Série(2) / Epizody(31)

Děj je zasazen do alternativní verze světa, kde kromě lidí žije i spousta dalších tvorů i netvorů všeho druhu. Sociální pracovník Mark Lilly, hlavní postava seriálu, žije v New Yorku a pracuje v Oddělení integrace, kde se stará o všechny, kdo chtějí získat americké občanství. Jeho kanceláří denně prochází zástupy upírů, mořských panen, jednorožců, robotů a dalších kreatur, které tvůrci sesbírali z žánrů hororu, fantasy i sci-fi nebo si je prostě vymysleli. Se směsí černého, sarkastického, cynického a taky trochu vulgárního humoru pak můžeme sledovat, jak se vede průměrnému obyvateli Manhattanu, jehož spolubydlícím je zombie, spolupracovníkem čaroděj a přítelkyní démonka. (MartinNDL)

Recenze uživatele Khalesi k tomuto seriálu (1)

Oškliví Američané (2010) odpad!

Tak pokiaľ si chcete vymyť mozog sračkami z americkej žumpy, je tento seriál pre vás tým pravým potešením. Ja, pri všetkej svojej prízemnosti, som nedokázala jeho brilantný humor a vypilované originálne hlášky oceniť. Zrejme nechápem zmysel nadsázky aj keď taký Forest Gump, alebo Malý veľký muž , či Simpsonovci nadsázkou priamo sršia a považujem ich za celkom pozerateľné ba dokonca zábavné, čo sa Ugly Americans týka, asi ma všetok zmysel pre humor opustil. Neviem či to bude sračkami, chcankami, alebo všadeprítomnými penismi, ale mám pocit, že pri každej epizóde mi kleslo IQ minimálne o 5 bodov. Pokiaľ sa ešte niekto diví, prečo sú dnešné decká také debilné, doporučujem mu skuknúť aspoň jednu epizódu. Ten premárnený čas vám už síce nikto nevráti, ale možno pochopíte prečo populácia hlúpne. ()