám rozebírá určité téma nebo si přivede hosta a o něčem diskutují bych dal jen hvězdy 3 protože to byl takovej trochu lepší průměr. ()

easaque

+3* bohužel tady není tento pořad dělený na série, protože 2.generací (jak je to nazváno na oficiálních stránkách) přichází velký zlom a od roku 2016 jsou Kazmovi akce promyšlené a propracované. Starší díly jsou téměř nesledovatelné, takže v průměru k dnešnímu dni by to bylo za všechny maximálně hvězdička. Já však tady teď hodnotím jen ty novější z posledních dvou let, kdy už je tato reality show zajímavá, vtipná a provokativní zároveň. Prostě Kazma uzrál jako víno a jeho team umí připravit kvalitní pořad, který doplňují prostřihy z natáčení jako Making of.. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Bali10

Ikdyž se nemůžu zbavit dojmu, že je velká část záležitostí nafingovaných, díly novýho kabátu pořadu jsou brilantní! Má to myšlenku, vtip, styl, skvělou grafiku. Párminutový interviews s různě známýma lidma ze "starý" One Man Show stály za vyliž. Třeba mu to s příbytkem epizod nový koncepce časem odpustim ()

• Pořad se natáčel v bývalé střižně ve sklepě na Vinohradech. (janekrubes)