poster

Na plný plyn

 • ruský

  Stritrejsery

 • ruský

  Stritreysery

 • ruský

  Стритрейсеры

 • slovenský

  Nebezpečne rýchlo

 • anglický

  Street Racer

Akční / Krimi

Rusko, 2008, 100 min

 • Nathaniel8
  *

  Rusové ukradli co šlo. Celý film je vlastně vykradené Rychle a zběsile, ale kolegové z Ruska dokázali do tohoto filmu dostat i pěveckou vložku na automobilu alá Pomáda. Stopujícího policajta co mu uletí čepice ala Taxi atd. Na mě tohle bylo ale už opravdu moc. A ta ruská Máša s dredama... A víte jak rušští policajti hledají zločince? Podle talířku na mapě... A víte proč auto pojmenované T34 jezdí tak rychle? Protože používá náhradní pneumatiku na kufru (WTF?) místo přítlačného křídla a to je pak teprve jízda. A co bych tak řekl na závěr? A většina aut je fakt hnusná. Bohužel... Ale pneumatiky dokázají vyměnit rychleji než mechanici F1.(29.4.2016)

 • MartinezZ
  *

  30.1.2011 ~ Ubohá ruská splácanina Rychle a zběsile, Taxi, 60 sekund a vůbec asi veškerých filmů, v nichž nějak figurovala auta. Chybí tu jen K.I.T. ~ Znudění bohatí ruští fakani jezdí městem ve svých bourácích a konají za městem závody. Závody ale kryjí výběr těch nejlepších řidičů, kteří dostanou mnohem důležitější úkol. Ukrást za večer nějaká luxusní auta. všichni jsou hrozně cool, policajti jsou všichni děsně blbí, vošukat všechno je důležitější než se nechovat jako dementi a tak dále. ~ Scénář, kamera, střih, dialogy, hudba stojí souhrnně za prd a to, že film nese nějaké poselství, které mi uniklo, protože jsem to odmítal dokoukávat v plné délce, je vlastně nepodstatné. Stojí to za prd, tak si místo toho raději pusťte něco jiného. Cokoliv, třeba reklamy. ~ 0,5*(28.4.2013)

 • Thomassi
  ***

  Na plný plyn = Rychle a zběsile pa rusku. A to je holá pravda. Jsou tady sekvence, které přímo ukazují na již zmíněný film. Stejně tak příběh, který je dost podobný. Ale Amerika a Rusko jsou tak odlišný země, že i když jsou si dva filmy podobné, nakonec je každý úpně jiný. A toto je přesně ten případ. Mě to nic nového nedalo, ale i tak jsem si ho užil. Auta nebyly zase tak špatný, a co musím zdůraznit, tak byla parádně natočená poslední honička mezi Zeťákem a Ferrari a nakonec i tak krásný auta odešly do věčných lovišť. I herci mi přišli sympatičtí. Marina byla víc než sexy a celý film ze sebe vyzařovala takový erotický náboj. No a Alexej Čadov velmi dobře zapadl do současného a civilního života. Protože u mě zůstane na vždy vojákem. A vlastně i zde je vojákem, sice vysloužilým, ale přesto. A to mi připomíná jednu z nejlepších scén celého filmu: Závody dvou ruských tanků hned na začátku. Celkově tedy snímek nějak zvlášť nenadchne, ale v žádným případě ani nezklame.(26.1.2011)

 • Adrai
  **

  Kvůli autům jsem si film nemohl nechat ujít a doufal že bude aspoň tak dobrý jako Černý blesk. Bohužel - soudruhům to moc nevyšlo. Zřejmě si v půjčovně vybrali všechny díly Rychle a zběsile, 60 sekund a další americký fláky. Výsledek totiž připomíná mix právě zmíněných snímků. Tuningová auta, pouliční závody, závody na parkovišti, krádež aut (včetně Hummera se zvířecím miláčkem uvnitř) ... a do toho všeho policajti, jejichž Ladám nedělá sebemenší problém pronásledovat Ferrari (neFerrari) jehož tachometr atakuje políčko 210 km/h. Hvězda za hudbu, i když Rasmus autoři doslova využili - jak to šlo tak opakovali jeden song. Druhá hvězda za krásnou Marinu Aleksandrovou (jsem hold chlap - dámy prominou). Byla by i třetí, ale kvůli zničeným RX7 mě bratr donitil ji stáhnout ...(28.1.2011)

 • kenkaku
  ***

  No jo... vidíte jaké je Rychle a zběsile kult? Každý jakmile vidí film o autech a "tunerech" hned to s ním srovnává :). Přitom je to nesrovnatelné... Stritreysery nesahají Fast & Furious ani po kotníky. Filmařsky je to neskutečná slátanina (prostřihy na řadící páky a plynové pedály se míhají, aby vše bylo dost "free", "cool" a "in" a je úplně jedno v čem kdo jede (ta řadící páka a plynový pedál je vždy z jednoho a toho samého auta :)). Takže tragedie. Do toho ten Ruský přístup k ději... jde prostě i ten největší padouch je vlastně dobračisko (protože v Rusku vlastně vůbec nejsou zlí lidé... ti žijí jen v zahraničí a vystupují jen v Amerických filmech ;)). Takže tragedie na druhou... O logice chování postav nemluvím vůbec (to by byla už tragedie na třetí) ...přesto je to zábava (mě se třeba líbila i ta úvodní scéna závodů s tanky) a osobně raději tupou zábavu bez myšlenky než hrát si na "intouš-film" s hlubokou myšlenkou a nudit od začátku do konce...(24.7.2012)

 • - Závodů se zúčastnili skuteční pouliční jezdci. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Natáčelo se ve městě Sankt-Petěrburg. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace