poster

One Man Show (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show

Česko, 2008, 10 min

 • Scraffy
  ****

  Je to strašná hovadina, až to je super! Staré časti, ktoré boli v podstate talk-show, tak ma moc nebavili, ale to čo robia chalani teraz je naozaj parádne! Toľko prúserov a blbostí, ktoré robia sú naozaj veľmi štýlové a to, či sú alebo nie sú pravé, tak ma absolútne nezaujíma, pretože je to neskutočne super aj tak.(18.1.2018)

 • Bali10
  ***

  Ikdyž se nemůžu zbavit dojmu, že je velká část záležitostí nafingovaných, díly novýho kabátu pořadu jsou brilantní! Má to myšlenku, vtip, styl, skvělou grafiku. Párminutový interviews s různě známýma lidma ze "starý" One Man Show stály za vyliž. Třeba mu to s příbytkem epizod nový koncepce časem odpustim(18.1.2016)

 • Jantar2
  *****

  S novou generací začínající v roce 2015 nabral celý pořad nový dech. Nejedná se již o talk show natáčenou před tapetou ve studiu, ale o vysokorospočtovou show kterou bez nadsázky sleduje celý národ a nezůstává bez povšimnutí ani u médií včetně těch zahraničních. Kazma nepřestává překvapovat svými nápady jak "podělat" celou republiku a následně ji celý průběh podvrhu ve své show představit. Celková produkční hodnota pořadu je více než úžasná.(24.7.2017)

 • Harry_
  ****

  První roky jeho show jsem neviděl, jen pár dílů a jde jen o víceméně trapná interview. Viděl jsem až ty jeho větší kusy 2016 a dál a přestože je to z větší částo fake, je prostě dobrej. Když fake, tak ve velkém stylu. Takovej českej "Hustle" (ne Hustler).. viz http://www.csfd.cz/film/165808(22.3.2017)

 • Koocik
  ****

  Každej nějak začínal. Zatímco zpočátku tohle byla spíše odpadní show, tak se z toho vyklubalo něco "epesního". Jim Carrey, Justin Bieber, Katty Perry, a teď nejlepší video ever alias skutečné "Prostřeno". A na image nepřidávají jen tyto videa, ale osobně k tomu řadím i cestu kolem světa, uplácení poldů, prodej trávy. Kazma (a celej jeho tým) je prostě Bůh!(17.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace