One Man Show (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show

Česko, 2008, 10–33 min

Mě osobně se One man show líbí, protože je to jiné, než ostatní talk-show a hlavně a to mě přitahuje na pořadu nejvíc, mohu vidět některé zajímavé a oblíbené lidi v jiném světle než před televizní kamerou nasvícené namalované,naučené. Je to více osobní,otevřené,vtipné,sprosté a hlavně. Bez jakékoliv cenzury a reklamy. 75 %.(30.10.2011)

• Nethar

Moc jsem toho neviděl, z toho co ano, tak některé původní díly byly hodně zdařilé, většina spíš navýsost trapná. Tento pořád se nyní ale přetransformoval do nové OMS, která zde asi nemá stránky a nechce se mi hvězdičkovat dvě úplně rozdílné věci. Nové díly s faleným Jimem Carreyem a falešnou Kate Perry jsou dokonalé! Jsem zvědav, co bude dál a jsem zvědav, kdy to tomu klukovi někdo pořádně vrátí :-)(23.11.2015)

Hodnotím Kazmovu poslední tvorbu. Asi takhle, já toho chlapce nemám rád a až do dnešního dne jsem se mu totálně vyhýbal a jen velice z povzdálí jsem zaznamenával nějaké vlny kolem jeho tvorby. Dál bych zůstal ve svém spokojeném předsudku (kdysi jsem jeho trapnou show viděl), ale musím poděkovat Michalovi K., který mě nakonec přinutil kouknout na jeho "novou show". Zcela spektakulární projekt Prostřeno nabídl nevídaný, inovativní a hlavně po všech stránkách vypilovaný projekt, jenž měl přesah, smysl, důvod atd. To bych opravdu nečekal od takového floutka. Akce Rusko byla taky vynikající, chytrá, zábavná...prostě super. Bylo mi řečeno, že se kluk vyvíjí a zlepšuje. Zkazky nelhali. Mě osobně sympatický není, ale nelze mu nepřiznat jeho mimořádně stoupající kvalitu tvorby. 84%.(18.6.2017)

Začátky neznám, dřív jsem nesledoval, nevyhledával. Ale Kazma „dospěl“, má nápady, prachy, velký ego a hlavně kuráž. Co jsem viděl, bylo značně nevyrovnané, ale samozřejmě největší pouták Karel z Prostřena, který žije se slepicí, spí v rakvi i s důchodkyněmi a občas si ze vzteku demoluje byt, je na oba palce nahoru. Justin Bieber zrovna tak.(21.5.2017)

Kazma je ujetej šilenec, kterej už si za ty roky vydobyl určitou pozici a v rámci Streamu patří rozhodně k tomu lepšímu. Není to pokaždý zrovna dokonalý, taky záleží hodně na hostech, ale jinak je to krátkometrážní zábava, která má něco do sebe. Absolutní top tenhle "pořad" zaznamenal v době parodie Rytmuse, která je mimochodem dokonalá, zbytek působí trochu jednotvárně, ale tak na nízkorozpočtovej počin je to furt hodně solidní.(2.11.2013)

• Kazma