• Houdini

Oscar 1 : Herečka VR - Mary Astor(7.4.2004)

Dej nie je nič extra, práveže tá zápletka by je ako z nejakej telenovely, no vďaka Bette Davis, Mary Astor a Hattie McDaniel ide o nadpriemernú záležitosť, pri ktorej nuda nehrozí.(19.11.2018)

Velmi slušné výkony kolidující s předvídatelnou a dlouho se vlekoucí dějovou linkou, kdy se hlavní zápletka odehrává až po první hodině. A hudba mi přišla vykradená, jen si nemůžu vzpomenout z čeho, každopádně jsem ji slyšel a k dramatickým scénám se často vůbec nehodila.(8.4.2017)

Další z hereckých koncertů Bette Davis.(2.11.2013)

První polovina filmu se mi vůbec nelíbila. Takový průměrný utahaný romantický film, to se změnilo, když Bette Davis dostala více prostoru a najednou z toho bylo drama a nakonec i návrat Petera, který divák stejně od počátku očekává, nevyzní tak nevkusně, jak mohl. Moc se mi líbil George Brent, v každé scéně působil klidně a velmi sympaticky, především v té závěrečné, která je na filmu kupodivu nejlepší. Dítě přeci patří své matce.(17.12.2012)