Strážce pořádku - Série 2

(série)
USA, 2011, 9 h 6 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Graham Yost

Předloha:

Elmore Leonard (kniha)

Kamera:

Francis Kenny

Hudba:

Steve Porcaro

Timothy Olyphant, Nick Searcy, Joelle Carter, Jacob Pitts, Erica Tazel, Natalie Zea, Walton Goggins, Margo Martindale, Jeremy Davies, Kaitlyn Dever (více)

Epizody(13)

FoxMulder

Něco lepší než v první sezóně - hlavně více Natalie Zea - ale celkově o něco slabší. Místy méně důvrěyhodné, scénaristicky překombinované a zdlouhavé. Takové ve stylu telenovely, kdy všechno zajímavé či šokující v jednotlivých epizodách je soustředěno na konec a zbytek trochu postrádá drive, ale i tak jsem se od toho nemohl odtrhnout. ()

warrenur

Stale sme vo svete redneckov a existencii s jemnymi kohutikmi v palnych zbraniach. Hlavna linia, ak sa to tak da pomenovat, je rozkol medzi dvoma rodinnymi klanmi a horuca krv a nezmieritelny spor na oboch stranach. Stipka tej "romantiky" stelesnenej dvoma modelkami Ako v prvej serii, opat sa opakujuce znacne logicke premety. Ale tento serial je, a to som si uvedomil uz po prvej epizode, len a len oddychova zalezitost. O malicko lepsie ako prva seria. Posledny diel je slusne vygradovany a ma i nadpriemerne spracovany scenar, co kvitujem. 58% ()