poster

Český lev 2000 (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2001

Režie:

Petr Vachler

Komentáře uživatelů k TV pořadu (9)

 • Ej Hlemýžď
  *****

  V pořadech Český lev 2000 - 2002 nová, neotřelá a vybalancovaná gradace trapna ve vynikajícím podání Jaroslava Duška, skvěle mu sekundoval Martin Zbrožek.(25.3.2010)

 • Dan9K
  *****

  Revoluční přenos udílení výročních filmových cen, který byl jízdou od začátku do konce a skutečně všechny další ročníky se mu snažily vyrovnat tu s větším tu s menším úspěchem. Ten následující ročník byl pořád ještě skvělý. Vrcholem se překvapivě stal hned ten následující nominační večer, ale na ten si už dneska asi nikdo nevzpomene. Pak se Zbrožek osamostatnil a rozjel naprosto vrcholné absurdní představení, které šlo až za rámec snesitelnosti. Bohužel od té doby už se tahle show potáci v průměrnosti. A to, že to tu má takhle malé hodnocení je dáno tím, že lidi nemají paměť a taky, že mísní pitomci hodnotí každý ročník, aniž by ho třeba viděli a dokonce ti největší pitomci to tu komentují.(6.3.2011)

 • paascha
  odpad!

  Bože , a proč je tady tohle? Myslel jsem, že Zbrožek zapadne a nikdo o něm nebude mluvit, a ejhle, šnek, už ho tahá z ulity, slizáka(25.3.2010)

 • Šimpy
  ***

  Škoda, že není u každého lva popis, jak prbíhalo moderování, vím jen, že prvních několik ročníků s Duškem, Zbrožkem a Čtvrtníčkem bylo dobrých a pak už to šlo včetně Vachlera do kytek....(17.11.2011)

 • wosho
  *****

  Druhý pokus pana Duška se vypořádat s uváděním ceremonii Českého lva nedopadl tak skvěle jak o rok dříve. Není to však zaviněním nedostatku nápadů a humoru. Spíše je to tím, že diváci o rok dříve byli zcela načapání na švestkách a netušili do čeho jdou, tento rok ano. Ale i zde se najdou skvělé nápady, které celou tu nudnou šou ozářili humorem-cena za celoživotní přínos čs. filmu Luďku Sobotovi-respektivně Věře Chytilové a místo křišťálového lva dostala toho pravého-masožravého.(28.5.2010)

 • Paity
  *****

  Pro mě jeden z nejlepších, možná dokonce nejlepší Český lev, který se doposud objevil na televizních obrazovkách. Dušek je opravdu extratřída a udělal z nudné akce vlastně zábavnou show.(6.8.2012)

 • HouseMK
  *****

  Dušek z čistého nebe! Jako Bruncvík přivedl v letech 2001-2003 znovu hrdého českého lva, neotřelého, šokujícího a pro mnoho lidí nejlepšího v historii. Kdo neviděl ať nehodnotí, kdo viděl ať zavzpomíná. Komu se to nelíbilo, ať si zajde pro další várku vtipné kaše nebo ať tohle nečte. To zdeny99 - Tak to nehodnoť!(27.3.2011)

 • blekekeke
  ***

  Dušek na to má, provázet večerem, jako je třeba ceny Český lev ....(11.2.2011)

 • e-pilot
  ****

  První pokus a hned tak vysoko nastavená laťka. Další Duškovy pokusy o kopii už byly více méně trapné.(27.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace